93 Shares 8979 views

„The Hills” – Karma dla psów i szczeniąt

W celu dla naszych czworonożnych przyjaciół – psy – to była zabawa i fajne, nie wystarczy po prostu je kocham. Codzienne spacery, gry, opieki i jakości żywności – to jest to, czego potrzebujemy dla każdego zwierzęcia. Przez właściwego odżywiania częściej i będzie zależeć od stanu zdrowia i długowieczności naszego zwierzaka.

Dzisiaj, sklepach zoologicznych półki ułożone z bardzo różnych kanałów w pięknym opakowaniu. Jak zdecydujesz się karmić psa, ponieważ kwestia żywienia zwierząt, takich jak kompleks jako ludzi. Ludzie i dla siebie często są w stanie nadrobić zbilansowaną dietę, a zwierzęta są karmione przez fakt, że oferuje szereg. Z tym zaburzeniem metabolicznym, otyłości, różnych chorób psów.

Co karmić psa, więc zawsze była zdrowa, wesoła i szczęśliwe życie? Tutaj przychodzi na ratunek suchej karmy dla psów „Hills” (Hill) – premia pasza. Ten wysokiej jakości żywności wykonana ze wszystkimi potrzebami zwierzęcia wymagane dla zdrowych substancji życiowych. Ponadto, zgodnie z jego cech i żywotności.

Według przedstawicieli firmy do produkcji karmy dla zwierząt domowych „Hills” karma dla psów różni się pod względem składu i receptury karmy dla psów ze specjalnymi potrzebami, a to z kolei różni się od wersji dla młodych szczeniąt. To nie tylko zwykły puszkach lub sucha karma dla zwierząt zdrowych, ale również wyjątkowy żywności terapeutycznej pomaga wiele do zwierząt pozbyć się ich „rany”.

Nie można sobie nawet wyobrazić, że „Hills” – karmy dla psów, która zawiera dużo witamin i antyoksydantów, które wzmacniają układ odpornościowy zwierzęcia. Składa się ona z białkiem wysokiej jakości, rozwoju mięśni, wapnia o silnych zębów i kości, kwas tłuszczowy o połysku warstwy.

Firma „Hills” opracowana karma dla psów i produkowane z uwzględnieniem wielu czynników:

  • Wielkość naszych czworonogów. Psy są w małe, średnie, duże i bardzo duże, a wszystko to musi być brane pod uwagę przy organizowaniu ich prawidłowego odżywiania.
  • Fizjologiczna stadium rozwoju psa. Opracowany pokarm dla wykastrowane i sterylizowane zwierząt, psów ciężarnych i matek karmiących.
  • Aktywność zwierząt. Na przykład, walki psów ras wymagają zwiększonej ilości białka i witamin.

Bardzo ważne jest, że firma produkuje specjalne jedzenie terapeutyczny. Przede wszystkim, „The Hills” – pasza dla psów cierpiących na choroby przewlekłe. Na przykład, jeżeli wykryta u zwierząt, zapalenie ucha, zapalenie skóry, alergii i chorób układu trawiennego (zapalenie okrężnicy, zapalenie żołądka i jelit), następnie opracował hipoalergiczny żywności.

Istnieje cała seria karmy dla zwierząt domowych, które nie są przeznaczone do leczenia zwierzęcia, a na prewencji. Powinny one być wprowadzane do diety psa, aby zapobiec rozwojowi choroby i wzrost średniej długości życia w przyszłości naszych czworonogów. Na przykład, nie jest kanał, który pozwala na przeprowadzenie zapobiegania występowania i rozwoju kamicy moczowej.

Biorąc pod uwagę fakt, że tylko produkty naturalne są zawarte w żywności „Hills” dla psów, jego cena, oczywiście, różni się od tych tanią żywność w puszkach, które czasami tylko szkodzą zdrowiu zwierzęcia. Pies dorastał aktywny i zdrowy, potrzebuje składników odżywczych, które w dużej mierze występujące w mięsie. W związku z tym, w odniesieniu do suchej paszy surowego mięsa jest wysoka jakość: drób, króliki, wołowina. Pasza wszedł zboża (pszenica, ryż i kukurydza), wszystkie rodzaje warzyw, owoców morza, a nawet warzyw. Dodano także witaminy i minerały, kompleks użyteczne oleje roślinne, zioła lub ich fragmentów. A jedzenie tej marki jest nie tylko użyteczne, ale także bardzo smaczne, a pies jest z wielką przyjemnością go jeść.