836 Shares 4425 views

Przepompownia "Grundfos" (Grundfos). Domowe i przemysłowe urządzenia do pompowania

pompowe są zoptymalizowane do pompowania wody ze studni, zbiorników i innych źródeł hydrologicznych. W zależności od potrzeb wybranego modelu ze szczególnych cech. Linia reprezentowana przez duńskiego producenta urządzeń zdolnych do działania na głębokości do 8 m. Ponadto, pompownia „Grundfos” ułatwia zadania użytkownika w płaszczyźnie sterowania ze względu na zautomatyzowanych systemów sterowania. I automatyzacja jest odpowiedzialny nie tylko za bezpośrednią regulację trybów pracy urządzenia, ale także chroni „wypychania” z zatorów i przegrzaniem.

Ogólne informacje o przepompowni Grundfos

Deweloperzy oferują kompleksowe rozwiązania problemów wodnych zarówno pod względem posiadania domu, jak również w obiektach przemysłowych. Podstawowa znajomość tego typu instalacji jest kompaktowym, ale w tym samym czasie, pojemność linii zasilacza UPS i MQ. Wśród przedstawicieli tej pompy serii mogą wybierać wakacje, które zapewnią stabilne zasilanie przy niskich kosztach. Nawet „junior” Model zapewnia dedykowany kontroler, który pozwala właścicielowi kontrolować bez procesu dolotowego.

Bardziej zaawansowanych technologii przemysłowych stacje oferują inny poziom inżynierii oprogramowania i potrzeb komunikacyjnych. W szczególności, pompownia „Grundfos” tego segmentu jest sprzęt, który pozwala rozwiązać problem i wyspecjalizowane. Może to być przygotowanie wieloetapowych etapów oczyszczania wody i utrzymanie systemów kanalizacyjnych, a także tradycyjnych firm zaopatrujących zasobów hydrologicznych.

rodzina stacja UPS

W tym przypadku bierzemy pod uwagę systemy obiegowe domowych rodziny, które zapewniają dopływ ciepłej i zimnej wody. Ze względu na niewielki rozmiar przedstawicieli tej serii mogą być instalowane w najtrudniejszych miejscach, zajmuje niewiele miejsca – w tym układania komunikacji rurociągowych. W tym małym rozmiarze nie oznacza niskiej mocy i glinka biała, kruchość projektowania. Obudowa grundfos Zasilacz jest z żeliwa szarego i wirnik – kompozyt z odpornego na wysoką temperaturę, który nie jest przedmiotem procesów korozji. Ponadto, podobne wzory są odpowiednie do zastosowania w warunkach ekspozycji na wysokie temperatury – na przykład w jednej lub dwóch rur ogrzewania. Co do wydajności, a następnie, na przykład modyfikację 25-80 250 watów, przez dostarczanie wody w ilości rzędu 125 l / min. Ciśnienie w tym przypadku wynosi 10 atm.

Stacja Grundfos MQ

Przedstawiciele tej serii nadają się do codziennego użytku w sektorze prywatnym oraz w celu zapewnienia, że wnioski z obiektów przemysłowych. Tak więc, MQ 3-35 wersja jest wielostopniowe urządzenie przeznaczone do zwiększenia ciśnienia w instalacjach wodociągowych. Na minutę średniego modułu pompy 53 litrów wody. Środowisko jakość serwisu nie musi być idealnie czyste. Konstrukcja pozwala na pracę bez ryzyka i płyny, które zawierają cząstki piasku. Korzyści z instalacji Grundfos MQ zastosowanie nowoczesnego zarządzania, który jest realizowany za pomocą specjalnego panelu. Moduł sterowania procesu w celu światła, a jeśli stężenie zanieczyszczeń przekracza dopuszczalne wartości, automatyzacja bez zewnętrznych poleceń, aby zatrzymać funkcję pompowania. Moc tego urządzenia jest już 850 W, a maksymalny wzrost wody jest możliwe przez 35 m. Jest także modyfikacje podstawy do wysokości około 45-50 metrów, co pozwala na wykorzystanie modeli i narzędzi służących wymagających urządzeń wodociągowej.

stacja JP

JP jednostki reprezentowane samodzielne stanowiska, obejmujące pojemny zbiornik membranowy. Urządzenia te są przeznaczone do prywatnego użytku w dużych gospodarstwach rolnych do celów nawadniania terenów, a do utrzymania ciśnienia w systemach wodociągowych. Ponownie, zintegrowany przekaźnik sterujący umożliwia regulację funkcji pompy, aktywując go przez obniżanie poziomu ciśnienia i wyłączania urządzenia pod względem jego wzrostu. Jednym z najnowszych osiągnięć z serii jest modyfikacja Grundfos Podstawowe 3 RT, wyposażony w zbiornik 19 litrów, manometr do monitorowania ciśnienia wydajność i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Stacja kanalizacja PUST

Aby sterować ścieków przemysłowych niepraktyczne w użyciu tradycyjnych stacje, nawet przy zwiększonych zdolności operacyjnych. Aby sprostać potrzebom tych specjalnych stacji, przykład, który pokazuje Pust ustawień, przeznaczony do aranżacji kanalizacji. Cechą charakterystyczną tego modelu jest integracja szlifierki, urządzenia do prezentacji SEG AUTOADAPT. Jest to własność rozwój firmy, który jest specjalnie zaprojektowany do kanalizacji ciśnieniowej. Ponadto przepompowni „Grundfos” wykonywane PUSt inny system sterowania funkcją przeciw zanieczyszczeniom. Operator może skonfigurować tryb pracy z automatycznym wykonywaniem prania i do tyłu. Ten format systemu zarządzania usługami eliminuje ryzyko systemu wyjście sztuki jako skutek zatkania elementów włóknistych i cząstek stałych. Jest to również zaleta tego systemu to możliwość kontrolowania systemu zdalnie przez sieć za pośrednictwem interfejsu SCADA.

Jak wybrać najlepszą opcję?

Grundfos znacznie rozszerzyła możliwości sprzętu pompowania, dzięki czemu można dokładnie wybrać system do specyficznych potrzeb. Przy wyborze klasyczny stacji domowej do nawadniania jest możliwe, aby ograniczyć analizę podstawowych parametrów operacyjnych. Na przykład, aby nawadniać niewielki ogród warzywny będzie dość skromny w mocy dla serii UPS. Jeśli wymaganych pomp do kompletnego systemu zaopatrzenia w wodę, możliwe jest, aby dokonać wyboru na rzecz jednostek JP i MQ, ale zanim to dopasować charakterystykę specyficznych modyfikacji do wymagań systemowych. Kilka różnych zasad doboru zakładów przemysłowych. Takie urządzenia są skomplikowane Zasada działania dla kontroli konieczne jest stosowanie odpowiedniego układu sterowania w postaci przekaźników i wielofunkcyjnych paneli.

Ile Grundfos Sprzęt pompy?

Koszt różnych modeli różni się w zależności od specyfikacji, funkcjonalności, obecność systemów zautomatyzowanych i tak dalej. D. Firma posiada przewagę konkurencyjną właśnie na tym, że zrównoważone podejście do kształtowania się cen, co pozwala wybrać najlepszy model dla użytkowników o różnych dochodach. W szczególności, stacja pomp gospodarstwa domowego „Grundfos”, którego cena wynosi od 10-12 tysięcy. RUB., Nadające się do użytku w małych gruntu. Gama produktów jest wiele opcji do nawadniania, które zapewniły dobrą funkcjonalność. Segment środkowy jest już dostępny dla 20-30 tys. RUB. Model ten, w którym zwiększone możliwości technicznych i operacyjnych w projektowaniu wykorzystuje nowoczesny kompozyt. Jeden z najdroższych propozycji jest przepompownia „Grundfos”, którego cena wynosi około 100 tysięcy. Rub.

wniosek

Duńscy projektanci nie działać wyłącznie w celu poprawy zarządzania i wskaźników technicznych. Dbają też o bezpieczeństwo i trwałość sprzętu, ostrożne podejście do doboru materiałów. W wyniku tego, stacja pompowania „Grundfos” otrzymuje strukturę o dużej wytrzymałości, które zawierają produkcyjnej napędu napełniania. Takie jednostki nie boją wygląd i wytrącania. Elementy metalowe mają specjalną powłokę ochronną, aby zapobiec korozji negatywnych procesów. Z kolei, kompozyty, tworzywa sztuczne i spowodować małe jednostki masy, co jest wygodne dla urządzeń transportowych i instalacji.