367 Shares 3276 views

Jak narysować bogowie szczegółowe instrukcje

Bogowie nazywane są nadnaturalne istoty, bez których nie można zrobić żadnej z religii światowych. Ludzie na wszystkich kontynentach od czasów starożytnych wierzyli w siłę wyższą i stworzył rodzaj kultu wokół nich. Bogowie czczony, szanowany, przyniósł im prezenty, prosząc o radę i pomoc. Kwestia jak wyciągnąć bogów, a może być zainteresowany młodego artysty i doświadczony mistrz, niezależnie od religii. Odpowiedź na to pytanie jest szczegółowo przedstawione w niniejszym materiale.


Jakie są bogowie

Starożytna kultura pozostawiła dziedzictwo wielu współczesnych yuozhestvennyh nazwiskami i postaciami. Różni ludzie mają różne tradycje i przekonania. Większość nowoczesnych religie, choć Wszechmogący daje różne nazwy, ale jest to zwykle w ludzkiej postaci.

Bóg Budda: krok po kroku

Założycielem religii „buddyzm” jest Budda (w sanskrycie „przebudzonym”). Można go również uznać za rodzaj, oświecony bóstwo. Tradycyjnie, Budda jest przedstawiony siedzi w pozie „lotos”, który jest idealnym miejscem do medytacji i jest bardzo powszechne w tej religii. Ta poza jest często stosowane w jodze. Zastanówmy się, jak narysować boga etapach:

Mamy zarys owalny głowy z liniami środkowymi i ciało w formie trapezu.

Uzupełniają rysunek szkic dołączył ręce i skrzyżowanymi nogami. Przywiązujemy główka bardziej naturalny kształt. W górnej części czaszki powinna być szersza niż na dole.

Rysować symetryczne uszy i rysy twarzy (oczy Buddy zamknięty, a jego twarz jest spokojna). Uzupełnienia ubranie ciała. Tradycyjnie, Budda jest przedstawiana w dużej szatę z szerokimi rękawami i wykończenia – takie ubrania nie utrudnia ruchów i nie koliduje z medytacji.

Zasysa dłonie na kolanach. Górna ręka w medytacji jest zawsze otwarty i patrząc w górę. Dodawanie przestronne nogę, zarysy nóg i stóp.

Ukończenie prac nad tworzeniem wizerunków Buddy: Drzewo fałdy w odzieży. Powinny one podkreślają krągłości ciała i uzupełnia wygląd.

Teraz, aby zrozumieć, jak rysować ołówkiem Boga, ma sens, aby pomalować swoją pracę. W tym celu, kredki, akwarela lub gwasz. Złożoność pracy dla młodego artysty może polegać na tym, że obraz symetrycznie. Dlatego trzeba zrobić szkic ołówkiem, który łatwo naprawić w razie potrzeby.

Dopełnieniem sylwetkę

Kiedy kwestia jak wyciągnąć bogów, z powodzeniem rozwiązany, istnieje potrzeba, aby dodać kilka szczegółów w obrazie. Brak kanony i zasady nie istnieją – artysta jest ograniczona tylko przez wyobraźnię. W tle może działać chmury, kwiaty, elementy architektoniczne, i tak dalej. D. Jeśli jest pytanie w jaki sposób wyciągnąć bogów z kilkoma wyraźnymi cechami, aby utworzyć szczegół i tła należy kierować nimi. Na przykład, przedstawiający Poseidona (głównie grecki god wody) należy zwrócić wody fal z pianki i t. D. Ponadto, liczba ta może być uzupełniony Trident, który według mitologii to zasadniczą cechą. W tej analogii, to jest przedstawiana i innych bóstw.

Wyzwaniem jest jak wyciągnąć bogów, a teraz nie wydaje się zbyt skomplikowane! Udana praca zakłada stałą poszukiwania rozwiązań i szkolenia umiejętności artystycznych.