483 Shares 7911 views

8 wskazówek, jak szybko wzbudził

Jakość seksu i jasności orgazm jest bezpośrednio zależne od tego, jak duża swój popęd seksualny. A to z kolei jest ściśle związana nie tylko z obiektem swoich pragnień, ale również z tego, jak szybko możesz być podekscytowany w danym czasie. Prelude – to jest chyba najważniejsze w łóżku walk. Jednocześnie, myśląc o swoich pragnieniach i jak się z nimi spotkać, nie zapomnij o swoim partnerem. Tak szybko, jak podniecić kobietę – to połowa sukcesu, konieczne jest również, aby sprawiać przyjemność. Na to i wiele innych rzeczy omówimy w tym artykule.


8 sposobów na jak szybko wzbudził:

  1. Pierwszym etapem jest odprężenie, aby być ułatwione przez odpowiedni romantycznej atmosfery. Włącz łagodnej muzyki, przyciemnić światła, wyłącz telefon i całkowicie oddać się przyjemnym myśli o seksie. Jednocześnie, nie pozwalają na jakąkolwiek część wątpliwości, że coś może pójść źle, a może nie być w stanie zadowolić. Dostroić się do pozytywne!
  2. Przed romantycznym spotkaniem, odwiedzić sklep na zakup wydruki i jest magazyn erotyczny jak szybko wzbudził pomaga 80% mężczyzn. Można przewijać przez niego samego, ale można próbować wymyślać i jego partnera seksualnego. To na pewno się spodoba.
  3. Różne zabawki erotyczne ty też może być przydatna, ponieważ może szybko doprowadzić kobietę był z nimi. Tuż przed użyciem należy zapytać o taką chęć w niej. A jeśli ona zgadza się, nie krępuj się z nim bawić – to pozwala uzyskać bardzo podekscytowany.
  4. filmy erotyczne za priorytet dla tych, którzy mają problemy z grą wstępną. Od tego, będą one wyświetlać jedną czy dziewczynka zależy od poziomu podniecenia i sposobów zaspokojenia seksualnego.
  5. Frank Dyskusja na temat są również w stanie pomóc w tak delikatnej kwestii. Może to być prywatna rozmowa, i rozmawia przez telefon , a nawet komunikacji wirtualnej.
  6. Jeśli ty i twój partner seksualny przez długi czas razem, a wyobraźnia, jak szybko wzbudził, wyschły, idź do ludzi. Stosunki w niektórych parach animowane po ich spróbować seksu w miejscach publicznych i najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Pomysł, że może ktoś złapany niesamowicie ekscytujące i sprawia, że kontakt seksualny nawet jaśniejsze.
  7. Jeśli nie są gotowe do takich ekstremalnych doświadczeń, starają się różnicować seks w domu. Zmiana postawy, striptiz stacja, grać w gry RPG – może to jest to, czego brakuje.
  8. Niektóre pary, aby ich podniecenie wzrosła do granic możliwości, wymienili cały dzień sms kami z bardzo erotycznych. Zawierają one wskazówki intymności a nawet rozwiązłość. A następnie para będzie się spieszyć do domu w miłym i podekscytowany na seks od razu „od drzwi.”

W każdym przypadku, bez względu na to sposoby pobudzenia i przyjemności seksualnej wybierzesz, najważniejsze – aby wyłączyć wszystkie myśli i dostroić do wielkiej płci. Wtedy nie będzie tylko dostać niezapomniany orgazm, ale również być w stanie zaspokoić swojego partnera, który nie dokładnie zapomnieć.