428 Shares 4566 views

Amiram Grigorov: historia życia człowieka w Dopasowywanie artykułu

Istnieje założenie, psychologów, który brzmi jak następuje: „Człowiek zamienia się w poezji w czasach głębokiej samotności” W tym przypadku mamy na myśli nie czyta ulubione wiersze i pisania własnych. Artykuł o Grigorov Amiram chcieliby rozpocząć z tych linii, ponieważ jest on w oczach ludzi jest coś, co nie może być ukryta za uśmiech, który pozwala myśleć o nim jako samotny podróżnik, wędrując po ziemi w poszukiwaniu zgubionych.


Amiram Grigorov: biografia, tworzenie osobowości

W mieście Baku w wielkiej rodzinie, gdzie kilka różnych kultur i narodowości były mieszane (Żydzi, rasy kaukaskiej, a przed nimi w rodzinie byli Irańczycy), 24 marca 1969 urodził się w świetle chłopca o imieniu Amiram. Grigorov mówi, że dorastał w tak zwanej „getta” – obszar, gdzie Żydzi mieszkali. Ale były po prostu zbyt różnią się temperamentem i charakterem: niektóre – członków elity kulturalnej, podczas gdy inni – wojowniczy alpinistów ukrywanie noże za plecami. Często zdarza się, walczy nie tylko wśród dzieci, ale także dorośli nie próbował czegoś dzielić.

Amiram Grigorov studiował w szkole Baku № 1. N. Akhundov, którą ukończył w 1986 roku. Rodzina młodego człowieka jest zawsze skłonny przenieść się do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Pierwszym i chyba jedynym krokiem w kierunku realizacji tego snu poruszał się w Moskwie w 1993 roku. Miała do wydawania dokumentów i iść szukać lepszego życia w Ameryce. W rzeczywistości, wielu bliskich krewnych rodziny Amirama Grigorova to zrobił.

Wykształcenie i praca

O ile proces rejestracji niezbędnej dokumentacji do wyjazdu rodziny została uruchomiona za granicą, młody człowiek nie tracić czasu. Udał się na Uniwersytet im University Medical. Pirogov medyczne i Zakład Biologicznych, po którym lekarz otrzymał jego biofizyki. Amirama Grigorova potem jakiś przyciągane całkowicie po przeciwnej stronie leku – literatury i wierszy. Wszedł Instytut Literacki. Gorkiego w Moskwie i słuchał na seminarium na temat poezji S. Arutyunov kierunku.

Grigorov cały proces szkolenia był w pełnym wymiarze czasu, biorąc pod uwagę korespondencyjnej znajomości niedopuszczalne dla siebie. Do życia w obcym mieście była na przyzwoitym poziomie, Amiram Grigorov, którego zdjęcia są prezentowane w dzisiejszym materiale pracowałem dwa zadania:

  1. Naczelnik wydziału fizjologii w Muzeum biologicznej Miasta Moskwy.
  2. profesor Biofizyki Akademii Medycznej.

należy stwierdzić, że ani Grigorov i jego rodzina nie poszły za granicą. Teraz Amiram Grigorov pracuje jako nauczyciel w MGMU im. Sechenov. Jego droga – fizyki, biofizyki i matematyki. Pisze także wiersze, które należy zwrócić szczególną uwagę, publikuje historie i notatki, utrzymuje swój własny blog w Internecie na zasób o nazwie „Live Journal”.

Poezja, impregnowane nostalgii

Po pierwsze, mówiąc o poezji Amirama Grigorova, warto zauważyć, że napisał pierwotnie. Jego stworzenie – skrzyżowanie „białe” i czterech linii werset pentametr. Wielu z nich uważało, nieukrywanym smutkiem, a czasami nawet pewną gorycz. „Ojciec”, „Para z wody”, „Say Goodbye, Moskwa” i wiele innych dzieł przepojone melancholią. Wielu krytyków nie zostały w pełni docenione twórcze kroki biofizyka, ale zauważył, że potencjał jest on niewątpliwie.