290 Shares 3931 views

Arcanum siła. Znaki zodiaku w siłę

Znaki zodiaku jest podzielony na dwanaście typów ludzi znaków. Mogą to wierzyć lub nie, ale ludzie są stale narażone na działanie różnych sił natury. I astronomia jest po prostu staramy się wyjaśnić ten efekt ciał niebieskich i planet. To może pomóc wszystkim, aby lepiej zrozumieć siebie i swoją duchową stronę. Są mocniejsze znaki zodiaku, które wskazują, że dana osoba ma wielki potencjał, aby osiągnąć szczyty. Ale każdy wybiera jak wyrzucać co natura dała mu. Znaki Zodiaku siły są różne, w zależności od elementu, do którego należą.

atak ogień

Przez znaki przeciwpożarowe obejmują Strzelec, Baran i Leo. Wspólne cechy tych jest nadmierna pasja, kompletny brak cierpliwości, umiłowanie wolności i despotyzmu, entuzjazm i bardzo dużych, często nadmiernej siły. Te magiczne oznaki siły bardzo namiętne i mogą osiągnąć coś w życiu, jeśli nieco poskromić swój temperament i nauczyć się myśleć trzeźwo.

A jednak, pośród trzech najpotężniejszych można nazwać Strzelec. On zawsze szuka stronie pozytywów we wszystkim, gotowy do pomocy potrzebującym. Prowokacje, które nie mogą być oznaką siły, lecz przechodzi dowód jego niewinności, pełna kontrola z tym emocji. Jego moc optymizmu, które powinny uczyć się od niego.

Drugi z najsilniejszych znaleźć Leo. To królewski, tworząc złudzenie siły, odwagi i silnej woli. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę tego człowieka z bliska, a następnie natychmiast przestaje się jasne, że jest to bardzo zależy od opinii i pochwał innych ludzi. Jeśli Leo nie dostaje wystarczająco dużo uwagi, to osłabia ducha i zawiedziony w swoich działaniach.

Baran nie jest za nic nie jest bardzo podobna do owiec, jest bardzo uparty. Ale dla ognia podpisania Baran jako moment siły jest najsłabszy. Kontrola emocji zbyt trudne dla niego, on daje w chwilowych porywach że może zrobić krzywdę Baran. Ale istnieją pozytywne aspekty. Należą do nich czynności i operacje.

znaki powietrzne

Znaki z mocą powietrza – Libra, Gemini i Wodnika. Objawy te są bardzo towarzyscy, mają wielką inteligencję i wytrwałość. Ale są jeszcze zimny i nieczuły na uczucia innych.

Wodnik w lidera elementu, to jest oznaką siły. Taka osoba jest, o dziwo, bardzo senny, ma wysokie ideały i wymagający wszystkim do siebie, jak również. Poddać się bariera – nie chodzi o niego. Wodnik będzie iść do przodu i być szczęśliwym zapomnieć dawne błędy.

Wagi są bardzo odporne w kategoriach moralnych. Oni twardo bronić swoich przekonań. Ale zwyczaj odkładania wszystkiego do ostatniej chwili negatywny wpływ na ich działalność. Oni po prostu rzucać się rozpoczął, nie widząc końca. Dlatego ich marzenia właśnie zbierał kurz na półkach.

Bliźnięta ciągle dvoyatsya w swoich decyzjach, więc oznaką siły – nie chodzi o nich. nie mogą zdecydować, co tak naprawdę chcą, za co firma powinna podjąć. Dlatego też, biorąc wszystko na raz, potrzebują wsparcia ze strony innych ludzi. Bez pomocy, są one po prostu w stanie rozwiązać ten problem.

Woda – kojący elementu

Polecenia Ten element Ryb, Raka i Skorpiona. Mają wspaniałą intuicją i wielkie serce, bardzo emocjonalny i zmysłowy. Ale są również bardzo wybredna, jak litość nad sobą, i podjąć decyzję, dla nich – nie jest łatwym zadaniem.

Znak oznaczający moc wody – to, przede wszystkim, Ryby. Astrologowie prawdopodobnie zaskoczył wszystkich, ale ten znak jest uważany nie tylko najpotężniejszym wśród znaków wodnych, ale w całym zodiaku. Dokładnie to, co ryby są bardzo cierpliwy, umie czekać i nie przestają nadzieję i marzenia, umożliwiając im osiągnąć największe szczyty w życiu.

Skorpion ma silne ukłucie znaków dla niego – tylko kwestia czasu. Ale on zawsze oszczędza negatywnych emocji, które niszczą go od wewnątrz. Zabiera swoją moc, a on stopniowo słabnie.

Luka Rak nie zna granic. Jego wrażliwość sprawia, że wymaga dalszego wsparcia ze strony bliskiej osoby. Jeśli taka osoba nie istnieje, Rak może myśleć, że to jest jego przeznaczenie, a zostanie on zapomniany w depresji.

Ziemia i jej objawy

Ostatnio wśród elementów uznawanych za grunt. Chroni Virgo, Taurus i Koziorożca. Znaki ziemi są bardzo wiarygodne, stabilne i czasami nudny ze względu na wszechobecne konserwatyzmu. Ich nastrój zmienia się tak szybko, jak wiatr wieje, a ich powolność pewno nie uda.

Koziorożec – znak wojsk lądowych. On jest pełen determinacji i ambicji, agresywnie naprzód na planie poczęte wcześniej. Najważniejsze dla nich – aby to zrobić, i niech cały świat się wali, Koziorożec będzie iść do przodu, nie oglądając się za siebie.

Virgin sprawia wrażenie silnej woli i silnych ludzi, którzy wszystko, co można osiągnąć. Ale zdarza się tak, że po prostu nie chcą zrozumieć, że świat nie może się zmienić. Rzucać swoje ręce i tylko bezcelowo dryfujący.

Byk na wszelkie zmiany zabójcze. Chce pełną stabilność i przewidywalność. Gdy plan ten nie zdaje sobie sprawy, Taurus nie może przeżyć. On jest bardzo wrażliwy i bezbronny.

Z wyjątkiem naturalne, znaki zodiaku są nadal najważniejsze, Kerubic i zmienny.

Znaki pierwszym miesiącu sezonu

Są to cztery znaki kardynalne. To Cancer, Baran, Koziorożec i Waga. Mają dużo energii, bo nakazów zmieniających się pór roku. Każdy z nich kontroluje jedną czwartą roku. Dla Aries – Tej wiosny na raka – Lato dla Libra – jesień, a dla Koziorożca, odpowiednio – zimowym. W uzupełnieniu do pory roku, te znaki są w posiadaniu innego podmiotu i świata: Południe – Koziorożec, West – Libra, Północna – Rak, a Wschód – jest Baran.

Każda z tych postaci jest aktywny w dziedzinie działalności, pokazuje stałą inicjatywę i zajmuje pozycje kontrolne. Wolność dla nich – wszystko. Są entuzjastyczny, nadają się do bezpośrednich impulsów, które mogą być dla nich bardzo zły koniec.

Znaki średnim miesięcy sezonu

Kerubic zwane Skorpion, Lew, Byk i Wodnik. Ich druga nazwa – Poprawiono. Ta cecha definiuje je, ponieważ są one bardzo stabilne i osiągnąć cel stopniowo, powoli, myśląc przez każdy ruch. Mają doskonałą pamięć, która pozwala im nie zapomni swoje żale. Świat, w którym koncentrują się na siebie, uparcie wierząc, że całość może być osiągnięty jedynie w starych.

Znaki ostatnim miesiącu

Słowo „zmienny” ma łacińskie korzenie i oznacza zmienność. Panna, Ryby, Bliźnięta i Strzelec jest takie. Oni nie dotrzymują obietnic, i nie można na nich polegać. Sztuką ich nie zna granic. Ale są także bardzo wszechstronny, inteligentny i szybko dostosować się do każdej sytuacji. One subtelnie uniknąć ostrych węgle, zmieniając elastycznie z duchem mocy. To sprawia, że są bardzo elastyczne w dzisiejszym świecie.

Tak więc, po rozpatrzeniu znaki zodiaku pod różnymi kątami można określić, że najsilniejsze są ryby. Jest to, oczywiście, o co duchowe, a nie fizyczne. Ale każda postać ma zarówno pozytywne i negatywne strony. Jeżeli dana osoba jest w stanie ograniczyć negatywne i udowodnić sobie, jego moc nie będzie już ukryty.