137 Shares 5826 views

Lek „Ultraproct”. instrukcja

Preparat „Ultraproct„- kompleks lek, który ma działanie przeciwświądowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Ponadto, ma właściwości antyalergiczne. Ten lek zawiera cinchocaine i pochodne fluokortolon. Estry fluokortopona tej części leku mieć różne ciężary cząsteczkowe i inny rozpuszczalny w tłuszczach. Prowadzi to do tego, że celem zapalenia uzyskuje się przez składnika aktywnego w różnym tempie, a to powoduje, że zarówno ofensywne wystarczająco szybko działające i długotrwały efekt terapeutyczny.

Penetracja oznacza niską składników krwi, dzięki czemu nie ma działania ogólnoustrojowe cinchocaine i glikokortykoidów podczas użytkowania. Fluokortolon które jednak przeniknął krwi zwykle są metabolizowane w wątrobie.

Lek "Ultraproct". Instrukcje: Wskazania do stosowania

Lek w postaci maści lub czopki stosowane do leczenia hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak ten, który towarzyszy hemoroidalnych zakrzepicy żył. Jako środki stosowane do leczenia ograniczonej wypryski i świąd w okolicy odbytu. Przepisywania leku do gojenia złamań odbytnicy oraz traktowania odbytnicy. Podczas leczenia chorób, które są obciążone przez infekcje grzybicze, konieczne jest dodatkowo użyć środków przeciwgrzybiczych.

medycyna "Ultraproct". Instrukcje: Sposób stosowania

Przed zastosowaniem leku należy dokładnie oczyścić obszar odbytu, a także w celu osiągnięcia najlepszego efektu, zaleca się natychmiastowe użycie leku po wypróżnieniu. Kiedy farmakoterapia u pacjentów przeżywa dość szybką ulgę, aw niektórych przypadkach nawet do całkowitego zniknięcia wszystkich objawów. Pomimo tego, leczenie należy kontynuować przez siedem dni, aby uniknąć ewentualnego nawrotu choroby w przyszłości. Po zniknięciu objawów wielość oznacza stosowanie może być zmniejszona. Lekarze nie zaleca się stosowania leku w sposób ciągły przez okres dłuższy niż jeden miesiąc.

Lek podaje się w postaci czopków do jednego czopków dziennie. Za wyjątkiem, w pierwszym dniu leczenia, w obecności ostrego stanu zapalnego może być stosowany do trzech czopków do środka szybciej się. Zaleca się podawać lek jak najgłębiej do odbytu. Jeśli czopki ciepła stał się miękki, zaleca się, aby umieścić je w zimnej wodzie, tak że twardnieje ponownie. Lek należy unikać kontaktu wzrokowego, dlatego zaleca się, aby dokładnie umyć ręce po użyciu.

Jest też „Ultraproct” maść. Instrukcje dotyczące jego stosowania jest dość prosta. Lek jest stosowany dwa razy dziennie. W pierwszym dniu, można zwiększyć liczbę wniosków do czterech. Przed użyciem maść należy starannie umyć ręce, a następnie wycisnąć niewielką ilość maści i pocierać palcem w odbyt, palec powinien być lekko wstawiony do odbytu. Jeśli konieczne jest zastosowanie maści wewnątrz odbytnicy, trzeba dołączyć specjalną końcówkę do rurki.

"Ultraproct" Prerarat. Instrukcje: skutki uboczne

Lek ten jest dobrze tolerowany przez fakt, że fluokortopona dawka dostatecznie małe, prawie nie ma negatywne skutki uboczne, które są zazwyczaj charakteryzują się kortykosteroidy. Jednakże, jeśli stosowania leku ponad miesiąc, może rozwijać lokalne skutki uboczne, takie jak atrofia skóry. W rzadkich przypadkach, może wywoływać reakcje alergiczne, takie jak pokrzywka, świąd i wysypka.

"Ultraproct" lek. Instrukcje: przeciwwskazania

Nie można używać leku, jeśli jesteś syfilityczne lub gruźliczych procesy w miejscu stosowania leku. Jest również przeciwwskazany w użyciu leku w chorobach wirusowych. W czasie ciąży, aż do 14 tygodni, narzędzie nie jest powołany.

Jest wystarczająco skuteczny lek „Ultraproct”. Analog to nie jest jeszcze znana.