836 Shares 8993 views

Informacja dla tych, którzy szukają przydatnych programów dla iPada

Jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych urządzeń jest uważana iPad, która jest zaangażowana w produkcję, Apple. Ale nie tylko wewnętrzna struktura urządzenia sprawia, że tak popularne. W tej ważnej i wyjątkowej części oprogramowania urządzenia. Bardzo często w różnych forach, użytkownicy proszeni są o siebie przydatnych programów dla iPad, które można pobrać i zainstalować. kilka narzędzi można wyróżnić wśród nich.


Oprogramowanie wybór w pierwszej kolejności, to zależy od celu, w jakim jest używane urządzenie mobilne. Aby czytać wiadomości, można zainstalować następujące programy:

  1. Reeder – program dla iPad, który pozwala na przeglądanie wiadomości paszy. Z dużej liczby zalet, jest niemal w pełni obsługuje funkcje Google Reader. Jest to okazja, aby świętować swoje ulubione informacje artykule gwiazdka rassharivat i wiele więcej. Bardzo przydatna rzecz, która będzie pasować do fanów do zapoznania się z taśmy z opinii prasowych.
  2. Flipboard. Ten program jest kolorowy magazyn, w którym można zobaczyć tweety czy wiadomości z Facebooka. Jest idealny dla fanów różnych blogach i portalach społecznościowych.
  3. Zite. To narzędzie nie pojawił się tak dawno temu, ale to może już być bezpiecznie nadana kategorii „przydatny program dla iPada». Oznacza to, że użytkownik może przeglądać tylko te wiadomości, które są interesujące dla niego. Program wybiera własną rękę, przez oglądanie i nagrywanie tych artykułów, które są często użytkownik otworzy.

Nie mniej często, użytkownicy mają tendencję, aby przejść do sieci społecznościowej lub portal, gdzie można czytać blogi / pamiętniki. W tym przypadku najbardziej użyteczne programy dla iPada jest:

  1. Obsłudze. Idealny dla tych użytkowników, którzy często spadek do serwisu społecznościowego Facebook. Funkcjonalność programu obejmują czytanie wiadomości RSS, zmieniając wyświetlacz stanu, dodawanie zdjęć, itp .. Narzędzie może być dostępny w wersji darmowej i opłacony.
  2. Twitter. Program ten jest niezbędny do czytania i utrzymania mikro-blogów. Z ciekawym interfejsem, narzędzie mógł zyskać popularność wśród użytkowników.
  3. Koledzy. Narzędzie, które pozwala użytkownikom na dostęp do popularnych sieci społecznych. To nie może być uważane za idealne, ale radzi sobie z zadaniami.

Często urządzenie używane do odczytu e-książek. Do tych celów można użyć następujących przydatnych programów dla iPada:

  1. IBooks. Program przeznaczony jest przede wszystkim do czytania e-książek. Za pomocą narzędzia można nawet pobrać wersję lub kup go. Aby kupić książkę z programu, trzeba mieć konto na nas, jak rosyjska wersja tej funkcji aktualnie nie działa.
  2. Kindle. W porównaniu z poprzednim programem, to narzędzie jest słabszy. Mimo to, może on być stosowany.

Kategoria „przydatny program dla iPada» obejmuje szeroką gamę narzędzi. Oczywiście, aby opisać każdy z nich jest po prostu niemożliwe! Z zachowaniem należytej staranności, na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz!