427 Shares 1903 views

Jak zmienić tło w „Yandex”. Przeglądarka, wyszukiwarka i „Yandex.Mail”

„Yandex” Firma, która otworzyła pod koniec ubiegłego wieku, regularnie wprowadza na rynek bardzo przydatnych usług. Do tej pory, to wyszukiwarka jest jednym z największych na świecie i chyba najbardziej popularny wśród segmentu rosyjskojęzycznej World Wide Web.


Jeśli aktywnie korzystać z usług tej firmy, tym bardziej prawdopodobne będzie można się dowiedzieć, jak zmienić tło w „Yandex”, mianowicie w przeglądarce, wyszukiwarki i poczty elektronicznej.

Materiał zaproponowany artykuł pomoże Ci się nudzić łatwo zmienić wygląd wyżej wymienionych usług oraz przeglądarkę internetową. Cała operacja trwa zaledwie kilka minut.

Jak zmienić tło w „Yandex” (przeglądarki)

Ze względu na wysokie prędkości ładowania strony internetowej, prosty interfejs i atrakcyjny design „Yandex” (przeglądarka) dość szybko zdobyła zaufanie wielu użytkowników.

Ale mimo ładny design, pewne „użytkownicy” nie jest chęć „ożywić” wygląd przeglądarki, zainstalować motyw, pasujący do nastroju. Jeśli należysz do tej kategorii ludzi, żadne dalsze informacje nie będą istotne dla Ciebie.

Tak, jak zmienić tło na „Yandex”? W rzeczywistości, trzeba wykonać kilka prostych kroków:

  • Uruchom przeglądarkę i otworzyć nową kartę.
  • W „Speed Dial”, gdzie trzeba znaleźć dno „Zmień tło”.
  • Kliknij na przyciski. Lista z różnymi wariantami rejestracji. Wybierając odpowiedni obraz, kliknij przycisk „Zakończ”.

To jest to! Teraz, otwierając „Speed Dial”, zobaczysz obraz, który będzie podnieść na duchu.

Instalacja niestandardowego tła

Oprócz standardowych opcji oferowanych przez przeglądarkę, można użyć jako tła dowolnego obrazu zapisanego na komputerze. Zgadzam się, to jest bardzo interesujące spojrzenie „Speed Dial”, klikając na których będzie można zobaczyć na przykład fotografię siebie, kogoś bliskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany w proponowanej konstrukcji przeglądarce, zalecane jest, aby nauczyć się „Yandex” umieścić tła (użytkownika). Można to łatwo zrobić przez przylegającą do sekwencji działań:

  • Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do nowej karcie.
  • W opcji „Nowa karta”, patrz „Zmień tło”.
  • Na końcu listy obrazów, kliknij przycisk „+”.
  • Wybierz plik na komputerze, a następnie naciśnij „głośnej”.

Więc można ustawić jako tło dowolny obraz – osobiste zdjęcie, piękne rysunku wykonanego przez, na przykład, „Photoshop”. W ogóle, jak to się mówi, wszystko, co dusza zapragnie.

Jak zmienić tło w „Yandex” (wyszukiwarki)

Jeśli system otwierania wyszukiwarki „Yandex”, jesteś zmęczony widząc znajome wzornictwo, sytuacja może być szybko skorygowane przez zainstalowanie jakąś ikonę gejów. W rezultacie twój rozrywką na głównej stronie tego „wyszukiwarki” nie wydaje się tak nudne.

Tak więc, w celu przeprowadzenia tej operacji, otwórz stronę wyszukiwarki w pytaniu. Uwaga ikonę przy użyciu narzędzi znajdujących się w pobliżu zdjęciem profilowym. Kliknięcie na niego wybrać „Put temat.” Na dole listy, z której można wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Zdjęcia są pogrupowane według kategorii, więc poszukiwanie najbardziej atrakcyjnym tle nie zajmuje dużo czasu.

Niestety, w tej chwili nie można ustawić własne tło, jak to ma miejsce w przypadku „przez Yandex” (przeglądarki), ale kto wie, może kiedyś twórcy zapewni taką możliwość.

Ustawianie tła w „Yandeks.Pochte”

Wiesz już, jak zmienić tło w „Yandex” (przeglądarka internetowa i wyszukiwarka), więc pozostaje tylko zmienić wygląd poczty elektronicznej. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych użytkowników, którzy często korzystają z tej usługi codzienne skanowanie dużej liczby listów.

Przejdź do skrzynki pocztowej i kliknij na przycisk z wizerunkiem znanego biegu. Wybierz „Rejestracja” w otwartym oknie. Opcje nie jest wiele, ale nadal mogą wybrać odpowiedniego tła. Na przykład, będzie to ładnie wyglądać hasłem „Space” czy „Gazeta”. A może lubisz obrazu „Perm”. W ogóle, to wszystko zależy od preferencji smakowych i nastroju.

Jak widać, zmienić wygląd poczty może być bardzo proste. Teraz już wiesz, jak to zrobić, a więc można w każdej chwili ustawić dowolny temat, który jest na liście.

wniosek

Więc nauczyłem się, jak zmienić tło w „Yandex” – przeglądarki, poczty elektronicznej i wyszukiwarki. Teraz, gdy pojawia się pragnienie, wykonać tę operację w ciągu kilku minut.

Oczywiście, niektórzy ludzie mogą zapytać: „Dlaczego go w ogóle” W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste. Człowiek jest tak skonstruowany, że prędzej czy później, niektóre rzeczy zaczynają go irytować, chęć coś zmienić. A jeśli spędzają dużo czasu przy komputerze, a następnie, jako opcja, można nawet zmienić projekt usług, które korzystają regularnie.