196 Shares 4278 views

"Cayman" (walk-tył): instrukcje, informacje zwrotne. Załączniki do kultywatora silnika „Cayman”

Sprzęt kultywator w gospodarstwie domowym dla amatorów ogrodników i zapalonych ogrodników przyczynia się do efektywności i wydajności ich pracy. Jedna z czołowych firm trwa „Cayman” w rankingu najbardziej popularnych producentów pędy, który już działa na rynku wyposażenia biznesowego jako solidnego producenta.


Rozłogi „Cayman”: Informacje ogólne

Producent „Cayman” to francuska firma, która specjalizuje się w produkcji Glebogryzarki i różnych załączników, które następnie znacząco rozszerza funkcjonalność nowoczesnej technologii.

Głównym składnikiem elementu motobloków – silny Subaru silnik wyposażony w opony pneumatyczne, w wyniku czego urządzenie zwiększające przepuszczalność znacznie. „Cayman” – jednoosiowy z szerokiej gamy modelowej.

Zasada działania ciągnika spaceru

Z technicznego punktu widzenia jest on uważany za sprzęt kultywator średniej złożoności. Jednak warto zauważyć, że konstrukcja chodzenia specjalistów ciągników wiązać się z użyciem różnych ważnych części składowych.

„Cayman” (jednoosiowy) działa na benzynę lub olej napędowy. Zasada działania opiera się na zastosowaniu silnika spalinowego. Przesyła refleks obrotowych ze względu na transmisję i sprzęgło do wałka rozrządu, a to już wywołało ruch zespołu koła, silnik zostanie uruchomiony.

Kiedy silnik jest uruchomiony, użytkownik uruchamia pierwszy tryb wysokiej szybkości, kierując do urządzenia, gdzie jest to konieczne, do sterowania kultywatora.

Pracuj z ziemi i gleby przeprowadzane są za pomocą specjalnych dysz – załączniki. Pewne mocowanie przewozi odpowiedni rodzaj pracy, do zabiegów na glebę.

Ponadto, możliwość podłączenia różnych urządzeń zmotoryzowane, że ściśle mówiąc, sprawia jednoosiowy „Cayman” (zdjęcia, które modele są podane powyżej) Urządzenie uniwersalne. Można go nazwać mini ciągnik.

Kultywator Skład „Cayman”

Model motobloków powinny być wybrane w oparciu o cel jego nabycia oraz przewidywanych wyzwań, które będzie musiał wykonać. Asortyment marki „Cayman” jest wystarczająco szeroka, więc rozważyć każdą modelu nie ma sensu. Rozłogi "Kajman", który uderzył opinie rekord (lub raczej – ich liczba): Jednostki Kultywator "Cayman" 340, 330, i "Vario".

Model 340 wyposażony w potężny silnik 14 KM, duże koła, bieżniki. Rodzaj – samobieżnych. Wspomaga zdolność do odwrócenia. Zaorany ziemi na głębokości około 22 cm, obszar uchwyt – 90 cm waży 107 kg kultywator .. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 3,6 litra.

Model 330 jest uważany za motobloków analog „Cayman” 340. Jedyną różnicą – poziom mocy silnika. Tu osiągnie łącznie 9 koni.

Kultywator „Vario” jest drogie maszyny, ale szybko odzyskać. Model ten jest wyposażony w taką przekładnię, która nie wymaga specjalnej konserwacji. Przy projektowaniu wysokiej jakości wodoodporne uszczelki zastosowano, które stanowią barierę nie do pokonania na brud i pył, unikając w ten sposób zatykaniu wewnętrznego charakter, że bardzo wydłuża żywotność urządzenia. Prędkość włączony płynnie.

Załączniki do kultywatora silnika „Cayman”

 • Łopata, druga nazwa – otlav, używane do oczyszczania szlaków turystycznych na terenie, torując utworów, usuwanie śniegu i śmieci i wyrównał stan gleby.
 • frez Motoblochnaya. Szerokość uważane załączników może zmieniać się od 35 do 66 cm. W tym dysza działa na głębokości 20 cm. Istnieje do cięcia 35, 50, 52 i 66 cm. Obracano przy 290 obrotach na minutę przez 60 sekund.
 • Szczotka. Przeznaczony do czyszczenia powierzchni terytorialnej pozostałości śniegu i odpadów. Jego szerokość jest zwykle około 70 cm.
 • Pług.
 • Okonie. Celem operacji – Hilling.

 • Kosiarka. Przeznaczony do koszenia trawy lub koszenie pokrywę.
 • Występy. Używany do większości rodzajów pracy silnika-blokowych.

Motobloków „Cayman”: zestawienie

Jak pracować z bloku silnika?

1. Sprawdź substancje olejowe i ich poziom. Olej powinien być w silniku.

2. Wlać zbiornik paliwa benzynowego (zbiornik). benzyna marka, która powinna wypełnić jednostkę określoną w instrukcji obsługi. Jeżeli ciągnik jednoosiowy wyposażony w silnik dwusuwowy, benzyna musi być również rozcieńczone i olej.

3. Sprawdzić jakość połączenia wszystkich części i części: kierownicy, kable sprzęgłowych, do tyłu i gazowych. Nadmierne zaciskowy nie jest mile widziane.

4. Uruchom sprzętu:

 • otworzyć zawór paliwa;
 • przełączyć dźwignię przepustnicy do trybu „Run”;
 • wyłączania zapłonu;
 • pompować 3-5 razy rozrusznika;
 • aktywować zapłonu;
 • ciągnąć rozrusznika;
 • Dźwignia ssania przełącznik do trybu „Run”.

5. Praca silnika blok:

 • umieścić sprzęt na miejscu, które muszą być przetwarzane;
 • dołączyć niektóre załączniki.

Konserwacja Cechy jednoosiowe

Wszelkie Kultywator wymaga specjalnej konserwacji, a nie wyjątkiem jest „Cayman” (walk-tył). Jest to zestaw zaleceń, po której będzie znacznie przedłużyć żywotność urządzenia:

 1. Systematyczna wymiana oleju. olej napędowy powinny być zmieniane raz w roku. Lepiej jest to zrobić po zimie, jak gdyby zastąpić je przed zimnem, a następnie w okresie zimowym będzie bezwartościowy.
 2. Kontrola poziomu ciekłego oleju przed każdym okresie.
 3. Regularna zmiana reżimu „Work-reszta”. Zabronione jest, aby zapobiec przegrzaniu silnika, bez względu na to co to jest moc.
 4. Mierzona orka. Podczas przetwarzania stałą głębokość orki brud gleba powinna być podzielona na dwa przejściach. Takie manipulacje mają korzystny wpływ na silnik i skrzynię biegów.
 5. Systematyczna wymiana smaru w skrzyni biegów. Gwarantuje doskonałe funkcjonowanie przekładni, a tym samym ma pozytywny wpływ na jednoosiowy „Cayman” w ogóle, a dokładniej do jego stanu technicznego. Przypomnijmy, że koszt sprzętu jest duża część wartości całego ciągnika spaceru.
 6. Czyszczenie urządzenia filtrujące powietrze.
 7. Interakcje wyłącznie z oryginalnej fabryki zamontowany sprzęt, który jest kompatybilny z konkretnego modelu używanych kultywatora silnika.

Zakres sprzęt Rumpel

Motobloków „Cayman” – uniwersalny typ urządzenia zmechanizowane. Charakteryzuje się wysoką zdolnością wydajność, stopień sterowności i stabilności. Co jest w stanie zrobić innowacyjną jednostkę? Ciągnik jednoosiowy do kopania, Hilling, orka na sadzenia i zbiorów, do cięcia roślinności, usuwanie śniegu.

Recenzje francuskich Glebogryzarki

Rozłogi „Cayman”, opinie, które można znaleźć w Internecie, mają pozytywny trend. Analizowanie informacji zwrotnych na temat chłopów uznanych zagranicznych producentów, możemy z całą pewnością powiedzieć, że kultywatory „Cayman” wydają się być bardzo praktyczny i niezawodny. A odpowiadając na pytanie, dlaczego wybór padł na tego typu sprzętu, większość użytkowników byli zgodni: „Cayman” (jednoosiowy) jest w stanie poradzić sobie z wieloma wyzwaniami, a wśród nich – traktowanie gleby, usuwanie śniegu, woda ze studni, ogrodów czyszczących , koszenie trawy i pokrywę t. d. jest to możliwe dzięki wyborze zawiasach typu urządzeń.