605 Shares 6297 views

Turcja ocena 5-gwiazdkowy hotel. Gdzie lepiej zrelaksować się z ich dziećmi w Turcji?

Rozkwit natury i ciepło promieni słonecznych wywołują podobne myśli bardzo różne kategorie ludności. I zazwyczaj pierwszy równiarka, a dyrektorem ogromnej spółki holdingowej z nadejściem lata zaczynają myśleć o odpoczynku i miejsce. Dla mieszkańców rosyjskiego budżetu i najbardziej stabilna opcja była Turcja. Delikatne fale morza, białym piaskiem i wysoką jakość usług przyciąga wczasowiczów, którzy nie chcą wydać znaczną kwotę.


Czy istnieje ocena hoteli w Turcji?

Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności przy wyborze trasy wypoczynkowego? Oczywiście, interesy kraju, cena i porze roku, ale ważnym aspektem jest coraz wybranym hotelu. Z usługi, rodzaj okien, wygodne pokoje i jakość żywności zależy lwią pozytywnych wrażeń z wakacji, więc należy zwrócić uwagę na ten niuans.

Rosyjscy turyści łatwo rozpoznać na wszelkich ośrodków na świecie. To serdeczne i szczere osoby, które naprawdę odpocząć, uwolnić się od szarości codziennego biurze, nudnych raportów i monochromatyczne codziennego stylu odzieżowego. Szerokość zakresu rosyjskich turystów imponujących zgrabnych obcokrajowców. W swoich uzasadnionych tygodniach błogości i odpocząć rosyjskich turystów chętnych, aby uzyskać maksimum z życia, więc większość z nich nawet nie myśleć o globalności kwot wydatkowanych i czekamy na dobry odpoczynek przed zakupem wycieczki.

Ponieważ sezon turystyczny jest najbardziej ruchliwych czas i pieniądze, nie jest zaskakujące, że w Turcji istnieje duża liczba hotelu na wysokim poziomie z doskonałą obsługą i długiej listy zaleceń. Uważna analiza dostępnych danych, które są dostępne do wszelkich potencjalnych wczasowiczów oceniającym najlepsze hotele w Turcji.

Reszta klasy „luksusu”

Naturalnie, w kraju reprezentowany przez hotele dla turystów z różnych poziomów budżetowych. Najbardziej luksusowych hoteli są oznaczone pięcioma gwiazdkami i gwarantuje wysoką jakość usług i doskonałe wrażenie od reszty. Warto zastanowić się szczegółową ocenę hoteli w Turcji (5 gwiazdek).
W słonecznej Antalyi znajduje Mardan Palace 5 * – jeden z najdroższych i najpiękniejszych hoteli w Turcji, uderzający wyobraźnię turystów królewskiego luksusu i oryginalności projektu. Miłośnicy relaksujące wakacje na plaży hotel ten jest czczony dla największych basenów w Europie o łącznej powierzchni około 24.000 metrów kwadratowych, a także basenami z wodą morską, która stała się domem dla 1500 gatunków ryb. Obok hotelu jest zadbany plaża z piasku przywiezionego z Egiptu. Ten piasek nie nagrzewa się w letnim upale, i nie przykleja się do ciała. Azure wody, czyste leżaki i wysoko wykwalifikowany personel – składniki do klasy wakacje „luksusowe”.

Najlepszym wyborem na wakacje z całą rodziną

Rankingu hotele turecki (5 gwiazdek) słusznie stawia na drugi hotel Concorde De Luxe Resort 5 *, którego znakiem rozpoznawczym była oryginalna forma centralnego korpusu w postaci imponującego statku. Rosyjscy turyści naprawdę nie faworyzować ten hotel, ponieważ jest skierowany do spokojnej mierzonego odpoczynku. Ale istnieje wiele Niemców, którzy cenią sobie spokój i dyskretny animatorów.

Wybór naszych rodaków

Turcja nadal oceniane Luxury Hotel Kemer z Hotel Rixos Tekirova Hotel 5 *, który jest najbardziej popularny wśród rosyjskich turystów. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, biuro podróży, a nawet sam. Smakosze docenią wysoką jakość i oryginalne menu i wysoki poziom usług, a góra krajobrazy i luksusowy design terytorium zadowoli turystów, którzy są zainteresowani aktywną rozrywkę. Animatorzy są grzeczni i uprzejmi, a wieczorny program kulturalny jest przeznaczony dla członków wszystkich grup wiekowych.
W rankingu hoteli Turcja (5 gwiazdek) zasłużenie wprowadzone dwa kolejne hotele w Kemer. Ta sieć Amara Dolce Vita 5 * i Vogue Hotel Avantgarde 5 *. Sieć „Amara” jest z powodzeniem rozwija się w trzech kierunkach: Luksus, komfort i Natury. Sam hotel położony jest w sosnowym lesie, na dużej, zielonej okolicy z jakości żywności i usług klasy „luksus”. Pokoje nie są bardzo duże rozmiary, i nie ma bar na plaży. Ale środowisko naturalne jest idealnym miejscem dla rekreacji dzięki obfitości tlenu i zieleni, a także bliskość naturalnych zbiorników wodnych.

Vogue Avantgarde Hotel 5 * znajduje się wzdłuż wybrzeża morskiego. Turyści mogą wybrać pobyt w willi, która znajduje się zaledwie 20 metrów od brzegu. Nic więc dziwnego, że personel zachowuje doskonałą kondycję kopców plaży i piasku. To odróżnia ten obszar od kamienistych brzegach Kemer.

hotele w Turcji wysokie oceny wśród turystów

Widok turystów i ich pozytywne opinie stają się głównym kryterium potencjalnego wczasowiczów. Dlatego ważne jest ocena hoteli w Turcji (5 gwiazdek). Prawie idealne warunki klasy „luksusowe” oznaczone przez turystów w Hotel Fantasia de Luxe 5 *. Allure luksusu, przestronne pokoje z wyszukanym izolacji akustycznej. W restauracji w hotelu ma rosyjski kucharz, który wprowadził do menu kilka koronnych potraw narodowych.

Oceny hoteli w Turcji (5 gwiazdek) nie jest pomijany uwagi i Belek, która w 2011 roku została otwarta Maxx Royal Belek Golf & Spa, który wyróżnia się ze względu na nienaganny poziom obsługi, przeszkolony personel i regularnie uaktualniane menu. Egzotycznych lasów tropikalnych atmosfera pojawia się przed oczami turystów w Side, gdzie hotel Club Golden Beach HV-May 1 *, składa się z małych bungalowów i obejmujące ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych. W hotelu znajduje się luksusowy park wodny z sześcioma zjeżdżalniami oraz park rozrywki dla dzieci. Każdy pokój jest przytulny apartament z aneksem kuchennym, lodówką i kuchenką.

Liderami w projektowaniu

Wygląd tworzy pierwsze wrażenie i to dotyczy nie tylko ludzi, ale także do hoteli. Ranking najlepszych hoteli w Turcji byłaby niepełna bez wzmianki Królewski Adam & Eve 5 *, w stylu hi-tech. Tutaj jest zdominowany przez kolor biały, wraz z jasnymi plamami czerwieni i zieleni. Rozległe tereny naciskają na aktywne spacery i ostre linie, obfitość luster i ogromne łóżko w pokoju w końcu umieszczona w hotelu jako raj dla zakochanych. Prawie wszyscy turyści podziwiają ogromny basen sto metrów.

Najlepsze wakacje z dziećmi

Mieszkam w tym hotelu, który na szczycie listy hoteli w Turcji, dzieci nie są tak ważne, jak dla dorosłych. Najważniejsze – aby znaleźć przytulną i cichą przystanią. Na przykład, Belek zaprasza Rixos Premium Belek 5 * z wysokiej jakości usług i dostaw. Geograficznie znajduje się na skraju rozległego lasu sosnowego. Fakt ten zapewnia mnóstwo świeżego powietrza. Zaledwie kilka metrów długości otwarty piaszczysta plaża jest około 1000 metrów, co jest dość zaskakujące, nawet pięciogwiazdkowych hotelach.

Na terenie rezerwatu przyrody ukrywanie Hotel Cornelia De Luxe 5 *. Doskonałe warunki przyciągają wielu rosyjskich turystów, więc wszyscy pracownicy świetnie mówi po rosyjsku. I dzieci i dorośli animatorzy się bardzo pozytywne opinie. Rocznie, naprawiane i uaktualniane meble.

Inne czynniki do dostania się do góry

Nie tylko zieleń i bliskość do plaży przyciąga turystów w sezonie wakacyjnym, ale również różnorodność pożywienia. Susesi Luxury Resort Hotel oferuje mnóstwo gastronomicznej swoistej premii zakwaterowania. mięso delikatne, najświeższe ryby, sezonowe owoce i warzywa, przygotowane zgodnie z lokalnej receptury oczywiście wygra wczasowiczów. Pozytywne wrażenia pozostawił program show dla dorosłych, które są oferowane przez hotele w Turcji. Oceny, opinie klientów i wysoki poziom usług określana lidera Susesi Luxury Resort i obejmować większe koszty.

Przy wyborze hotelu, można połączyć przyjemne z pożytecznym, jak to ma miejsce w przypadku Delphin Botanik World of Paradise 5 * w Alanya, który jest prawdziwy ogród botaniczny. Na swoim terytorium – ponad 1500 gatunków roślin tropikalnych. Hotel jest pełen zieleni i kwiatów, więc pierwszym piętrze całkiem ciemno, a może i dominacji komara. Zatem jest ona oferowana prawdziwy tropikalny klimat. Pomimo niedogodności pozytywne opinie klientów i hotelu na szczycie listy hoteli w Turcji na rodzinne wakacje.

Zdobywcy szczytów górskich

Wakacje – to nie tylko bezczynne leżenie na plaży i idzie na dyskotekę, ale aktywny rozwój wcześniej nieznanych miejscach. Oceny hoteli w Turcji słusznie uzupełnia Utopia World Hotel 5 *, który wyróżnia się górzystym miejscu. Do morza turystów schodzą z windy i zanim będzie go musiał wziąć autobus, który kursuje co pięć minut. Ta niedogodność jest kompensowana przez nadzwyczajne piękno przyrody i różnorodności turystów tureckich. Górskie powietrze ma leczniczy wpływ na organizm, więc hotel jest wybierany nie tylko do letniego wypoczynku, ale również do rehabilitacji po chorobie.

Bez Starlight Convention Center Thalasso & Spa 5 * Oceny hoteli w Turcji byłaby niepełna. Należy zauważyć, klub jeździecki i ogród botaniczny w hotelu. Nienaganna obsługa i szybka oferta rozliczenie do samych turystów. Istnieją oddzielne obszary rozrywki dla dzieci i młodzieży.

Znaczenie wakacje nad morzem

Rodzina i święta dla dzieci jest nie do pomyślenia bez dobrej plaży. Im bliżej do hotelu, tym lepiej. To dzięki takim indeksów wszedł rating Silence Beach Resort 5 * hoteli w Turcji, który ma wielką plażą, regularnie czyszczone i zakładając wakacjami bez butów z wygodnym wejściem do wody. Restauracje są wiele dań międzynarodowych, ale szczególnie docenią bogaty asortyment orientalnych słodyczy.

Jakie są ostateczne wyniki rankingu?

Konkurencja nie daje odpocząć tureckich biznesmenów, jak co roku otworzył nowe hotele w różnych kategoriach cenowych, która określa rozwój i poprawę jakości usług w hotelu.

Turcja oferuje turystom ogromny wybór miejsc do wypoczynku. Istnieje również ocena 4 * hoteli w Turcji, pracując na „all inclusive” systemu i oferuje trzy posiłki dziennie, bezpłatne napoje i inne bonusy. Warto zauważyć, Hotel Magic Dream Resort 4 * i 4 * Magic Sun, gdzie zawsze jest dużo rosyjskich turystów, i, odpowiednio, personel jest dobrze wyjaśnione w języku rosyjskim, ale w menu nie są wariacje na temat potraw znanych.

Praktycznie wszystkie hotele są wyposażone w atrakcje wodne, parków wodnych, basenów z podgrzewaną wodą i animacji. Jeśli są mylone przez ryzykiem w procesie relaksacji nadwagi, należy dać pierwszeństwo hoteli z siłownią i programów gimnastycznych. Fani klubu rozrywkowego niewątpliwie znajdzie atrakcyjne przedmieście Marmaris, gdzie obfituje życie nocne.

Kryteria wyboru

Aby zatrzymać ich uwagę na jeden z hoteli w Turcji, trzeba zidentyfikować główne kryteria. Usługa ta, układ zasilania paliwem, położenie plaży i jego czystość, obecność animacji, program rozrywkowy. Usługa jest pojęciem dość konwencjonalny, a 4-gwiazdkowe hotele w Turcji śmiało konkurować z 5-gwiazdkowy. Plaża wakacje w tym kraju mogą być bardzo zróżnicowane, ponieważ istnieje również żwirowe i piaszczyste wybrzeże. Ośrodki Alanya, Antalya, Side, Belek przyciągnąć turystów czyste złoto piasek, żwir i Kemer różni powłokowych. Wiele czynników pomóc kołysać swój wybór do Turcji: odległość do czterech mórz, łagodny klimat z minimalną roczną opadów, historyczny urok Wschodu. Ponadto Turcja jest bardzo rozsądna opcja w cenie rekreacji o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Ośrodki kraju przyciąga jego wszechstronności i harmonijnego połączenia Zachodniej i Orientalnej eleganckiej usługi. Każdego roku tam spoczywa ponad 10 milionów turystów z różnych poziomów budżetowych. W tym kraju istnieją pewne miłośników urok rodzinnego wypoczynku, zmęczony samego społeczeństwa i hałaśliwym towarzystwie młodych ludzi. W Turcji, najbardziej lojalny wobec turystów z Rosji, a istnieją oznaki animacji w naszym języku, a pracownicy hoteli i centrów handlowych można wyjaśnić w języku rosyjskim.

Porady doświadczonych podróżnych

Każdy człowiek jest inny i wybiera swój ośrodek do własnych upodobań. Ale istnieją pewne ogólne wytyczne, które pomogą uprościć proces selekcji.
Po pierwsze, konieczne jest, aby określić rodzaj odpoczynku. Na rodzinne wakacje z dziećmi to rozsądny wybór z boku lub z najbardziej budżet Alanya. Relaksujący pobyt z planowanym relaks na plaży oferowany jest w Didim i Kusadasi. Szczególnie wygodnie będzie w posiadaniu niektórych językach europejskich. Fani hałaśliwych stronom dojść do radości z życia nocnego Bodrum i Marmaris.

Po drugie, potencjalni wczasowicze muszą określić pożądany stan nieruchomości i ilość gwiazdek. Pięciogwiazdkowych będzie najbardziej komfortowe, ale również najdroższe. Koszty zrekompensować utrzymane plaże, dbałość o potrzeby klienta oraz doskonałą obsługę.

Więcej opcji oszczędnych dla hoteli – cztery i trzy-gwiazdkowe – nie ma plaży, więc być może, krzesła i parasole są płatne.
Wybierając miejsce na wakacje rodzinne powinny wyjaśnić odległość do lotniska, na plażę. Równie ważne jest to program rozrywkowy i dostępność animatorów dziecięcych. Podsumowując, możemy zauważyć, że najbardziej wygodny i niezawodny dla rodzin uznawanych hotele w Kemer, Belek, Side i Alanya.