288 Shares 5659 views

Oszałamiająca Darwin muzealia

Kolekcja muzeum Darwina, jak również samo muzeum, nigdy nie mógłby istnieć, gdyby nie Aleksandr Fedorovich Kots, który od dzieciństwa lubił zoologii, zbieranie i wyłącznym procentowej dla wszystkich żywych istot. Jako biolog, jest on w wieku 19 lat (w 1899 roku) zmienił się na Syberię, gdzie zbiór wypchanych ptaków, który przyniósł mu medal na wystawie jednego z All-Rosja Society.


Następnie młody człowiek pracował ze znanym Taxidermist F. Lorenz, gdzie otrzymał taką samą pensję nadziewane (która stała się podstawą kolekcji krajowej), był na uniwersytecie, z udziałem muzeów zagranicznych, gdzie zapoznał się z teorią Darwina, wykładał na anatomii na Uniwersytecie dla kobiet w Moskwie pokoju, który przeniósł się i kolekcja prywatna (1907). Aż do 1964 roku, A. Coates był stałym reżyserem Zgromadzenia, przeszedł rewolucję i wojnę, ale w 1995 roku godnym lokale na ulicy została przydzielona dla Muzeum Darwina. Vavilov- (dom 57).

Dziś, wystawy i ekspozycje odbywają się w budynku głównym oraz w budynku targowych. Oddzielnie wyposażone zaplecze dla gości o ograniczonej sprawności ruchowej, dla osób niesłyszących, słuchu, osób z dysfunkcją wzroku i niewidomym obniżonej jakości; Są podjazdy, windy i windy, dzięki czemu wizyta przyjemne i wygodne dla wszystkich obywateli. Darwin Palaeontological Muzeum oferuje bogaty i ciekawy program, w tym występy grup twórczych, wycieczki w salach ze sprzętem, który odtwarza głosy ptaków, wykazując ruchomych modeli dinozaurów, pokazując, jak pełna życia w podwodnych wulkanów i innych.

małe muzeum Darwina, użytkownicy mogą rejestrować się kupić bilety do udziału w audycji w kursach młodych biologów lub odwiedzić pokój klasy sztuki i mistrzowskie, oprócz muzeum, łącznie z różnymi instytucjami kultury w Moskwie. Dla dzieci starszych może być zainteresowany w Tour na temat starożytnych ptaków, ewolucja, prehistorycznych światów, w tym 3D. W salach można zobaczyć wspaniałą zoogeografia wykonany wypchane zwierzęta z całego świata prezentowane w scenerii, podobny do ich naturalnego środowiska siedliska. Na ścianach próbek zwierząt futerkowych mieści, że można PET. Mikroewolucja wystawa może być na interaktywnym urządzeniem, aby spróbować „zbierać” z różnymi częściami ptak, który śpiewa swoją piosenkę, jeśli praca jest wykonywana prawidłowo.

Dość często Muzeum Darwin otworzył swoje podwoje dla gości za darmo. Zazwyczaj zdarza się to w czasie świąt Bożego Narodzenia, czy w dniach, kiedy można odwiedzić indywidualną ekspozycję. Na przykład, light show „Living Planet” jest dostępny w weekendy, a objazd „Różnorodność życia” we wtorki – piątki od 16.00 oraz w weekendy i święta o godzinie 12.00 i 16.30.

Zoological Darwin Muzeum w Moskwie posiada festiwale poświęcone konkretnym przypadku, w tym: Dzień Rodziny, Dzień Ziemi, Dzień Ptaków Dzień młodego ekologa, Dzień Matki lub Dzień Goblina (etnoprazdnik). Możliwe jest również, aby odwiedzić muzeum w nocy (18 maja) lub przekazem do grupy partii Dziecięce urodziny (w tym rozległym trasy i herbaty w przedszkolu). i sami (poniżej 16 lat), dzieci mogą zostać zaproszone do takiego zdarzenia, a dzieci z dorosłymi (grupy nie więcej niż 20-35 osób).