323 Shares 3872 views

Materiały izolacyjne i produkcja

przemysł lekki teraz wymaga coraz większej ilości zasobów, a maksymalna dużo, a tak tanie, jak zawsze – natura ludzka jest niezmienna. Publikacja nie uda się pokryć wszystkie gałęzie przemysłu, które istnieją na dzień dzisiejszy, a co to jest, bo będzie o dość wysoko wyspecjalizowanej materiału – a raczej nie tyle oświetlenie w sieci. statków dostawczych wszystkich pasach wiedzieć, gdzie można uzyskać, ile, jaki rodzaj GOST (TU), na dowolny cel, a „Ramy teoretyczne” mało interesujące. Zwłaszcza, że nie tak wiele firm zaangażowanych w bezpośrednią dostawę, oto przykład – specjalność: izolacyjnych. To o to będzie omawiane, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu lekkiego.


Tak Electrocardboard (AKA – preszpanu) – wynik jest pulpy i papieru, wytwarzanego z masy celulozowej bielonej (czasami – z dodatkiem włókien bawełnianych), A „orzechowy” kolor, według GOST (np GOST 2824-86) nie zawiera wgniecenia Impregnowanie ciała obce, złamania, etc. Dlaczego „electro”? Wynika to z ich wysokiej wytrzymałości dielektrycznej (zgodnie z normą – nie mniej niż 80% deklarowanej), która określa jej zastosowanie nie tylko w przemyśle światła (tak zwane płyty ogólnego przeznaczenia), a także do wytwarzania elementów głównej i wtórnej izolacji różnych urządzeń (elektryczne Marka „EV” – wysokiego napięcia izolacji elektrycznej). Oto krótki opis tego, co mamy do czynienia.

Opisując produkt, należy zauważyć, że najbardziej częste stosowanie izolacyjnych różnych marek są: produkcja odzieży, produkcji mebli, co najmniej – w innych sektorach, tak różnych, jak to nie ma sensu, aby opisać. Tutaj jest tylko przykładowy wykaz marek i formatów, a zastosowanie można mówić bez końca. Dlaczego potrzebne do kanalizacji, na przykład? A mówimy o takich podstawowych rzeczy, które czynią tę produkcję jako wzorce. Wzory (lub wzorzec) – To dla nich są wycięte elementy odzieży i innych produktów, wymagają one wysoką wytrzymałość i odporność na ścieranie. Po tym wszystkim, jakość Dane techniczne wszelkich produktów takich częstego używania. Karton wzorach – to samo izolacyjne, na przykład, tak bardzo zróżnicowane grubości (w zależności od cech produkcyjnych), częściej – stempel EVTNP lub podobne. Tu ma wymogu wytrzymałości elektrycznej, nie ma potrzeby używać w temperaturach średnich oleju i wysokiej operacyjnych tutaj albo. Dlatego marka jest używana z naciskiem na trwałość. Aby wykorzystać ten materiał był uzasadniony – dość niską cenę, a czas użytkowania. Jak widać, taka praktyka jest zakorzenione w ciągu roku, a różne marki izolacyjnych stosowane wszędzie, czasami nie jest jasne, że to właśnie ten materiał.