861 Shares 8373 views

"Młodzież" – park trampoliny (Penza)

Ostatnio takie działania jak skakanie na trampolinie stały się modne. To nie tylko rozrywka, ale także opłata za żywotność, emocje, dużo śmiechu i radości. W ten sposób młodzież spędza wolny czas dla siebie i swojego zdrowia fizycznego. Nie każde miasto w Rosji może pochwalić się centrum trampoliny. W Penza są. Jedną z popularnych jest "Młodzież".


Oferuje ekscytującą rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Oprócz trampolin, w dużej sali centrum znajduje się zjeżdżalnia na skoki i piaskownica.

Specjalne zajęcia grupowe odbywają się wyłącznie w drodze mianowania. W razie potrzeby można wypożyczyć całą salę na wszelkiego rodzaju imprezy. A profesjonalni instruktorzy, którzy pracują w centrum, zabezpieczą każdego gościa na trampolinie tak, aby odpoczynek i rozrywka przyniosły wiele pozytywnych emocji.

Jak to działa?

Trapolina "Molodezhny" (Penza) działa codziennie. Rano otwiera się o 9:00. Wieczorem zamykamy tylko 23-00.

Każdy klient, który przyjdzie do parku trampoliny (Penza), musi zabrać ze sobą:

  1. Skarpety.
  2. Każda forma sportowa, która będzie wygodna. Wyjątek – ubrania i kostiumy jeansowe z wkładkami metalowymi, które mogą złamać siatkę trampoliny.
  3. Jeśli dzieci poniżej 18 roku życia trafią do centrum, rodzice muszą im towarzyszyć, a dzieci muszą pisemnie zezwolić na park.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach grupowych, musisz zarejestrować się w parku przez telefon.

Usługi

Tramp Park (Penza) "Molodezhny" oferuje następujące usługi:

  • Prowadzenie urodzin. To będzie niezapomniany prezent dla dziecka. Aby uczcić to wakacje w trampolinie park jest świetny i zabawny zarówno dla osoby urodzinowej, jak i jego gości.
  • Sesje grupowe prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Mają na celu poprawę umiejętności, poznanie nowych technik. To świetna okazja, aby przygotować się na imprezy sportowe.
  • Indywidualne treningi z trenerem są najskuteczniejszą metodą szybkiego zdobywania elementów gimnastycznych na trampolinie.
  • Fitness – możliwość poprawy swojego ciała i poprawy swojego ciała.
  • Wesołe wakacje z przyjaciółmi to świetna alternatywa dla siedząc w kawiarni lub pójść do kina. Gwarancja pozytywnych emocji jest gwarantowana.
  • Wstęp do grup szkół. Cała klasa może udać się do parku trampoliny (Penza). To wspaniała okazja, aby świętować w dniach 23 lutego lub 8 marca, a zakończyć kwartał lub rok i po prostu spędzić niezapomniany jeden dzień wakacji.

Cennik

Tramp Park (Penza) "Molodezhny" wystawia dość rozsądne ceny za swoje usługi. Dla dzieci poniżej 12 roku życia wizyta kosztuje 150 rubli (pół godziny). Dorośli będą musieli zapłacić od 200 rubli (przez pół godziny).