897 Shares 5220 views

Ile jest sterylizacja kotów i jaką cenę rozwija

Poprzez zakup Wąsaty i paski kochanie, to byłoby miło po prostu zastanowić się, czy chcesz otrzymywać od jej potomstwa w przyszłości. Jeśli odpowiedź brzmi nie, a wartość hodowla zwierząt nie jest, to najlepszym rozwiązaniem będzie sterylizacja kotów. Zabieg ten ma wiele zalet, takich jak pozbycie się swoich zmartwień, co zrobić z kociąt, brak wahań równowagi hormonalnej, a według niego zachowanie swojego zwierzaka. Ponadto, zwierzę znacznie zmniejsza ryzyko novooobrazovany gruczołów piersiowych i narządów płciowych. Wady, jak każdy manipulacji, oczywiście, również dostępna. Odnoszą się one głównie na efekt znieczulenia, obecność okres rehabilitacji i potencjalnych problemów z układem moczowym. Ale jeśli przestrzegać wszystkich instrukcji weterynarza, a potem wszystko pójdzie gładko. Nie będzie źle wspomnieć, że w celu uniknięcia hodowli zwierząt ulicznych, jest również doskonałym rozwiązaniem jest sterylizacja kotów. Wiek zwierzęcia, w którym operacja może być przeprowadzona, są zawsze zainteresowani przez jego właścicieli. Weterynarze polecają ten sposób w wieku sześciu miesięcy. Najbardziej optymalne uważane 8-9 miesięcy.


Ile jest kot sterylizacja? Będzie to zależeć od wielu czynników. Oczywiście, region, w którym mieszkasz, ceny w stolicy, i, na przykład, jeszcze inna w Nowosybirsku. Ponadto ważną rolę odgrywa nie tylko to, co specyficzne klinika wybrać, ale to jest publiczna czy prywatna. Tradycyjnie, pierwsza cena jest znacznie niższa.

I wreszcie, ile kosztuje sterylizacji kotów, będzie również zależała od podejścia chirurgicznego. Im, są dwa: na linii środkowej brzucha i bocznej laparoskopowych, który jest bardziej delikatny. Cena będzie wyższa niż ostatnio.

Zwracając się do kliniki na pytanie: „ile to kosztuje sterylizację kotów” – można odzyskać kwotę. Należy jednak pamiętać, jest koszt zabiegu, aby nacięcie szwem. Pitomitsy potrzebny wstępne badanie kliniczne, aby upewnić się, że zwierzę jest zdrowe, badania krwi i ewentualnie inne badania. Należy również rozważyć kota, przygotowania się do bólu, a wreszcie sam znieczulenie. Podczas operacji może wymagać zainstalowania cewników dożylnych, trzymając płynów infuzyjnych, monitorowanie wydajności ważnych narządów, reanimacji z intubacji, tlenoterapii. Nie należy zakładać, że wszystko to – owijanie ostateczny koszt operacji. Te dodatkowe usługi – klucz do udanego, szybkiego i mniej chirurgii urazowej.

Ile sterylizacja kota w zależności od rodzaju zabiegu? Fakt, że wielkość operacji usunięcia gonad waha się, oczywiście, na ten temat, a cena będzie zależeć. Usunięcie tylko jajników – jajników, raka jajników i macicy, – usunięcie jajników i macicy. Ta ostatnia opcja jest zalecane w celu uniknięcia w przyszłości choroby, takie jak zapalenie błony śluzowej macicy i pyometra (macica wypełnione ropą). To jest droższe i trwa trochę dłużej.

Po zabiegu trzeba będzie pewne rzeczy, których koszty powinny być również brane pod uwagę przy planowaniu sterylizacji. Będą potrzebne antyseptyczny płyn do szwach, co jest – mówi lekarz. Także pooperacyjne koc trzeba kot nie razlizyvala rana. Po pewnym czasie, trzeba będzie odwiedzić klinikę w celu usunięcia szwów.