561 Shares 3654 views

Muszę czytać komiksy dla dzieci?

Nie jest tajemnicą, że komiksy są bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży. Jednak wielu rodziców donoszą, że dzieci są dosłownie zanurzony w tym rodzaju literatury i całkowicie zrezygnować z poważną literaturę. Tak więc, gdy staje się pytanie „Czy mam dzieci czytać komiksy w ogóle.” Zobaczmy!
Na początek warto zauważyć, że wszystko zależy od wieku dziecka. Zwykły komiks o przygodach Batmana, to może być jak zwykle „razvlekalochki” dla dzieci, a surowy dramat, gdzie istnieje przemoc i wulgaryzmy. Aby zapisać dziecko od dorosłych – konieczność naśladowania limit wieku, który jest wskazany na okładce. Jeśli szereg zagadnień wybrana prawidłowo, może być całkowicie spokojny.


A teraz dla praktycznych korzyści, na podstawie badań medycznych. W jednym z uniwersytetów w Illinois, eksperci stwierdzili, że komiks może służyć jako bodziec do rozwoju umiejętności czytania u dzieci. Czytać komiksy, najpierw w języku ojczystym, a następnie przejść i za granicą. Tak więc, jest to jeden z najprostszych sposobów, aby uczyć dzieci czytać przynajmniej coś w obcym języku. Ponadto, wielu badaczy zauważyło, że w komiksach zaprezentować idealną równowagę między tekstem i ilustracjami, co ma pozytywny wpływ na postrzeganie historii młodego pokolenia. Według niektórych ekspertów, nowoczesne komiksy mają być stosowane przez rodziców i nauczycieli do celów edukacyjnych. Ale teraz jest inna kwestia – „jak wybrać komiks” Po pierwsze, to wszystko zależy od upodobań Twojego dziecka. Jeśli dziecko uwielbia Spider-Man, a następnie wybierz swoje komiksy Spider-Man (nie zapomnieć o wieku na okładce). Warto zauważyć, że teraz nie było zbiorem komiksów edukacyjnych, w których nacisk kładzie się wyłącznie na nauce dziecka. Zgodnie z ogólną zasadą, w młodym wieku, dzieci są bardziej związane z jakością obrazu niż samej treści. Po drugie, jeśli mówimy o dziecko starsze, należy zwrócić uwagę na klasycznych komiksów gdzie superbohaterowie są reprezentowane wyłącznie w pozytywnym świetle, a historie są dyskretne serii podręcznik „więc nie trzeba.” Główną różnicą od poprzedniego – istnienie epickich bitwach między dobrem a złem. Te komiksy są przeznaczone w większości na szkoły i nadal kontynuować swoje działania edukacyjne. Po trzecie, istnieje wiele komiksów, która jest oparta na popularnej kreskówce i cieszyć się wielką miłością do dzieci. Prawie każdy z kreskówek Walta Disneya – mają swoje komiksy: Tom i Jerry, Mała Syrenka, Aladdin, Król Lew, Mowgli, Kopciuszek i wielu innych. Jak wiadomo, te twory animacji – testowane pokolenia praktyce i przeprowadzić tylko pozytywne cechy. Ponadto, ilustracje do komiksów z Walt Disney, bardzo lubiany przez dzieci w każdym wieku. Jaka jest tajemnica sukcesu? Zapewne wiesz tylko samych autorów.

Podsumowując, warto zauważyć, że komiksy read – naturalny, a nie szkodliwe działanie. Najważniejsze jest to, aby zbliżyć go z umysłu. Jak w przypadku każdego innego rodzaju literatury, może służyć jako korzyści i szkód. Dlatego zaleca się, aby postępować zgodnie z literatury, że Twoje dziecko woli.