850 Shares 4688 views

Radziecki kino aktorka Alexandra Kolkunovo: biografia i najlepsze role

Z wielkim żalem musimy przyznać, że nazwa tej wspaniałej aktorki znanej wąskiego kręgu ludzi, zwłaszcza starszego pokolenia widzów. Aleksandra Kolkunova urodził się i wychował w ZSRR. Nie mogła wybrać inny zawód: jej rodzice byli także aktorzy. Kilka znanych malowidła wykonane jej ulubieńcem publiczności. Ale nowa generacja nie jest zaznajomiony z pracą Alexandra. Więc kto to jest i co pamiętał Aleksandra Kolkunova, aktorka, który opuścił swój ukochany zawód dla dobra rodzinnego szczęścia?


Pierwsze kroki w rzemiośle

Pochodzący z Moskwy, Alexander urodził się 10 listopada 1969 roku. Elena Kayranskaya-Alexander i Michaił Kolkunov nie były dobrze znane kino artystów, ale błyszczeć na scenach wielu teatrów stolicy. Nie jest zaskakujące, że rodzice dali ich córka miłość do play-aktorskiej i Aleksandra Kolkunova szczęśliwy pójść w ich ślady.

Pierwsze pojawienie się na ekranie odbył się, kiedy miała szesnaście lat. Dramat rodzinny „Dancing on the Roof” mówił o nastolatka Victor bezcelowo spędzić wakacje. Spotkał się z pracownikami Borys i postanawia zapisać się w szkole zawodowej w celu uzyskania stałego w zawodzie … Choć Alexander ma małą rolę w tym doświadczeniu pozytywny wpływ na nią: Kolkunovo zdecydowała się na karierę aktorską.

Tape „Portret mężczyzny” i „Zapamiętaj mnie” zdobył uznanie widza. Mimo to nakręcony takich gwiazd jak Elena Proklova, Iya Savva Oleg Borisov, Vera Mayorova Pavel Belozerov. Kolkunovo znowu dostaje okolicznościowy rolę, a ona patrząc na starszych kolegów, coraz bardziej zanurza się w atmosferze kina. Ale w następnym filmie, historyczny dramat „Bajbars” Alexander otrzymano tytułowy rolę – niewolnika Shadiyar. Obraz zabiera widzów do XIII wieku, za panowania egipskiego sułtana Bajbarsa.

Po tym wynagrodzenia aktorka uwzględnieniem innych reżyserów. Aleksandra Kolkunova dostaje propozycję od Zinovy Rojzman i zgadza się, aby strzelać w detektywów karnych „Code of Silence”. Dalej Wyjście mini-seria „Korupcja” oraz „Świat w inny wymiar.” Romans historyczny „pogrzeb Stalina” zbiera głównie pozytywne recenzje od krytyków. To Aleksander odziedziczył rolę sąsiada w mieszkaniu komunalnym.

Najlepiej – z przodu

Która aktorka nie chciałby dostać w szeregi pierwszych gwiazd, zamiast pozostać w miejscu wtórnym? Nie jest wyjątkiem i Aleksandra Kolkunova. Akcja filmu „fan 2” oraz komedia romantyczna „Noc zabawy” zagrała, po którym uzyskała status długo oczekiwana. Rola ta wspiera Komedie Kryminalne „złodzieje wody.”

Główną rolę – rolę tego ostatniego

Najbardziej znaczące i znaczącą rolę zagrała w thrillerze historycznym „Ermak”. Valery Uskov i Vladimir Krasnopolskiy powierzył jej rolę Farida, narzeczona Ivan dzwonka przez Nikita Dzhigurda. Do dziś ta praca pozostaje najbardziej ukochany i uznany przez publiczność. Aleksandra Kolkunova dodatek miałem okazję być na planie filmowym z czcigodnych gwiazdek ekran: Wiktor Stepanov Mihailom Zhigalovym, Irinoy Alferovoy, Eugene Evstigneev.

W tym samym roku (1996), pochodzi z serialu „Zapach pragnień” produkowanych przez Turkmenistan. Kolkunovo był niemal jedynym rosyjska aktorka, zajęty w tym filmie. malowanie niezauważone w Rosji.

Poszukiwania

Pozostawić zawodu Kolkunovo postanowił z własnej woli. To może być wiele wybitnych ról, ale teraz to nic oszczędzone. W drugiej połowie lat 90. wyszła za Amerykanina, wrócił do ojczyzny. Po ślubie z nim Alexander dwukrotnie żonaty. Ona – trzy córki.

Pozostawienie zawód aktora zaczęła studiować magię. Teraz Kolkunova Aleksandra Mihaylovna – praktykujący mag, psychiczny zaangażowany w sesje uzdrawiania i różne programy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ponadto publikuje studia i notatki w wielu czasopismach. W stolicy Rosji przychodzi rzadko, ale są plany, aby otworzyć sklep magiczny.