698 Shares 1720 views

Jazz-funk taniec jako nowego kierunku

Jazz-funk (Jazz Funk) – nowy kierunek taniec, pełen życia, energii i emocji. To nie jest tylko pewne ruchy: jazz-funk gromadzi zbiór kierunkach. W nim tkwi piękno tego stylu. Możliwość łączenia różnych stylów tanecznych, wziąć elementy różnych stylów, łączyć je, tworząc nowy i niepowtarzalny taniec – to jest tak atrakcyjne tancerzy z całego świata. Brak fantazyjne granic, możesz robić co chcesz tańczyć, jak chcę, krótko mówiąc, do tworzenia, nie zwracając uwagi na zasady i przepisy ustanowione w innych stylach tanecznych. Dzień po dniu, jazz-funk zyskuje wielką dynamikę. Ten młody styl zaledwie kilka lat temu było zupełnie nieznane: teraz mówią o nim napisać mu taniec.


Jakie style są obecne w jazz-funk?

Jazz-funk – taniec, łącząc obszary takie jak:

  • waacking (waacking) – ciągły przepływ, Mahi rąk;
  • Taśma z tworzywa sztucznego (pasek tanecznego) – miękki, z tworzywa sztucznego, ruch seksualną;
  • hip-hop (Hip-hop) – mieszanina pozytywny entuzjazm, energia;
  • pop choreografia – pokaz tańca; aktywna rola ruchu;
  • jazz choreografia – improwizacja, akrobatyczny.

Historii jazz-funk

Tendencja ta nie pojawiła się tak dawno temu: Kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych, słynny amerykański choreograf Bobbi Nyuberi, który pracował w tym czasie z gwiazdami amerykańskiej muzyki pop, postanowił połączyć różne style w niepowtarzalnym stylu. I nie była nowa, bez względu na to, co nie podoba się kierunek taniec, łącząc jako ostry, aktywnymi elementami jazzu i hip-hopu, a delikatne, płynne ruchy pasek z tworzywa sztucznego i choreografii.

Ten zuchwały, czasami rozmówca, niezwykle emocjonalny, wychowany i bardzo piękny styl pojawił się na scenie narodowej: dzisiaj widzimy setki klipów rosyjskich artystów, w którym ten trend jest obecny. Dlatego dzisiaj szokujące, bez względu na to, co nie lubią jazz-funk – to jeden z najbardziej popularnych stylów tańca, które chcą nauczyć się tysiące dziewcząt i młodych ludzi.

Plusy jazz-funk

Cechą charakterystyczną tego stylu jest to, że jazz-funk – taniec impulsywny, pełen „push” organizmu, wyraziste i bardzo emocjonalny, można nawet powiedzieć, sprawności seksualnej. Człowiek, który jest właścicielem teznikoy jazz-funk, będzie mógł zapalić żadnej parkiecie. Ponadto, ludzie tańczą w danym kierunku, że nie mieli więcej przyjemności z tańca i muzyki.

Naturalnie, w trakcie rozwoju tego stylu przybysz będzie musiał potu: tu potrzeba dobrego przygotowania fizycznego. Jednak po pewnym czasie wściekły tempo tańca i wszystkich złożonych ruchów i elementów akrobatycznych wydają nawet początkujący przyjemne. Możemy stwierdzić, że żadne wady nie będzie w stanie zablokować wszystkie zalety kierunku tańca.

Kluczowe ruchy

Głównym elementem jazz-funk – impulsem, „Push”, „wybuch”, który pochodzi z wewnątrz – od bioder, ramion, klatki piersiowej. Jest to „push” zmusza organizm do „lean” po jednej stronie, a ruch jest absolutnie niemożliwe do przewidzenia. Każdy oddech taniec kończy się „punkt”, po czym na ekranie pojawia się impuls. Kluczowymi ruchami tej kierunku zawierać różne na przebiegu uruchamiania (ostre, kanciaste lub miękka, gładka). Ponadto fale wykonywalny ręka, w jazz funk popularne nóg ruchu zwanego «krok po kroku» (ruchy z boku na bok) i «slajd» (poślizg).

Pod jaki rodzaj muzyki tańczyć?

Wielu przybyszów zastanawiasz się: „W jakich muzyka do tańca jazz-funk?” Muzyka w rzeczywistości mogą być różne: przyjemne dla początkujących będzie otwarcie, że jazz-funk może tańczyć i do swoich ulubionych przebojów. Najczęściej w takich dziedzinach jak: pop, jazzu i muzyki klubowej. Ogólnie rzecz biorąc, jest to mix club. Przynajmniej z grubsza reprezentuje rytm muzyki lub piosenki wystarczy posłuchać popularnych wokalistów (takich jak Meri Dzheyn) jazz-funk.

W przeciwieństwie do jazz-funk, hip-hop

W hip-hopie można zaobserwować duże ruchy, zamiatanie ruchy rękami i jazz funk wszystkie ruchy są małe, gładkie i piękne kolejny. Ponadto, hip-hop oryginalna wypowiedź korpus zawiera miękką, lekko wygięte do tyłu. Jazz funk rozumie się prostą, ciało choreografii.

Każdy artysta ostatecznie pojawić się ich „chipsy” – ruchy, które są „wizytówką” artysty w każdym razie tanecznej. Każdy przybysz i ostatecznie nabyć swój własny styl wykonania: niektórzy pójdą w kierunku hip-hop, niektóre będą koncentrować się na miękkie, płynne ruchy listwy z tworzywa sztucznego, a ktoś zda sobie sprawę, że podoba mu się zmusić choreografia i akrobatycznych. Wybierając tylko wykonawca. Można powiedzieć jedno: w świecie nie ma dwóch osób, zarówno taniec w stylu jazz-funk, ponieważ kierunek ten jest tworzony w celu „uwolnienia potencjału” przybysza.