535 Shares 4385 views

Hoover Thomas Twin XT: przegląd, funkcje i opinie

Dawno minęły czasy, gdy sprzątanie domu została przeprowadzona tylko przy pomocy miotły i mopa. Obecnie istnieje wiele różnych urządzeń gospodarstwa domowego, które mogą pomóc w tym nie bardzo łatwą sprawą. I to nie tylko pomóc i zrobić to szybko i sprawnie. Jednym z takich „pomocników” można nazwać próżnia czyszczenia Thomas 788565 Twin XT. To o nim i zostaną omówione w tym artykule.

O producenta odkurzacza

„Thomas” – mała firma w Niemczech, który jest zaangażowany w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego. Albo raczej – odkurzacze. Ich produkty są skoncentrowane na konsumentów, którzy wiedzą dużo o dobrej technice. Firma stale udoskonalanie produktów, przyciągając do siebie coraz więcej nowych klientów.

Firma została założona jest rok 1900. W tym roku, Robert Thomas otworzył warsztat do produkcji narzędzi i sprzętu.

Thomas 788565 Twin XT – odkurzacz, nie tylko o napis "Made in Germany". To naprawdę jest rozwijany i pobiera w kraju, produkujących towary wysokiej jakości. Tak się złożyło, że niemieckie produkty są związane jedynie z wysokiej jakości rzeczy. Wszystkie produkty są projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech. Firma „Thomas” od ponad wieku jest w centrum zachodniej części kraju, w Neunkirchen (Nordrhein-Westfalen). I przeniesienie produkcji do innych krajów nie ma planów zarządzania Spółki.

W swojej pracy firma przestrzega trzech podstawowych zasad. Ich produkty są skoncentrowane na niezawodności, bezpieczeństwa i jakości.

funkcjonalność

Hoover Thomas Twin XT 788 560 należący do kategorii detergentu. Wykonuje trzy główne rodzaje czyszczenia:

 • Pranie na sucho.
 • Mokro.
 • Zebrać rozlany wody.

Oprócz tego, odkurzacz oczyszcza powietrze i zwilża je. Usuwa z powietrza kurz, w tym alergeny, które przynoszą wiele kłopotów. Oczyszczone powietrze stwarza komfortowe warunki do odpoczynku i snu.

Hoover Thomas Twin XT – przykładem silnego i zwinnego technologii. Ze względu na filtr wody jest w stanie pokazać dobre wyniki czyszczenia. Różne sposoby oczyszczania pozwala na usunięcie pyłu i brudu. Rodzaj podłogi nie ma znaczenia. Hoover uporać się z żadnym z nich.

zalety produktu

odkurzacz Thomas Twin XT, dzięki swojej konstrukcji i specyfikacji, ma kilka zalet. Przyczyniają się one do ogólnej popularności produktu wśród konsumentów. Wśród korzyści są następujące:

 • systemy filtracji wody i pylenie oczyszczony i nawilżone powietrze;
 • możliwe jest ustawiony najczęściej używane w trybie, który może być regulowany indywidualnie;
 • elastyczności, czyli zdolności usuwania wszystkich rodzajów powierzchni;
 • pojemność urządzenia może zmniejszyć lub zwiększyć o własnego uznania;
 • obraca się węży, który chroni ją z sali.

To tylko krótka lista zalet opisujących odkurzacza Thomas Twin XT.

Dysze zawarte w zestawie

Odkurzacze osiągnięte poprzez kilka dodatkowych dysz, które są zapewnione. Wszystkie te akcesoria starannie złożone w torbie, gdzie jest to wygodne do sklepu. Lista załączników jest wystarczająco duża:

 • Dysza z filcu i włosia, które można łatwo obracać, idealny do czyszczenia parkietu.
 • Dywanów i wszelkich powierzchni twardych w osuszania usunie szczotkę, która ma kilka pozycji i może przełączać.
 • Oddzielna dysza do czyszczenia mebli tapicerowanych.
 • Dysza czyszczona wszystkie szczeliny i wąskich otworów o większych wymiarach (trzydziestu sześciu centymetrów).
 • Dysza do czyszczenia na mokro, zdolny do rozpylania wilgoci. Posiada wbudowany zasilacz, który dostosowuje się do powierzchni podłogi.
 • Dysza do czyszczenia na mokro mebli tapicerowanych sprayu.

Ponadto producent dostarczanego koncentratu do czyszczenia dywanów.

parametry techniczne

odkurzacz Thomas Twin XT ma moc silnika 1,7 kW. Moc ssania jest regulowana przez czujnik elektroniczny. W razie potrzeby można to zrobić mechanicznie.

Dla skutecznego czyszczenia, istnieją filtry wbudowane:

 • "Aqua-Box" do filtrowania wody;
 • „HEPA” – filtr, który może być płukany
 • Mikrofiltr spalin.

Odkurzacz ma dużą manewrowość. W tym celu jest on wyposażony w wałki, w stanie obracać się wokół własnej osi (360 stopni). Drut skręcony automatycznie. Jest rura teleskopowa wykonana ze stali nierdzewnej.

Długość przewodu 8 metrów. Z tego zakresu działania odkurzacza 11 metrów.

Wymiary następujących urządzeń:

 • Długość 48,6 cm.
 • Szerokość 31,8 cm.
 • Wysokość 30,6 cm.

próżni waży 8 kg.

pobór wody wynosi 1,9 litra, bez względu na tryb (mokro lub absorpcji wody). Detergent pod warunkiem zbiornika objętości 1,8 litra.

Wykonana jest odkurzacz w trzech kolorach: niebieskim, szarym i srebrnym.

Producent oferuje gwarancję dwóch lat. Termin ten może zostać przedłużony do sześciu miesięcy, przechodząc prostą rejestrację na stronie.

Hoover Thomas Twin XT: Opinie

Podczas eksploatacji użytkowników urządzeń przeznaczyć ich godności. Istnieją oczywiście wady. Ale ich udział jest znikomy.

Bez wyjątku, wszyscy użytkownicy zgłaszali atrakcyjny wygląd. Ze względu na funkcjonalność urządzenia nie ma zbyt dużych rozmiarów. Jest wygodny do poruszania się po domu ze względu na rolkach.

Podczas pracy urządzenie jest proste i wygodne. To nie zanieczyszcza powietrza, „plucie” kurz z filtra. Powietrze po oczyszczeniu w budynku staje się czysty, pył całkowicie wyeliminowane.

Oddzielnie izolowane moc i wysoką jakość czyszczenia. Łatwy w montażu i demontażu.

„Spoonful smoły” Teraz dodać. Nadal nie jest zadowolony z rozmiaru wszystkich. Dla niektórych jest zbyt ciężki i duży. Do przechowywania odkurzacza i wszystkie wskazówki potrzebne dużo miejsca.

Po każdym odkurzanie powinny być umyte. I zrobić to nie zawsze jest wygodne.

Niezadowolonych użytkowników i jakości tworzywa sztucznego. Szybko porysowane i uszkodzone.

Są to poglądy użytkowników odkurzacza Thomas Twin XT. Oczywiście, to czyści bardzo dobrze i sprawnie. Ale inne wskaźniki mogą być problemem. Dlatego coraz to model, dobrą myślą.