891 Shares 5242 views

Aloe włosy

Rzadkie lecznicze właściwości aloesu, nasi przodkowie wiedzieli, ponad trzy tysiące lat temu. Dzisiaj, sok z aloesu jest powszechnie stosowany w celach medycznych i kosmetycznych. Kompozycja ta obejmuje składnik kremów do twarzy, balsamów, szminek, żele, szampony i maski.


Aloe vera sok dla włosów – doskonałe narzędzie do wzmocnienia i przywrócenia mieszek i poprawiają kondycję skóry głowy. Jest tak dlatego, że zawiera wiele użytecznych pierwiastków śladowych i witamin (grupy C, D, E i A).

Eksperci radzą, aby użyć sok z aloesu vera na włosach, w oparciu o zasadę „stymulacji biologicznej”, która obejmuje następujące kroki. Dolnych liści aloe są odcięte, dokładnie przemyto obsushivayut, owinięty w papier i umieszcza w lodówce na okres 12 dni. Następnie wybrany zdrowych liści (zaciemnionym wyrzucony), które następnie muszą być drobno pokroić i wycisnąć przez gazę. Można użyć soku aloe włosy jak maska, dodając niezbędne elementy, lub po prostu wcierać korzeni 2 razy w tygodniu. Ten przydatny produkt jest używany do różnych problemów skóry głowy i włosów.

Sok z aloesu. Przepisy włosy

  • biostimulatory maska

Aby zrobić maskę, trzeba będzie: łyżkę soku z aloesu, sok z 2 zubochkov czosnek, żółtka, 3 łyżki nalewki z pokrzywy i olej rycynowy (łyżeczką). Powyższe składniki dokładnie wymieszać i nakładać na cebulki włosów. Maska powinna posiadać co najmniej 30 minut, a następnie przemyto wodą.

  • Ujędrniający Maska do włosów z aloesem

W celu wytworzenia tego środka, wymieszać łyżką soku z aloesu, miód, pół łyżeczki pokruszonego czosnku, 2 łyżek bulionu łopianu liść, łyżki oleju migdałowego. Uzyskaną mieszaninę naniesiono na korzenie i odbywa się na głowicy przez około godzinę, a następnie przemyto wodą.

  • odżywczy maska

Weź łyżeczkę roztwór witaminy A i E, aloes, olej łyżką łyżka rycynowego, żółtka i łyżkę surowicy. Składniki dokładnie wymieszano, nakłada się na włosy i przytrzymanie przez czterdzieści minut, a następnie przemyto wodą. Ta maska przyspieszy wzrost włosów, będzie znacznie poprawić strukturę i zapobiega ich wypadaniu.

  • Maska ujędrniający

Weź aloesu włosy, sok z cytryny, sok z cebuli, olej rycynowy lub łopian, pokrzywa, rumianek, babki (wszystkie Łyżka), olej jojoba (łyżeczką), chleb żytni (100 g), olejek z szałwia (5 kropli) , Zioła i chleb do nalewania gorącej wody gotuje się przez pół godziny nalegają i wymieszać z innymi składnikami. Maska dokładnie wcierać w suchej skóry głowy i pozostawić na 60 minut.

Zaleca się, że kurs wzmocnienia procedurę 2 razy w 7 dni przez dwa miesiące.

  • Przeciw wypadaniu włosów

Wymieszać sok z aloesu (tab.) Łyżeczka soku z czosnku (łyżka), witaminę B6 i B1 (fiolki), żółtko, sok z cebuli (ka) i miód (łyżka) i mocno rozcieńczone wodą, proszek gorczycy (łyżeczka). Zastosuj maskę najpierw tylko na korzeniach, a następnie całą długość włosów. Po godzinie oznacza, że można zmyć.

  • Ożywiającą maska do włosów zniszczonych i suchych

Mieszać w równych proporcjach, lekko ogrzano łopian (lub olej rycynowy) i sok z aloesu. Zastosuj środek do całej powierzchni włosów i skóry głowy (od końcówek do korzeni) przez około 60 minut przed praniem.

  • Maska na obfite wypadanie włosów

Aby przygotować się do tego narzędzia, trzeba będzie sok z aloesu (łyżka stołowa) i miód (taka sama kwota), sok z czosnku (łyżeczką). Wymieszać powyższe składniki i tuż przed myciem włosów, aby dodać 1 stół. łyżka Otrzymaną mieszaninę żółtka. Maska jest dobre połączenie i delikatnie masować do korzeni mieszaniny pozostałej równomiernie rozprowadzone na całej długości włosów. Następnie kładziemy na pokrywie głowicy prysznica celofan i owinąć włosy ręcznikiem. W tym stanie, należy pozostawić maskę na pół godziny. Następnie wymywa się kładziemy inny żółtka i mycie włosów z wodą ponownie.