225 Shares 4075 views

Suchy basen z kulkami: Opis i zalety. Jak zrobić suchy basen z kulkami?

Tam po prostu nie jest zabawa dla dzieci w naszych czasach. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony suche baseny z kulkami. Dowiesz się, jakie zalety posiada Game Center. Także dowiedzieć się, ile są suche baseny z kulkami i czy możliwe jest, aby zaopatrzyć się jest zabawa dla dziecka.


Basen wypełniony kolorowymi kulkami

Jeśli kiedykolwiek była z dzieckiem w centrum rozrywki dla dzieci, to prawdopodobnie widział jak rogach. Dzieci naprawdę cieszyć się suchy basen z kulkami. Mogą igraszki bez obawy uszkodzenia. centrum rozrywki z balonami docenią nie tylko dziecko, ale dorosły.

W razie potrzeby, taki obszar rozrywki można zorganizować w domu. W tym przypadku, wielkość puli, a liczba kul zależy od dostępnego miejsca do Państwa dyspozycji.

Zalety takiego centrum gier

Suchy basen z kulkami pozwalają nie tylko urzekają hazardu dziecka. Konstrukcja ta doskonale rozwija lokomocji, umiejętności motorycznych i sensorycznych. Podczas gry można dowiedzieć się kolory, które mają kulki do suchego basenu. Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze na tyle małe, że można bezpiecznie umieścić go w basenie i iść o ich działalności. Cykl dziecko poprzez zabawek wielobarwne i rozwijać niezależnie.

Jeśli dzieci lubią zaprosić znajomych do odwiedzenia, basen dla dzieci, piłka po prostu niezastąpiony. Zamiast biegać po domu i przeszkadzać, dzieci będą aktywnie grając w takim ośrodku.

Basen wypełniony kolorowymi kulkami będą obchody niezastąpionym uzupełnieniem dla dzieci. To jest, gdy dzieci będą szczęśliwe i spędzać czas.

Zakres cen towarów

Bardzo duży zakres wartości posiada basen z kulkami. Cena produktu zależy od liczby elementów składowych i wielkości konstrukcji.

Jeśli chcesz kupić mały basen dla dziecka, będzie cię to kosztować w przedziale od 500 do 2000 rubli. Większe ośrodki stałe i kosztuje około 5000-7000 rubli. W takim przypadku, jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w domu, można kupić Game Center ze zjeżdżalniami i labiryntów, która będzie miała zejście do basenu z kulkami. Ta przestrzeń będzie kosztować w wysokości 10.000 rubli.

W razie potrzeby, trochę zaoszczędzić, można zaopatrzyć się centrum rekreacyjne.

Jak zrobić basen wypełniony kulkami, na własną rękę?

W celu zmniejszenia kosztów zakupu środka gry, będzie trzeba dokonać pewnego wysiłku. Aby zacząć jest nabycie Fundacji, w której znajdują się kule. Jedną z opcji budżet jest kupić mały basen nadmuchiwany dla dzieci. Takie urządzenie będzie kosztować od 100 do 300 rubli.

Po nadmuchać akcesorium, trzeba w przybliżeniu obliczyć jego pojemność. Wielkie centra gry mają 1000 balonów. Oczywiście, twój basen więc nie zmieści. Urządzenie nadmuchiwane o średnim rozmiarze jeden metr kwadratowy, a zgrubienie 30 cm wysokości i może pomieścić kulki suchej pulę 200 sztuk. To urządzenie będzie kosztować około 1000 rubli.

W rezultacie, pracując własnymi rękami i podnoszenia elementów, będzie w stanie poprawnie zapisać i dostarczać swojemu dziecku radość. Zauważ, że jeśli więcej niż jedno dziecko, to ta opcja nie będzie zmieścić się w swojej rodzinie – trzeba podnieść duży basen.

Łatwość self-made suchych basenów jest to, że można je usunąć w każdej chwili. Tak więc, jeśli potrzeba miejsca, kulki powstają w specjalnej torbie lub koszu, i nadmuchiwane akcesoria do ich wypuszcza przychylny. Po złożeniu dużo miejsca zajmuje. To nie jest duży zjeżdżalnie, labirynty i non-składane baseny.

Reasumując

Więc teraz wiesz, jakie korzyści ma suchy basen z kulkami. Pamiętaj, aby kupić dziecku Game Center. W pochmurną pogodę, gdy nie ma możliwości, aby przejść do ulicy, miękisz znajdą rozrywkę w podobnej gry. Ponadto, dziecko będzie w stanie aktywnie rozwijać i odkrywać nowe kolory i kształty.

Gra z kolorowych kulek przyniesie przyjemność i radość dla wszystkich dzieci i dorosłych!