628 Shares 5044 views

Iwanowo State Polytechnic University (IvGPU)

Iwanowo State Polytechnic University, jako niezależnej instytucji edukacyjnych, pojawiły się stosunkowo niedawno, w 2012 roku. Stało się to w wyniku fuzji dwóch największych uczelni w regionie, co dało bardzo wymierny rezultat – jakość edukacji w regionie znacznie się zwiększyła.

Historia: IGASOM

Iwanowo State Polytechnic University powstała w wyniku połączenia lokalnego Architektury i Budownictwa Uniwersytetu i Akademii Włókiennictwa. Warto zauważyć, że uniwersytet został otwarty dopiero w 1981 roku, ale nawet to było wystarczająco dużo czasu, aby przygotować dużą liczbę wykwalifikowanych specjalistów. Z biegiem lat, uniwersytet był w stanie stworzyć cały program do przygotowania personelu technicznego i inżynieryjnego.

IGASOM, stając się częścią IvGPU, „wziął” z systemu edukacji w dziedzinie architektury i budownictwa, który obejmuje przekwalifikowania, DPO, NGO, VPO, SPO i wiele innych elementów. Wcześniej nie było też na uczelni IGASOM, gdzie co roku 1000 studenci kształcili się na NGO i programu ACT. Każdego roku uczelnia posiada dużą ilość prac badawczych, badania przeprowadzono w wysokości 20 mln rubli i więcej.

Historia: ISTA

Politechnika (Iwanowo) składa się z innej części: Iwanowski Państwowej Akademii Włókiennictwa, który został ustanowiony w 1932 roku i został nazwany Instytut tekstylne. Później został przemianowany instytucji, które w swojej historii istnienia udało się włączyć do ogromnej bazy dydaktycznej i naukowej wzornictwa tekstylnego i mody.

Przed połączeniem w jednej instytucji, Akademia przeszkolono prawie 9000 studentów, było 6 wydziałach i 23 obszarów treningu. Dla studentów nierezydentów są wyposażone noclegi w hostelach w 1300 miejscach. To system zarządzania jakością został utworzony tutaj, odpowiadające standardom światowym. Akademia ma wiele powiązań z ośrodkami włókienniczymi i fabryk w Europie i krajach byłego WNP.

IvGPU teraz!

Iwanowo State Polytechnic University składa się obecnie z 8 instytutów krajowych, z których każdy podzielony jest na odpowiednim dziale. W każdej instytucji są profesjonalni pedagodzy, którzy starają się inwestować w głowach uczniów jak najwięcej wiedza teoretyczna i praktyczna. Nowoczesna baza materiał, który jest corocznie aktualizowany, daje nadzieję, że uczniowie będą mieli najwięcej z nowej wiedzy od swoich nauczycieli.

Uniwersytet nadal wspierać wszystkie projekty, które były prowadzone wcześniej przez dwa uniwersytety, odnosi się to również do pracy nad przygotowaniem systemu personelu inżynieryjnego i stosunków międzynarodowych z firm tekstylnych na całym świecie. Przyszłe plany uczelni – zwiększenie liczby instytucji, dlatego, aby zwiększyć liczbę miejsc dla studentów. Dużo uwagi poświęca się tych studentów, którzy ubiegają się o miejsca finansowane przez państwo.

krzesła

IvGPU dział rośnie z roku na rok, jest obecnie jednym z najbardziej popularnych uczelni w regionie. Ogromna popularność działu, które odnoszą się do transportu i Instytut Technologii: Drogi i floty pojazdów, bezpieczeństwa i ruchu drogowego. Każdego roku w tej instytucji odbiera większość studentów, którzy chcą realizować wyższe wykształcenie w tej dziedzinie.

Również popularne ze studentami to dział, że odnoszą się do Instytutu Włókiennictwa oraz Instytut Wzornictwa. Najczęściej przychodzi dziewczynka, którzy marzą nie tylko do tworzenia nowych ubrań, ale również wykazać go w przyszłości na wybiegach. Uczelnia zapewnia im taką możliwość, w ramach Uniwersytetu są stale konkursy męski model i modele, a także pokazy mody mini, który pokazuje najnowsze modele.

wydziały

IvGPU Wydziały nie są tak liczne, jednak istnieje również edukacja wysokiej jakości jest świadczona. Wydział szkolenia komercyjne – jeden z najbardziej poszukiwanych miejsc na szkolenia, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w sektorze finansowym, a jednocześnie uczą się umiejętności do rozważenia możliwości w zakresie handlu. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest, w jak najkrótszym czasie, aby wyprowadzić z kryzysu przedsiębiorstwa, które znajdują się w niepewnej sytuacji finansowej.

Wydział Mechaniki i Automatyzacji – kolejny popularnych dziedzin, które są popytu wśród studentów. Wszyscy studenci wydziału badają maszyn produkcyjnych, pojazdy naziemne, automatyki, elektroniki i innych urządzeń. Ze względu na to, po ukończeniu studiów, są one bardziej ogólnym i może liczyć na pracę pieniędzy.

Jak wpisać?

Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić dużo pieniędzy i przepływu kapitału do uniwersytetów, Iwanowo – najlepszą opcję. Ceny są znacznie niższe, a siedzenia dopuszczenia wiele więcej. Aby rozpocząć, trzeba będzie zwrócić się do instytucji przyjmującej prowizji: kopia paszportu, kopię medspravka świadectw egzaminu niektórych zdjęciach. Jeśli masz dodatkowe świadectwa lub dokumenty potwierdzające Twoje prawo do pierwszeństwa przyjęcia, trzeba także zapewnić im.

Pamiętaj, aby sprawdzić, kiedy zakończono przyjmowanie dokumentów w IvGPU (Iwanowo), dla różnych specjalności i różnych form zestawianiu danych szkolenie nie jest taka sama. Zebrane dokumenty w pierwszej „fali” zawsze rozpocząć 01 czerwca, a druga „fala” Przyjęcie rozpoczyna się 1 października, a trzeci – w dniu 1 grudnia. Warto również wiedzieć, kiedy będzie to potrzebne do egzaminów wstępnych. Jeśli nie zdały zjednoczonego państwa, będzie musiał wziąć go na uniwersytet. Aby to zrobić, należy koniecznie powiadomić biura rekrutacji w momencie składania dokumentów.

lokalizacja

Iwanowo State Polytechnic University znajduje się przy Avenue Szeremietiew, itd. 21. To właśnie tam działa główny budynek Uniwersytetu, gdzie jego administracja działa i komisji selekcyjnej .. Komisja Harmonogram: W dni powszednie – od 9 do 16 godzin, w soboty – od 9 do 13 godzin, niedziela – nieczynne. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny numer kontaktowy: +7 (4932) 304-501.

Politechnika (Iwanowo) znajduje się w środku, a nie może być osiągnięte za pośrednictwem linii magistrali № 2, 12, 14, 17, 20, 23, 25, 32, 33, 120. Zawiera ona także HEI warstwowe trasy trolejbusów № 2, 6 9, 11 i liczne taksówki. Musisz dostać się do przystanku „student”, który znajduje się naprzeciwko uniwersytetu. Sieć transportu publicznego w Iwanowo jest zbudowany w taki sposób, że uczniowie mogą dostać się do uczelni z każdej części miasta.

wniosek

Jeśli szukasz instytucji państwowej wyższej, za pomocą których będzie można uzyskać ogromną ilość wiedzy teoretycznej i praktycznej, to najlepiej od razu wysłać dokumenty IvGPU. Wielki potencjał uczelni sugeruje, że w przyszłości mogą pojawić się jej filie w innych regionach Rosji, jest teraz tylko jeden podział Uniwersytetu mieście Vichuga, duże osady regionie Iwanowski.

Znany jako miasto, w którym narzeczonych, a ponadto mają bardzo bogatą historię miejscowych uczelni, Iwanowo jest bardzo gościnni, więc uczniowie będą bardzo wygodne tutaj. Głównym zadaniem nowo wybitych licealistów – znaleźć miejsce do życia, co będzie musiał spędzić dużo czasu, jeśli schronisko dla jednej lub innego powodu nie zostaną przyznane. Aby to zrobić, można skorzystać z komisji związkowej usług University, która zapewnia wszelką możliwą pomoc dla każdego ucznia w poszukiwaniu.