136 Shares 3965 views

„Elekasol”: instrukcja obsługi, opinie, zdjęcia, kompozycja

„Elekasol” – leki ziołowe, które wykazuje aktywność przeciwbakteryjną. Jest on stosowany w urologii, ginekologii, dermatologii, gastroenterologii, otolaryngologii i stomatologii. Osób dorosłych kompleksowego leczenia chorób powodowanych przez patogenne mikroorganizmy, często przepisywany oznacza „Elekasol”. Instrukcja użytkowania dla dzieci pozwala także przypisać go, ale tylko w wieku powyżej 12 lat.


uwalnianiu, kompozycja oznacza „Elekasol”

Lek jest zbiorem leków ziołowych, produkowane w postaci sypkiej w workach filtracyjnych, które zawierają 2 g pokruszonego materiału. Pakiety waga to 30, 50, 75, 100 g „Elekasol” Instrukcja Skład oznacza wyświetlacze w następujący sposób:

  • ciągły (trawiastych), rumianek (kwiatów rośliny) – o 10% w ramach phytopreparation;
  • nagietek (kwiaty), lukrecji (korzenie) i szałwia, eukaliptus (li?) – 20% w zespole rośliny.

Farmakologiczne działanie „Elekasola”

Wywar jest skuteczny w leczeniu choroby, w środki, które są bakterie, takie jak Proteus, Pseudomonas, Staphylococcus i Escherichia coli i innych mikroorganizmów. Ziołowy zmniejsza stan zapalny i ma pozytywny wpływ na przebieg procesów naprawczych.

Wskazania do otrzymania środków „Elekasol”

Kolekcja „Elekasol” za wdrożenie kompleksowego nauczania terapii pozwala na przypisanie w następujących przypadkach:

  • zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie pęcherza moczowego, przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek i formą;
  • nieswoiste procesy zapalne, których rozwój wpływa na szyjkę macicy i pochwy;
  • Zmiany skórne – trądzik, neurodermit, wyprysk, bakteryjnych ;
  • enterokolit, jelit, wrzodu przewlekłego formy okrężnicy;
  • choroby zębów – przyzębia, liszaja czerwonego płaski jest to, że wpłynęły na rozwój błony śluzowej jamy ustnej okładziny i chorób jamy ustnej (nawrót choroby i choroba jest ostra forma);
  • stany związane ze zmianami w obrębie górnych dróg oddechowych i dróg oddechowych – zapalenie oskrzeli, tchawicy, zapalenie gardła innego przepływu (ostre, przewlekłe) formy, przewlekłe zapalenie migdałków, ostre przepływającego laringofaringit.

Przeciwwskazania phytopreparation "Elekasol"

Przed powołaniem kolekcji „Elekasol” instrukcja obsługi zaleca przejrzenie przeciwwskazania:

  • wiek poniżej 12 lat;
  • Nadwrażliwość na składniki zebrane.

Ograniczyć stosowanie leku w okresie rodzenia, karmienia piersią. Aplikacja wewnętrzna jest niedopuszczalna, bulion może być stosowany zewnętrznie tylko i wyłącznie w tych przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla organizmu matki znacznie przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu lub dziecka.

Bulion leczenie „Elekasol”

luźny zbiór

Bulion stosować jako świeże przez drogi oddechowe, jak i miejscowo stosując użytku wewnętrznego. Około 8 g środka, co odpowiada 2 łyżek. l. Surowiec w pojemniku szkliwa jest napełniony ciepłą wodą (200 ml wrzącej wody jest konieczne). „Elekasol” instrukcja obsługi może być używany jako wywar jest dobrym obecny. Najpierw nalegają na godzinę, a następnie umieścić na małym ogniu i zachować to w kwadrans, a następnie przesuwając po raz drugi (ponad 45 minut) i sączy. Wielkość otrzymanych funduszy nie są konieczne, aby doprowadzić do 200 mililitrów.

worki filtracyjne

Dwuskładnikowa w pojemniku szkliwa lub szkła jest wypełniona z wrzącą wodą (200 ml), przy czym pojemnik jest zamknięty, to znaczy mogą zaparzenia na godz kwartału. Okresowo należy nacisnąć na torbach z łyżką, a potem nalegał powinni wycisnąć środków. Objętość brzeczki zwiększona przez dodanie niewielkiej ilości wody (gotowanej). W rezultacie, należy osiągnąć 200 ml wywar.

Bezpośrednio przed użyciem, zaleca się, aby uścisnąć bulion. Jeśli „Elekasol” przeznaczony jest do leczenia narządów wewnętrznych pić w postaci ciepła, było używać zarówno rozcieńcza się 2-4 razy, a produkt w postaci nierozcieńczonej. Wymagana ilość bulionu w tym przypadku jest to 1/3 filiżanki. Dzienne spożycie phytopreparation powinna być przeprowadzona przed posiłkiem (pół godziny przed jego użyciem), trzy razy.

Gdy chcesz, aby płyny funduszy „Elekasol” instrukcja obsługi zaleca stosowanie zimnego bulionu, rozcieńczyć to nie jest konieczne. Wystarcza do leczenia ilość – 1-2 balsam codziennie. Jeśli wymagana jest bulion nawadniania, nawadniania i płukania, po czym rozcieńczono 2-4 razy i lekko ogrzewa się, jeśli „Elekasol” potrzebny do microenemas dla każdej procedury podjętej za pomocą 50 ml (nierozcieńczone i podgrzanego). Inhalacji konieczne gorące rosołu, a jeśli ultradźwięków inhalatora, wówczas ciepło.

W leczeniu chorób, które towarzyszą zmiany górnych dróg oddechowych i dróg bulionu są 2-3 tygodni (stosowane wewnętrznie zewnętrznie). Wywar pić, używać do płukania, robić inhalacje w oparciu o niego. 2-5 razy dziennie jest niezbędne do przeprowadzenia procedur mających na celu zaradzenie „Elekasol”. Instrukcje stosowania kompozycji mogą być stosowane w stomatologii. Dopuszczalne mleczka, nawadnianie i płukanie, możliwe do użytku wewnętrznego. Zalecana częstotliwość zabiegów na 2-5 s. codziennie. W przypadkach, gdy jest to konieczne do przeprowadzenia hodowli turundas środek impregnujący 2-4 s. W celu realizacji ciepłych bulion stosowanych procedur.

W gastroenterologii użytku wewnętrznego środków trwa 14-21 dni. Gdy jest to niezbędne do leczenia zmian skórnych, czas trwania leczenia jest taka sama jak w poprzednim przypadku, ale z takich problemów jest dostępny i na zewnątrz bulion wykorzystanie.

schorzenia ginekologiczne są traktowane „Elekasolom” dwa tygodnie-miesiąc. Rozcieńczone zrobić balsamy, nawadniania, nawadnianie, może być używany wewnątrz, konieczne jest rozgrzanie przed użyciem. Konieczne jest, aby przeprowadzić procedurę raz lub dwa razy dziennie.

„Elekasol” instrukcje użytkowania w urologii zaleca stosowanie miejscowo (microclysters), miejscowo (mleczka) i spożyciu. Czas trwania leczenia – 2-3 tygodni.

skutki uboczne

mogą wystąpić reakcje alergiczne na leki. To było żadnych przypadków przedawkowania.

Przestrogi

Odpowiednie do inhalacji tylko ciepło lub na gorąco (w zależności od inhalatora) bulionu oznacza „Elekasol”. Instrukcje obsługi, opinie donoszą, że zimny wywar może powodować skurcz oskrzeli.

Koszt leku, opinie o „Elekasol” środków

Średnia jednostkowa cena nabycia wynosi około 76 rubli. Jak opinie, lek jest skuteczny na ból gardła. Przemyć za pomocą „Elekasola” bulion szybko pozbyć się tych nieprzyjemnych doznań. Narkotyków i dobrze radzi sobie z zapaleniem pęcherza moczowego. Objawy choroby znikają dość szybko – w ciągu kilku dni. Zapalenie pęcherza moczowego jest corocznie Zaleca się przeprowadzenie działań prewencyjnych choroby nie rozwijają ponownie. Phytopreparation często przepisywane do cewki moczowej. Ludzie tacy jak jego bezpieczeństwo i niski koszt. Przegląd doniesień, że lek jest w stanie szybko poradzić sobie z każdym problemem, który zawiera aplikację do obiektu „Elekasol” instrukcji obsługi. Zdjęcia leku pozwoli Ci wiedzieć, jak wygląda opakowanie.

Wiele osób korzysta z „Elekasolom” w rozwoju zapalenia, chorób wywołanych przez drobnoustroje. Jednakże, leczenie będzie najbardziej skuteczne i doprowadziły do innych problemów, każdy lek należy zawsze stosować na receptę oraz w zalecanej dawce nich tak długo, jak to konieczne. Czas trwania leczenia zależy od wyników uzyskanych złożoność choroby, jej kształt – przewlekłe ostre – a poszczególne cechy organizmu. „Elekasol” – dobry lek, ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, o czym świadczą liczne referencje.