796 Shares 6687 views

Polka (haircut) program, szczególnie egzekwowanie, wskazówki dotyczące konserwacji

Przedstawiciele silniejszej płci są ostrożni zmianą wizerunku i tym wybór fryzury. Szczególnie w ten konserwatywny szacunek starszych mężczyzn. Jednocześnie istnieją wszechstronne opcje fryzur. Jeden z nich mówi po polsku mężczyzn fryzurę.


zalety

Jak wspomniano powyżej, polka to uniwersalna fryzura, która wygląda równie imponująco zarówno na bezpośrednim i kręcone włosy. Rozwiązania, które są wykorzystywane do tworzenia fryzur, doskonały kamuflaż małych obszarów łysy, pozwolić, by odwrócić uwagę od dziurkowanej szary, wygładzić nierówności czaszki dostępne. Dlatego ta fryzura jest idealna dla starszych mężczyzn, a także posiadaczy niestandardowym kształcie głowy.

Polka jest najlepszym rozwiązaniem, a młodzi ludzie, którzy przez długi czas miała długie włosy. Jeśli to konieczne, radykalna zmiana wizerunku jest dość trudne, aby natychmiast przejść do poluboks styl fryzura lub „jeża”. W tym przypadku podłużne pasma na wybuchów i koronka w połączeniu ze ściętym części potylicznej wystają akceptowalnego kompromisu. Wdrażając ideę tworzenia atrakcyjnego obrazu nie wpływa na sztywność i gęstość włosów.

Fryzura Polka mężczyźni: technologia wydajność

Koszenie nie jest zbyt skomplikowane pod względem wydajności. Dlatego, aby poradzić sobie z zadaniem, nawet początkujący jest w stanie opanować. Wymagać to będzie następujący zestaw narzędzi:

  • Clipper;
  • przegrzebki;
  • nożyce i wycinania.

Jak zrobić fryzura polkę? Wdrożenie technologii polega na pracy w kilku etapach. Aby rozpocząć nawilżają włosy, a następnie czesane do tyłu. Powierzchnia głowicy jest podzielone na kilka stref, stosując konwencjonalne Pożegnania.

Polka – strzyżenie, które zaczynają się w regionie ciemieniowej. Pierwszą nić jest oddzielona od samego linii wzrostu włosów. Ostatnia ścięty o długości 2-3 cm, pod małym kątem. Pozostałe nici skrócony według obecnego punktu odniesienia.

Pierwsze leczenie okolicy skroniowej, uchwycić raczej wąskie pasma osoby wzdłuż linii włosów, a następnie są one również ścięty pod lekkim nachyleniem. Tworzą długość stopniowo maleje. stan zaawansowania się krawędzi strefy czasowej. Ważne jest, aby przejścia były gładkie jak to możliwe. W tym celu stosowany jest do cięcia maszyny i przerzedzenie nożyce.

Podczas przetwarzania guz długości region nici sprawdza się według wzoru, w części ściennej. Należy stopniowo zmniejszać w kierunku szyi. Według tej samej zasadzie pozbawiony głową bliżej do boków głowy.

Polka (haircut) kończy krawędzi poszycia slice korekcyjny na całym obwodzie. Aby dać poczucie lekkości włosów i dodatkową objętością, mistrz zwykle uciekają się do strefy zwężającej i regionu ciemieniowej świątyń.

Schemat polka ścinające

Istnieje kilka schematów fryzury :

  1. Klasyczny – dla tego wariantu charakteryzuje się tworzenie głośność na skroni i maksymalnej redukcji długości potylicznej.
  2. Niski – do takiego rozwiązania uciekają głównie młodych ludzi, którzy mają kręcone włosy. Od klasycznej wersji różni tworzenie fryzura obszerniej na skroniach.
  3. Pełny – trzeba zmierzyć się młody człowiek z delikatnych cech wyglądu i szczupłej twarzy. Określona opcja polega na wydajność golenia włosów na tył głowy, tworząc wyraźny obrzeża r grzywkę do tyłu.
  4. Od rozstania – Ta fryzura jest wizualnie poszerza wydłużony kształt twarzy. Ten przykład wykonania różni się ostre kontury. W ogóle, polka rozstał wygląda rzeczowy. Dlatego w jego powstania są często wykorzystywane przez pracowników biurowych.

r

Polka – strzyżenie, że pasuje do suszarki do włosów. Jednocześnie uciekają się do stosowania w strumieniu zimnego powietrza. Aby utworzyć bezpieczne dopasowanie wolno stosować żel lub piankę. Rozwiązania te pomagają uniknąć strzępienia starannie ułożone loki wydłużone w deszczowej i wietrznej pogody.

Aby utworzyć opakowanie jest możliwe do zrobienia bez suszarki do włosów. Ale dotyczy to tylko posiadaczy niezbyt gęste włosy. Jeśli w najbliższej przyszłości będzie wychodzić, trzeba uciekać się do gruntownej postaci utrwalenia.

Wskazówki dla dbanie fryzurę

Ostateczna forma fryzury zależy nie tylko od pana, ale także na właściwą opieką. Polka – fryzura, która wymaga regularnego mycia szamponem. Tłuste włosy uczyni włosy nie zbyt obszerne, powodując te ostatnie stracić swój kształt.

Dbać o fryzurę powinna wykorzystać kosmetyki loki, które dają uczucie lekkości i lekkości, zapewniając włosom naturalny połysk. Używane szampon nie powinny powodować swędzenie skóry. Inaczej okresowe szef zarysowania sprawiają, włosy w nieładzie.

Konkludując

Koszenie polka reprezentuje jeden z najbardziej popularnych stylów w męskich fryzjerów. Powszechna popularność wykorzystuje fryzury wariant dla mężczyzn w krajach europejskich. I nie jest to zaskakujące. Po polka pozwala na korzystanie z różnych systemów, w zależności od rodzaju wygląd, włosy, mężczyźni w wieku tekstury.

Jedną z głównych zalet tego rozwiązania jest możliwość wykonywania konserwatywne opcję biznesu bez przecinania i realizować więcej pomysłów młodzieży z ciężkim rozstaniu.