410 Shares 7456 views

Kraj hotel „Heliopark Las”: opinie, zdjęcia

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić weekend z rodziną w zaciszu wsi, lub zorganizować konferencję dla swoich pracowników, klientów lub partnerów, hotel „Heliopark Las” jest doskonałym wyborem. Istnieje również przytulne pokoje oraz siłownię i restauracje, a także centrum spa i programy rozrywkowe, a także sala konferencyjna – Krótko mówiąc, wszystko, aby zapewnić, że każdy gość mógł znaleźć niezbędne usługi do niego. To miejsce, jak „Heliopark Forest” jest w pamięci swoich klientów przez długi czas, a każdy z nich z pewnością chcemy wrócić tu ponownie.


Położenie i infrastruktura hotelu

Ten hotel znajduje się w odległości 37 km od rosyjskiej stolicy i 27 km od lotniska Szeremietiewo. W związku z tym, tu nie tylko kochać, aby przejść na wakacje Moskali, którzy są zmęczeni codziennym zgiełku i chcą się zrelaksować ciało i duszę, ale także tych, którzy przyjechali do stolicy w podróży służbowej lub w celach turystycznych. Szczęśliwi Goście i że działa przez cały rok.

Istnieje również dobrze rozwinięta infrastruktura instytucji. Na jego terenie znajdują się dwie restauracje: Shamrock, gdzie serwowane jest codziennie w formie bufetu, a także możliwość wyboru ze specjalnego menu, a Europejski Lesnoy, oferuje dania z grilla oraz duży wybór tradycyjnych irlandzkich napojów. Shamrock jest również menu dla dzieci, które powinny zadowolić rodziny z małymi dziećmi.

Ponadto w hotelu znajduje się rozległy teren, który jest szczególnie miły w lecie, wiosną i jesienią. W każdej chwili Goście hotelu „Heliopark Lasu” mają okazję cieszyć się spacer po terenie i okoliczne lasy.

pokoje

Hotel posiada 137 pokoi prezentowane różne kategorie, które są umieszczone w dwóch kondygnacji i sześć dwupiętrowe budynki. Wszystkie pokoje mogą pomieścić 2 osoby i są podzielone na następujące kategorie: standart (17 m²), superior (23 m²), apartamenty (29 mkw), apartamenty dwupokojowe (36-42 m²), apartamenty z aneksem kuchennym (26-29 m² ), dwa-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (42 m²) oraz apartamenty z jacuzzi (42 m²).

Wszystkie pokoje są akcesoria biurko, telefon, TV, łóżka, stoliki nocne. Pokoje superior mają także suszarkę do włosów, telefon i mini-bar w apartamentach – przypadek, w apartamentach dwupokojowych – zestaw mebli tapicerowanych w mieszkaniu – kuchenkę mikrofalową, mini-lodówkę, Thermo, naczynia, zlewozmywak, w apartamentach – wanny z hydromasażem. Wszystkie pokoje są sprzątane codziennie, trzy razy w tygodniu, zmiana pościeli, czyste ręczniki są codziennie. Cena zawiera trzy posiłki dziennie w lokalnej restauracji.

Sport i rozrywka: zdjęcia turystów

Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu nie będą się nudzić, jeśli wybiorą dla swoich wakacji rozrywką „Heliopark Lasu”. Opinii wielu turystów powiedzieć, że nie ma żadnego wolną chwilę. I to nie dziwi! Po tym wszystkim, w hotelu znajduje się kilka placów zabaw, w tym siatkówka, koszykówka, piłka nożna, golf, tenis stołowy, amerykańskich i rosyjskich bilard. W odniesieniu do inwentaryzacji, wymaganej dla danej gry, to można wypożyczyć w hotelu. Rowery i skutery dostępny w kroczącym punktu hotelu są również „Heliopark Lasu”. Zdjęcia wykonane przez niektórych wczasowiczów, podczas jazdy na rowerze po ścieżkach leśnych, są w stanie wywołać każdemu człowiekowi chęć pójść na taki urlop.

Ponadto hotel oferuje kryty basen, wyposażony w 6 torami i mającą obszar 10h25h2,5 m. Goście mogą pływać za darmo. Regularnie w dyskotekach hotelowych i programy animacyjne.

usługi dodatkowe

Nie jest to hotel „Heliopark Las” i wiele dodatkowych usług, w tym świadczenia krzesełka dla dzieci w jadalni, wypożyczalnia grill. Całej nieruchomości zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Za dodatkową opłatą, hotel klienci mogą zostawić swoje samochody na strzeżonym parkingu, korzystanie z urządzeń do grillowania, a także deska do prasowania. W hotelu znajduje się klub dla dzieci i plac zabaw dla najmłodszych gości.

Usługi dla osób podróżujących służbowo i wydarzeń

ludzie biznesu nie mniej niż doskonałe warunki do zaoferowania „Heliopark Las”. Opinii wielu dyrektorów firm i innych organizatorów, prowadzone w tym hotelu, seminariów, wykładów i rozmów wyłącznie pozytywne. Po tym wszystkim, są 3 sale konferencyjne, z których dwa mają powierzchnię 190 m² i są przeznaczone dla 170 osób, a jeden – 120 m² – może zmieścić się 100 osób. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w ekran, flipchart, podkładki, długopisy, flipchart dwóch mikrofonów i LCD projektora.

Ponadto, w hotelu „Las Heliopark” jest wyposażony w sześć sal konferencyjnych – dwa 54-m² do 3540 osób, dwie – 60 m² do 40 osób, jedna – 80 m² do 60 osób i jedna na 15 osób.

Często zdarza się, że hotel staje się miejscem obchodów różnych uroczystości, w tym wesel, jubileuszy, imprez firmowych. W tym przypadku, kierownicy hotelu są w stanie wybrać najbardziej odpowiednie dla danego scenariusza zdarzeń, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klientów.

Recenzja o „Lasu Heliopark”

Od 2013 roku – to kiedy hotel „Heliopark Las” został otwarty – Opinie o niej już zdążyła opuścić dużo klientów. Cieszę się, że większość z nich jest pozytywna. Tak, wszyscy chwalą nowy odnowionym budynku mieszkalnego i luksusowe, w otoczeniu lasów. Wiele dobrych rzeczy do powiedzenia na temat kuchni i restauracji, pracuje w hotelu. Goście mogą korzystać z pyszne jedzenie i napoje, nie myśląc o ich ilości i ceny, bo to wszystko jest wliczone w cenę.

W wielu dobrych opinii można przeczytać na program rozrywkowy zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Jednak nie było to bez negatywnego. Tak, niektórzy z gości hotelu „Heliopark Lasu” twierdzą, że pokoje są bardzo brudne, czyszczenie ich odbywa się tylko na żądanie. Na szczęście, stan mebli w pokoju nikt nie twierdzi. Wiele dobrych słów powiedzieć o przyjazny i uprzejmy personel hotelu.