674 Shares 7119 views

Jak gotować żebra?

Żeberka … Co może być bardziej smaczne? W mojej rodzinie, są one preferowane przez nikogo, nawet droższe i „gourmet” odmiany mięsa. Żeberka w pikantnym sosie, marynaty miód słodki, żeberka „dla szaszłyk” lub duszone z ziemniakami … co recepty nie tylko korzystają z nami za udostępnienie tego produktu. Odpowiedź na pytanie, jak żeberka pieczone, zwykle zależy od zestawu składników, które są dostępne w danym momencie w lodówce.

Jeśli nie ma nic ale żeberka i cebuli, zrobić szaszłyki na patelni. Jak gotować żebra tak, że smakują jak grill?

Aby rozpocząć żebra mycia, podzielić na porcje kawałki i moczy w zalewie. Jego skład zależy także od nastroju, dostępność niezbędnych produktów. Przede wszystkim chciałbym marynować mięso w occie z cebulą. Jednakże, można użyć suchej wino, pomidory, jogurt, a nawet piwo. Najważniejsze – aby dodać więcej przypraw do cieczy, mięso było aromatyczne, soczyste.

Trzymanie krawędzi marynowane przez około dwie godziny, możemy je usunąć, oczyścić z cebuli, smażyć na gorącym patelni aż brązowy. Następnie skręcamy w kółko, czekając, aż pojawi się skórka. Włożyć cebulę na patelni, pozostałą marynatą, aby w minimalnym dusić ogień. Solenie potrzebują gotowego mięsa, inaczej będzie zwolnić sok do miski, i będzie bardzo suche.

Szaszłyk – pyszne, ale zwykle danie. I jak gotować żebra stworzyć nieoczekiwane, neizbity smak?

Zwykle zabawiać gości żeberka w miodzie sos.

Po pierwsze, przygotować marynatę. Do tej mieszaniny, 100 ml suchego wina (ym), na tej samej wysokości miodu, stopionego na parze, dodając słodkim smakiem sosu sojowego i czerwony (masy), papryka (także zmielonego), czosnku. Można wlać trochę wody do sosu okazało cloying. W tej kompozycji nasączone żebra. Po upływie jednej godziny, mogą być smażone uprzednio suchej ręcznik. Pan powinien być gorący i smażyć żebra muszą gotowości. Po tym, że przesunięcie w frytkownicy lub grubych ściankach naczynia.

W pozostały olej do smażenia do złotego smażonego czosnku, wlać z marynatą do mięsa. Wymieszać poczekać aż do uzyskania grubości. Wlać zagęszczonej sosu żeber, sól, gotować pod pokrywą w piecu przez piętnaście minut. Królewski danie okazuje.

Czasami kupujemy wędzone żeberka. Są pachnące, nie wymaga dużo czasu przetwarzania, a jedzenie, które produkują bardzo smaczne. Jak gotować żeberka wędzone? Nasze dzieci uwielbiają żuć na nich. I kochaliśmy jako dziecko. A teraz jesteśmy najbardziej popularny z wędzonych żeberek, duszone z ziemniakami.

Po pierwsze, pokroić na kawałki a la carte, mój. Choć są one gotowe do jedzenia, ale nie wiem jak były one przechowywane w magazynie. Porcje smażenia, a następnie w tym samym oleju smażyć cebulę, marchew. Składane pan krawędzie drobno posiekanej ziemniaki odlewania szkła wody zaczyna gaszenia. 20 minut później rozprzestrzenił pieczonej cebuli, marchwi, dodając przyprawy, sól, doprowadzić pod szczelnie pokryta pokrywą do gotowości.

Czasami (rzadko) w chwilach skrajnego zmęczenia, zadaję sobie pytanie, jak gotować żebra, aby spędzić trochę czasu i wysiłku? W takich momentach, używam tradycyjny rustykalny przepis, który dostałam od mojej babci.

Biorę garnek z grubymi ścianami, rozprzestrzeniania się jej dolne liście kapusty. Nie pozwalają one na mięso spalić. Umieszczono żebra, cebula, drobno posiekanej bekon, wlać do szklanki wody, wysłać go w piecu. Po jednej godzinie wyjąć, dodać ziemniaki, marchew, pasternak, przyprawy, sól posiekane pomidorów bez skóry. Jeżeli płyn jest mała, nawet dodając niektóre pół szklanki lub szkło. I znowu w piekarniku przez godzinę. Okazuje się przetarg, duhovitoe danie, które przygotowują niemal bez mojego udziału. Jest także przydatny dla zdrowia, ponieważ nie smażone, a zatem nie tworzą substancje rakotwórcze.