604 Shares 5984 views

Rola Planet

Nie ma informacji na temat roli i działalności planet nie jest znana życie ślepo i bezsensownie życia, które jest pozostawione samym sobie własne życie.


Rola planet jest bardzo wysoka w naszym życiu, prowadzą znaki zodiaku i znaki zodiaku, by nas prowadziła. Każda planeta ma swój własny obszar działania, a gdy wejdzie ona w każdej konstelacji, nie jest zgodne z jego dziedziną działalności jest zmiana charakteru pracy znak zodiaku: pozytywna lub negatywna.

Zwykle mówią, że jest potężnym, doskonały i wyjątkową moc, która kieruje całym wszechświatem. Nazywamy mocą Boga, który prowadzi trzy, trzy – siedem, siedem – dwanaście. Jest to jedyny idealne siła prowadzi planety Uran, Neptun i Pluton, a one z kolei kieruje luminarzy Słońca, Księżyca i planet Merkury, Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, a ostatni – z dwunastu znaków zodiaku.

Każda planeta ma nie tylko program i obszar pracy, ale także w domu, którą kieruje przewodniczący, w którym znak zodiaku, gdzie odpoczywa, ma też wiodącą planetę.

Planety są połączone ze sobą w różnych relacjach: jeden – przyjazne, inne – wrogie lub neutralne. W różnych pozycjach odnoszą się one w różny sposób ze sobą, i przeznaczenie człowieka może ulec zmianie pod ich wpływem. Udało im się przejść przez wszystkie znaki zodiaku, w przewidywanym czasie i bez żadnych opóźnień, wszelkie zmiany nie dzieje się przez miliony lat. Tak więc, można powiedzieć dokładnie, co miesiąc, co dzień i w jakim czasie, w jakim znakiem zodiaku jest lub będzie w tej planecie.

Tak, dokładność w przestrzeni jest idealny. Widać wyraźnie, że życie na naszej planecie jest podobny do naszego życia. Gdybyśmy paraleli między nimi a nami, będziemy w stanie znaleźć bardzo wiele nowego.
Każda planeta jest również związana z dowolną liczbę, która odpowiada dniu urodzenia. Jest to liczba jego skutkami drgań na człowieka i prowadzi go przyjąć prawidłową pozycję dla prawidłowego zachowania się w danej sytuacji. Ponadto, znaki zodiaku, które kierują planety, mają bezpośredni związek z mężczyzną. Związek ten wyraża się ręcznie i podpaltsevyh kopce. Każda z tych kopców jest związany z planety, wysyła i odbiera informacje zadań drukowania. Połączenia te są dokonywane za pośrednictwem znanych siedmiu planetach.

Komunikacja z planet na osobę, przeprowadzono również za pośrednictwem linii czoła. Każdy z siedmiu planet jest pojedyncza linia na czole człowieka, a linie te są określane również swój los. Losy tego słowa (w ormiańskiej „bshTsshiish ^ p”) dosłownie oznacza: napisane na czole; to już oznacza, że ludzkie zastenografirovanna życia na czole, nie może być bardzo dobrze przejawia się w młodości, ale o wpływ całego życia człowieka, który dokonał widział na czole, żaden szczegół nie jest stracone. Linia na czole, są we wzajemnej komunikacji z planety, nie tylko wysyła informacje, ale również otrzymuje informacje dla dalszych działań. Wiele osób nawet nie wierzą, że istnieje los, jednak linie na czole losu może czytać każdy, kto nie jest tajemnicą. W przeszłości tak dobrze czytać o losach linii na czole, że wiele z nich nie są na ulicy z otwartym czołem, że obcy nie mógł odczytać swój los. Ci ludzie, którzy nie mieli powodu, by bać, i rzekł do segodnyaschny dzień posługują się wyrażeniem „mogę wyjść z wysokim czołem”.

Na organizm człowieka nie ma linii, nie znak, że nie był w łączności z planet, czy też nie mieli swój wewnętrzny sens. W momencie, kiedy człowiek rodzi się, jego los jest zatwierdzony na podstawie jego dotychczasowego życia i aktywności. I twierdził, że w pozycji zajmowanej planetę w tym czasie w stosunku do siebie, bo w tej chwili istnieją różne planety w różnych znaków zodiaku.

Los, zatwierdzone w momencie urodzenia, jest podawany dla całego życia, ale równie dobrze może być zmiana, gdyż wiąże się to z obrazem życia człowieka, od jego zachowania i poziomu rozwoju.

Nie ma wątpliwości, to samo zjawisko w różnych ludzi różnie działać, więc wykazują różne zachowania.

Można by pomyśleć, że jeśli człowiek nie rodzi się w tym dniu, miałby inny los. Niewątpliwie jest to absolutnie prawda, ale ta osoba musiała urodzić się w tym dniu, w tej chwili, a jego los jest z góry określona według jego zasług.

Gdy człowiek rodzi się, wiadomo, w którym znak zodiaku Słońce było w tej chwili, jest znany jako względne położenie planet i wtedy możemy przewidzieć jego los, program przybyciu na Ziemi oraz szereg właściwości, dzięki którym ma się wykazać. Z pomocą danych jego narodzin można również znaleźć wartości z poprzedniego życia, które ukształtowały jego tożsamość. Można go znaleźć za pomocą rosnącej znak. Poprzez połączenie danych rosnące podpisać z danymi uzyskanymi od słońca, człowiek może dowiedzieć się wiele o sobie szczegółowo i prawidłowo zrozumieć siebie.