767 Shares 4110 views

Lista radzieckich kreskówek, ulubiony przez wiele pokoleń

Co najlepiej nauczyć dziecko uprzejmości, lojalności i odwagi? Opowieści ludowe i dobre kreskówki domowych. W dawnych czasach, państwo w pełni zadbać o zatwierdzenie i zabezpieczania moralne i ludzkie normy w młodszym pokoleniu. Stare radzieckie bajki, które zostaną wymienione poniżej, są doskonałym przykładem demonstrując najlepsze ludzkie cechy. Ale co najważniejsze, wyglądają interesujący nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.


Lista radzieckich kreskówek

„Tsvetik-semitsvetik” – wspaniała opowieść o tym, jak dziewczyna Jack dostaje od czarownic niezwykły kwiat. Ma siedem listków, z których każdy może spełnić wszelkie pragnienia. Pierwszy sześć dziewczynka spędzony na próżno na zabawki i słodycze. Dopiero siódmy płatek udał się na naprawdę szczytny cel.

„Kubuś Puchatek” – bardzo dobry kreskówki o śmieszne misia i jego przyjaciół. Pisze i przyśpiewki pyhtelki i przede wszystkim kocha miód. Szczególny urok filmu animowanego daje głos niepowtarzalny Evgeniya Leonova.

Kontynuuje nasza lista radzieckiej kreskówki „No, chwileczkę!”. Jest to seria o tym, jak wszystkie siły złego wilka chce złapać mały, ale sprytny i zwinny zająca. Za każdym razem dostać się do zabawnych sytuacji. Postacie wyrażone przez utalentowanego słynnego Anatolija Papanov i Clara Rumyanova.

Lista radzieckich kreskówek, które są warte zobaczenia ktoś wejdzie „The Kid” i Carlson. Dowiesz się o chłopcu, który marzy o psie. Pewnego dnia siedziałem przy oknie, smutny, ale nagle weszła do pokoju „mężczyzna w sile wieku” z śmigłem na plecach. Animowany opowiada o niezwykłych przygodach Kid i Carlson.

„Worek z jabłkami” – dobre radzieckie kreskówki o tym, jak szef zająca rodziny udał się do jabłek. Strzelił torbę, ale w drodze do domu dał wszystkich mieszkańców lasu. Ale bajka – nie bajka bez dobrego zakończenia. To dobrze, że w lesie nie tylko wrogowie, ale przyjaciele, którzy uratowali zająca.

Niezupełnie zwykły film animowany to „Jeżyk we mgle”. Panache w nim dość ponuro, zatarł cechy. Jednak ta historia jest bardzo dobry i ciekawy. Chodzi o małej jeża, który przeszedł przez mgłę do zniesienia. Przerażające dźwięki i cienie nie przeszkodziło mu znaleźć drogę do swojego przyjaciela, ponieważ są one wykorzystywane na co dzień do picia herbaty z dżemem malinowym i policzyć gwiazdy.

To uzupełnia naszą krótką listę radzieckich kreskówek wspaniała historia, „Latający statek”. Księżniczka Fun – bardzo piękne, a zamiatać Ivan zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Jednak król chce poślubić ją Polkan – bogatego szlachcica. Zabawa powiedziała, że poślubić tylko dla tego, kto będzie zbudować latający statek. Przyjść z pomocą Ivanushka wspaniałe życie: woda i babcia Yozhka. Ale Polkan nie da się tak po prostu.

Możemy powiedzieć z pewnością, że praktycznie wszystkie radzieckie bajki, kreskówki (lista niektórych z nich została podana w artykule) – jest to świetny sposób, w formie zabawy pokazać dzieciom, że nie ma dobra i zła, uczyć przyjaźń i miłość, aby wyjaśnić znaczenie jest zaradny i odważny.