491 Shares 2489 views

Skandaliczny piosenkarka zagranicznej. Top 5

Artyści zagraniczni często zachwycają swoich fanów nie tylko nowe ciosy lub role w filmie, ale również skandaliczne wybryki, które często nie wiedzą, jak reagować i.


Madonna – Królowa popu scenie gwiazd i skandale

Szef najlepszych hitów skandaliczny diva Madonny. Należne jej miejsce honorowe idzie do niego. Dziewczyna szokując publiczność przez długi czas i skutecznie, a jej wiek nie jest przeszkodą. Wszystko zaczęło się w 1980 roku z odległych słynnych niesparowanych pończochy i sprawnie przeniesione do seksualnie jednoznacznych i prowokacyjnych strojach. Co? Każdy wyróżnia się chyba konkurencja w Hollywood jest wysoka, a na następnej ładna dziewczyna z dobrymi zdolnościami wokalnymi i może nie zwracać uwagę.

Dobrze przemyślany sposób, dobrze dobrany repertuar i wielkie poczucie zarówno piosenkarka i jej zespół napędzany ją do góry. Spoczywają na laurach nie zamierza Madonny i wydany nie mniej prowokacyjny niż jego książce programowej «» Sex, natychmiast raskuplennuyu fanów. Sprawozdanie szczery fotografowania i nie mniej wyraźny miesza społeczeństwu. Singer obwiniać, przeklinał, ale nie ignorowane. Każda powieść, jak również nowe single, zdemontowany eksplodowała w prasie. Ale Madonna nie jest używany, aby zwrócić uwagę na to. Omów nowy chłopak, dziewczyna lub pocałunek z Britni SPIRS? Dobrze więc, że jest nadal w trendzie. Piosenkarka obce przyzwyczajeni i nie do tego.

Britni SPIRS – Księżniczka pop

On przejmuje pałeczkę od młodej gwiazdy królowej Britni SPIRS. Słodki głos i ładny wygląd ukryj imp. Dziewczynka dorastała i wykazać światowej łysej głowie, bez bielizny, jazdy po pijanemu, wielu rozwodów … Tylko raz na krawędzi. Odnosi się wrażenie, że po kilku latach sukcesów, dziewczynka zaczęła przedłużone czarnym paskiem. Zamiast informacji na temat nowych albumów tabloidy pełne były zdjęć lub seksualnie jednoznacznych informacji o swoim życiu osobistym.

Ale Britney była w stanie przejść przez to i wydała nowy album. krytycy radość nie znała granic: niepowodzenie. Tak, głos zmienił się nieco, utwory zbyt, ale nadal pozostaje pop księżniczka nie zamierza się poddać. Śpiewacy obce są znane ze swoich zdolności do powrotu. Przynieść ciało i umysł w kształcie znowu szturm na listy przebojów z nowymi kompozycjami, aby wspiąć się na górę, aby odmówić pocałować na prezentacji MTV Video Music Awards Nagroda Lady Gaga ( „Zrobiłem to!”), W celu ustalenia życie osobiste – tak, to wszystko ona jest Britni SPIRS.

lady Gaga

W przebojów piosenkarza „skandaliczny” liście granicą nadal Lady Gaga. można nazwać królową szokujące. Śpiewacy często uderzające w ich wyglądzie, ale Gaga … Niezwykłe, dziwne stroje, niesamowite fryzury i platforma, wystąpienia publiczne w słynnej sukience mięsa lub przezroczyste pończochy i bluzki … Stefani Dzhoann Angelina Germanotta jest w stanie wyrazić siebie i przyciągnąć uwagę już przyzwyczajony wszystkich widzów. Każdy koncert, a także po prostu pojawienie miejscach publicznych, towarzyszy zwiększone zainteresowanie tym, co jeszcze tym razem wyrzucić? Ostatnio, ona moderowana trochę zwinność może już udowodnił wszystkim we wszystkich, chciałem być może po prostu dojrzał.

Ona nie boi się spojrzeć dziwne lub śmieszne (jest to szczególnie widoczne, jeśli porównać zdjęcia z zagranicznych wokalistek), nie boi się ukosa spojrzenia z zewnątrz, jest całkowicie pewny siebie i wybranej drodze, co potwierdzają liczne nagrody i najlepszych linii na wykresach.

Keti Perri: dziewczyna skandal

Jasne włosy najbardziej nietypowe kolory, hałaśliwy piosenki, piękne wygląd, śmiałe wypowiedzi – Meet Keti Perri. Ona uparcie robi wszystko, co stoi w sprzeczności z tradycji swojej rodziny, a nie pożałujesz. Cóż, skandalicznych incydentów towarzyszyć piosenkarz wszędzie showdown z Lady Gaga ze względu na kolor włosów lub użyć podobnego pokoje postoju, separacja, pogodzenie się ze swoim chłopakiem, skandale odzieży noszonej na tej czy innej uroczystości … Ale to nie przeszkadza dziewczynie za każdym razem nominowany do „Grammy”, który wielu zagranicznych śpiewaków mogą tylko pozazdrościć.

Kathy przyszedł do sławy z piosenką «Pocałowałam dziewczynę». Piosenkarka nadal nękana pytaniami o sposób autobiograficzna, czy nie, ale Katie nie mówi prawdy, kokieteryjnie mówi, że, jak mówi, lubi dziewczyny, ale nie całowanie nie było. Jednak teraz, po pocałunku z Mayli Sayrus, to nie ma znaczenia.

Mayli Sayrus: od prudes – do wysokości outrageousness

Wiele osób pamięta słodkiego Miley z „Hannah Montana”, idol nastolatków, księżniczka „Disney” kanałowe (wielu zagranicznych śpiewaków rozpocząć swoją podróż z tutaj). W pewnym momencie wydawało się, że ten obraz będzie zawsze związane z Cyrus. Ale widocznie, piosenkarka jest również do zasilania, a ona postanowiła udowodnić wszystkim, że nie jest poważny. Aby rozpocząć, obcięła włosy i wziął prowokujący klip nie możemy przestać. Dalej – więcej frank tańce na scenie, kostiumy i ubrania, które trudno nazwać wiele tatuaży, stale wystający język … To na pewno nie była Hannah. Zerwanie stosunków z Liam Hemsworth po szokującej wydajności z rozmyte linie piosenka piosenkarka wreszcie dostarczanego z wszelkich hamulców.

Naga sesja zdjęciowa, pojawiając się w miejscach publicznych w skandaliczne stroje kraju, przed którym te zagraniczni piosenkarze jak Madonna i Lady Gaga wyglądało prawdziwe świętoszek … Wydawało się, że Miley nie będzie koniec zamieszek. Ale nowa miłość może zdziałać cuda: spotkanie z Patrick Schwarzenegger w czasie zapewnił skandalistki jednak krótko. Już we wrześniu 2015 MTV Video Music Awards Miley nosili w swoich ulubionych „naked” sukienki, nie pozostawiając miejsca dla wyobraźni. Można się tylko zastanawiać, jak ona nadal udaje się nagrać płyty.