413 Shares 8016 views

Krótka historia, główne postacie i ich aktorzy: "Serce nie jest kamieniem" – melodramatyczna seria 2012

W lipcu 2012 r. Kanał telewizyjny "Russia-1" zadebiutował w wielu seriach melodramat, w którym wzięli udział znani aktorzy. "Serce nie jest kamieniem" – projektem, który wszedł do filmografii Anatolij Rudenko, Glafiry Tarkhanowa, Anny Mikhailovskaya. Jakie problemy napotykają bohaterowie ekranu i udało im się rozwiązać wszystkie sprzeczności?


"Serce nie jest kamieniem": aktorzy. Glafira Tarkhanov jako Antonina Pogodina

Glafira Tarkhanova po raz pierwszy zyskała sławę, z udziałem w serialu "Thunderers". Na wiele sposobów jej postać Nastya Gromova zdefiniowała przyszłość roli artysty. Przez wiele lat Glafira nie opuściła ekranu, grając kobiece bohaterki, którzy w krytycznym momencie wykazują niezwykłą siłę ducha i woli. "Kwiaty z Lizi", "Rozwód", "Sprawdźcie Miłość", "Słaba Kobieta" – wszędzie los kobiet grających w Tarkhanowie jest w przybliżeniu taki sam. Wyjątkiem były również serie "Serce nie jest kamieniem".

Aktorzy Anatolij Rudenko, Glafira Tarhanova, Władimir Feklenko i Aleksander Tsukan wpadają w czworobok miłosny, który zbiega się z klinem młodego tonu Pogodina. Antonina ma zaledwie 19 lat, ale już zmuszona jest zastanawiać się, jak wspierać rodzinę: chorą matkę i młodszą siostrę. Starając się spełnić obowiązki swojej córki i siostry, Pogodin podjął się jakiejkolwiek pracy. Antonina po raz pierwszy spotkała się z Dmitrijem Karpenko i jego synem Alexei. Obaj przedstawiciele rodziny Karpenka zakochują się w tej dziewczynie. W tym przypadku Tony ma już chłopaka – kierowcę Peter Zorin. Gdy główne postaci wychodzą z tej sytuacji, staje się jasne tylko w ostatniej serii filmu.

"Serce nie jest kamieniem": aktorzy i role. Anatolij Rudenko jako Petr Zorin

Anatolij Rudenko rozpoczął karierę w 2000 roku. Z epizodycznymi rolami w różnych seriach telewizyjnych: Kamenskaya, prosta prawda, złodziej-2, powrót Mukhtara, biedna Nastia. W 2004 r. Aktor otrzymuje dużą rolę w wielokrotnym melodramacie "Drogi Masha Berezina". Rok później zagra główny bohater filmu "Dwa fajki-2". Jeśli chodzi o "duże kino", młody artysta nie stał się i nie koncentrował się na karierze telewizyjnej. Widać go w takich projektach, jak "I jeszcze kocham", "Case Nikitina śledczego", "Passed Ticket", "Brzegi moich snów". Jego partnerami byli: Svetlana Ivanova, Svetlana Ustinova, Konstantin Kryukov, Veniamin Smekhov, Eugene Pronin, Valery Nikolayev i inni wykonawcy.

Aktorzy serialu "Serce nie jest kamieniem" Anatolij Rudenko i Władimir Feklenko grał rywali. Bohater Rudenko – kierowca państwa Peter Zorin – od dawna był zakochany w Tonyie Pogodinie. On nawet oferuje dłonie i serce, ale dziewczynka odmawia, bo nie czuje ciepłych uczuć do jej długotrwale znajomy. To, oczywiście, nie podobało się ambitnemu Piotrowi. Ale nawet jeszcze nie lubił faktu, że Tonya wkrótce nawiązuje kontakty z młodym mężczyzną – Alexei Karpenko, który odwiedza . A osobiste przestępstwa Peter Zorin nie wybacza …

Vladimir Feklenko jako Aleksiej Karpenko

W filmie "Serce nie jest kamieniem", aktorzy i ich bohaterowie zostali uwięzieni przez czworobok miłosny. W centrum – relacje między Tony'm i Alexei, którzy wszyscy ingerują: dyrektor gospodarstwa państwowego, Dmitrij Petrovich, zakochany w kierowcy Antoniny Peter. Alexei i jego kochanek będą musieli wytrzymać trudne testy, zanim będą razem.

Vladimir Feklenko, absolwent Szkoły Teatralnej im. Szewczenki, miga na ekranach od 2005 roku. Pierwszą ważną rolę odniósł aktor w znanej serii telewizyjnej "Glukhar" w 2008 roku – Vladimir Feklenko został instruktorem grania stażysty Kol Tarasov. W kontynuacji postaci "Glukhar" Feklenko stał się pełnoprawnym członkiem zespołu śledczego Glukharyov. A w 2009 roku artysta grał dużą rolę w komedii "Double loss", w której wzięli udział Alexei Kolgan i Natalia Vdovina.

Inni wykonawcy ról

Aktorzy z cyklu "Serce nie jest kamieniem" są znalezieni zarówno znani, a nie tak. Na przykład Alexander Tsukan grający Dmitrija Karpowa praktycznie nie jest zaznajomiony z widzem, ponieważ gra tylko epizodyczne role w różnych seriach telewizyjnych. Ale bardzo dobrze rozpoznaje wykonawcę roli Lidochki – młodszej siostry Tony – Anna Mikhaylovskaya zagrała głównych bohaterów serialu "Manekin", "Derevschina" i "Anioł w sercu".