839 Shares 7429 views

Dotykanie gratulacje dla weteranów

W naszym kraju są tysiące ludzi, którzy wygrali dzięki krwi i potu honorowy tytuł weterana. Niektóre z nich przeszły okropności wojny, ten ostatni pracował całe swoje życie dla dobra ojczyzny, a jeszcze inni byli pionierami w wielu dziedzinach nauki. Wszystkie z nich – nasza duma. Dlatego wszyscy weterani powinien być szczery i ciepły, tak aby nie zawstydzić młodszego pokolenia w ich oczach.


Niestety, aby zrobić to nie jest takie proste. Po tym wszystkim, słowa nie zawsze są w stanie wyrazić wszystkie uczucia, które panują w naszych sercach. Niemniej jednak, dzięki weteranom, konieczne jest, aby zrobić wszystko, aby łzy radości nadal walcowanych z ich oczu.

Gratulacje dla weteranów w prozie

Wiele osób uważa, że to piękny powitanie koniecznie musi być wierszem. Jednak tak nie jest. W rzeczywistości, to nie ma znaczenia, jaki styl tekstu pisanego, a ile emocji zainwestowanych w niego. Dlatego ważniejsze niż prawdziwej szczerości i ciepło uczucia, zamiast zwrotki urody.

W związku z tym weterani proza może być dotykania jak rym. Tutaj wszystko będzie zależeć od umiejętności pisarzy autora i jego chęci do inwestowania w ich pracach duszę.

Szacunek – podstawą wszystkiego

Bez względu na to, co rodzaj usług osób otrzymało tytuł weterana, zrozumiałe jest jedno – to był trudny sposób. W większości przypadków był wypełniony dużo cierpienia i Herkulesowy wysiłku, że trudno sobie wyobrazić dzisiaj. Dlatego gratulacje szczęśliwy weterani od początku do końca, aby być przesiąknięta szacunek i uznanie.

Na przykład, te słowa mogą być wymawiane w dniu 9 maja:

 • „Drodzy weterani, bardzo dziękuję !!! Za odwagę i męstwo, dał nam spokojne niebo wyżej. Dla solidnych kroków do przodu każdy dzień zbliża się Dzień Zwycięstwa. Dla nas każdy z was – wielki bohater. Nigdy nie zapomnę swoje wyczyny i osiągnięcia, a zatem wziąć nasz niski ukłon. "

Coś, czego nie da się zapomnieć

Ludzkość nie należy zapominać, że uczynił go bohaterem do niego. Tak więc, czyny i osiągnięcia naszych weteranów nie powinna tonąć w zapomnienie, przynajmniej w ich życiu. Dlatego weterani muszą wykazać się nie tylko szacunek dla nich, ale także, aby pokazać, że nie zapomnieli o swoich czynów. Na przykład:

 • „I w tym dniu wszyscy pamiętamy,
  Co się z tobą stało, i wrogowie
  Jak czterdzieści pięć, ciepłym maju
  Nie było radosne wezwanie.
  War – koniec, faszysta – złamany,
  A potem wszystko poszło źle.
  Tylko przykro, że ci, którzy nie powiodło się
  Aby wywiązać się z tej chwili.
  A teraz mówimy
  Dziękuję za radość,
  Do ciepłego domu, na całym świecie,
  Bo u nas w domu! "

Szczególne znaczenie dla kobiet-weterana

Jeżeli powitanie rozumie kobietę, powinien wykazać się większą wdzięczność. Po tym wszystkim, tylko sobie wyobrazić, co przeszedł takiej kruchej istoty i jakie kłopoty spadły na jej los. Ale te dumne kobiety nie tylko nie w jaskini, ale zwyciężał ich, a jednak mimo wszystko zostają matkami.

Dlatego takie weterani muszą być bardzo ciepły i miękki, ponieważ są one skierowane głównie do kobiet.

 • „Podobnie jak wielu z was doświadczyło: wojna, straty i dewastacja,
  A jednak, może przetrwać na strachu przed wrogami i zła skale.
  I wzrosła w szeregach tych, którzy reaktywowana naszej mocy,
  Ich praca i wiara w prawdę, mamy wrócił do swojej dawnej świetności.
  Teraz była nasza kolej, aby powiedzieć dziękuję,
  Podczas tych bezsennych godzin pracy i wielu modlitwach.
  Będziemy zawsze pamiętać cię kochać czule i pielęgnować,
  I nie trzeba nasz wielki łuk i ogromny bukiet czerwonych róż. "

Gratulacje dla nauczycieli-weteranów

Nie zapomnij o tych, którzy zdobył tytuł nie tylko za odwagę w czasie wojny, ale także mądrości w czasie pokoju. A dokładniej, co weterani-nauczycieli. Należy rozumieć, że walka przyniosła zniszczenia nie tylko w miastach, ale także w umysłach ludzi.

Po wojnie, większość dzieci nie mogą nawet uznać, nie mówiąc już o umiejętności pisania. Ale dobra Byli tacy, którzy chcieli, aby go naprawić. Nauczyciele tym czasie miał bardzo ciężkie, a mimo to pokonał wszystkie trudności. To dzięki ich wysiłkom, radzieckie dzieci stały się standardem myśli intelektualnej wśród wielu krajach w tym czasie. I zawsze należy o tym pamiętać

Więc co może być powitanie weteran nauczycieli?

 • „Nauczyciel – to największy zawód. Wszakże one pomóc naszym dzieciom zdobyć doświadczenie i umiejętności, które są tak niezbędne do życia. Dlatego na tym pomyślnym dniu pragniemy z całego serca życzę ci szczęścia, radości i zdrowia. Zdawać sobie sprawę, że nie zapomni o wielkim wkładem dokonane w rozwój dziedzictwa intelektualnego kraju. I tak po raz kolejny z wakacji siebie i swojej rodziny. "

W kraju, zbudowany w ręce zwykłych pracowników

Jak wspomniano wcześniej, wojna przyniosła wiele zniszczeń. W związku z tym, można tylko współczuć z ludźmi, którzy tworzą nasz kraj z ruin. Wystarczy wyobrazić sobie, jak wiele wysiłku wydano na niego, jak wiele nieprzespanych nocy odbyły się w ciężkiej pracy.

Ale ci ludzie nie stają się zniechęcony, ponieważ czynili z rękami dobrą przyczyny. I to się opłaciło, nowy, wielki kraj został zbudowany, ponieważ w ostatnich pozostałości.

A więc gratulacje dla weteranów pracy powinien być tak duży i znaczący. Po tym wszystkim, to jedyny sposób, aby podziękować im za ich pracę.

 • „W tym dniu pragnę pogratulować wszystkim, którzy służyli wiernie i honorowo do naszych ludzi. Ci, którzy nie boją się ciężkiej pracy i pokonywanie zmęczenia, każdy wiersz w górę o dobro naszego kraju dzień. Wielka chwała i cześć ty. Że twoja praca nie jest zapomniany i osiągnięcia, które zostały pozostawione, będzie długo przypominać swoich potomków, co ludzie byli nieustraszeni ich przodków. A inspirowany swoimi zwycięstwami, będą budować jeszcze lepszy kraj. Po tym wszystkim, pokazał im święty sposób. "