785 Shares 1558 views

Jak narysować Annę i Elsa – Inne niż postacie z „Cold Heart”

Wielu z was oglądał wspaniałą kreskówkę „Cold Heart”. Elsa – „zimno” Księżniczka, piękna dziewczyna, starsza siostra. Anna – jej całkowitym przeciwieństwem. Ale razem są w stanie dużo. Tylko razem tworzą zintegrowaną całość.

Jak narysować „zimne serce” Anna i Elsa z kreskówki w etapach?

Widząc, każdy z uroków na pewno chcesz wziąć ołówek i narysować je. W tym artykule przyjrzymy się, jak wyciągnąć Annę i Elsa – głównych bohaterów tej kreskówki. Te postacie z kreskówek wyszedł naprawdę niezapomniany. Analizowanie etapów, jak rysować „zimne serce” – Elsa, Anna użyjemy prostej techniki. Więc zacznijmy.

Jak narysować Annę?

Mamy do czynienia z wielkim pytaniem jest „Jak narysować Annę i Elsa?”. Teraz musimy znaleźć odpowiedź na pierwszą część pytania – jak wyciągnąć Annę.

Aby rozpocząć, należy narysować okrąg, który pomoże również wyciągnąć głowę. Na tym kole narysować dwie prowadnice – linię poziomą i pionową, które pomogą ustalić linię nosa i linii wzroku.

Następnie linii pionowej pod koła określić szyjkę i wyciągnąć mały łuk – ramiona.

Następnym krokiem będzie zarys twarzy Anny: musi wyjść poza krąg, określenie policzki i linię szczęki. Draw jedno ucho i zacząć malować włosy, a następnie do wyznaczenia fryzurę.

Wróćmy do linii pomocników w naszej kolanach. Linia pozioma będzie zarys oka i pionowego – ładny i schludny Nosik Anny. Nie należy również zapominać, aby narysować linię warg.

Teraz zarys jaśniejsze oczy, rysować uczniów w ich obrębie. Prorisuem ustach, wewnętrzna linia ucha, brwi i rzęs.

Istnieje bardzo niewiele! Załóżmy teraz pracować nad fryzura. Anne narysować dwa warkocze i dodać do nich kilka linijek kierunku włosów.

Aby rysunek wyglądał gotowy, rysować ramionach, kołnierz i centralną ubranie.

Tak więc, mamy odpowiedzi na pierwszą część naszego pytania ( „Jak narysować Annę i Elsa?”), Odnoszące się do pierwszych sióstr. Teraz musimy usunąć niepotrzebne linie i błędów, aby pomalować naszą piękną Annę – i można łatwo pokazać pracę z rodziną i przyjaciółmi! Twoja wyobraźnia będzie to obraz jeszcze piękniejsza i będzie podobać innym.

Jak narysować Elsa?

Przejdźmy teraz do drugiej części naszego pytania. Wiemy już, jak wyciągnąć Annę. Elsa i rysować podobną technikę, ale pełnej długości!

Aby narysować Elsa użyjemy podobną technikę i gradualizm.

Aby rozpocząć, należy narysować okrąg i linii oczu i nosa.

Wtedy właśnie prorisuem twarzy: policzki, podbródek, oczy, brwi, nos i usta.

Teraz przystępujemy do włosów. Oznaczamy granice grzywką i dodać naszą zimną urody warkocz. Aby odnieść się do jej kierunku linii włosów tekstury prorisuem.

Elsa określić wzrost. Następnie wyciągnąć ramiona, ręce i schematycznie zarysowane sukienki konspektu.

Teraz prorisuem cały strój księżniczki, ręce, usunąć dodatkowe linie i błędów.

Teraz ty i ja nauczyłem się malować dwie piękne bohaterki wspaniały kreskówki „Cold Heart” Anna i Elsa. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że są one bardzo trudne do rysowania. Ale trochę myśli, można mieć pewność, że nie wszystko jest takie trudne. Twoja wyobraźnia i kreatywność pomogą przekształcić swoją figurę i zaskoczyć innych. Bądź kreatywny, rysować, niespodzianki! Wszystko na wyciągnięcie ręki!