261 Shares 6480 views

Malowniczy most – to idealne miejsce dla miłości, a reszta

Jak wiesz, że większość miłośników poszukuje najbardziej romantycznych miejsc na wspólne wakacje. Dziś, wiele par udać się w podróż i nie może przejść przez piękny most, z którego są bogate w wielu starożytnych i nowoczesnego miasta. Struktury te są fascynujące dla jego piękna, a jeśli lubisz romantyczne spacery, miejsca danych Pasują do Ciebie i Twojego partnera, jak nic innego.


Jednym z najbardziej niezwykłych struktur w Rosji i na całym świecie, jest uważana za most w Serebryany Bor. Ta praca architektoniczna odgrywa rolę nie tylko przejście, ale również jest bardzo nietypowa restauracja.

Malowniczy most, położony w północno-zachodniej części Moskwy, ma wielki pylon, na szczycie której zamontowany jest elipsoidalny restauracja z platformą widokową.

Władze miasta początkowo nie wiedział, co dokładnie most zostanie zbudowany, więc ogłoszono konkurs, którego celem było określenie najlepszego projektu o wszystkich proponowanych. Został on złożony w wiele opcji jako klasyczny mostów i wantowy. Ale w końcu, jak widzimy, zdobyliśmy najbardziej unikalny projekt, który w czasie budowy nie mają odpowiednika w skali światowej. Dziś jest to dzieło architektoniczne zasługuje na tytuł „malowniczy most”. W restauracji, jednak ze względu na brak inicjatywy i funduszy pozostają w cieniu, ale kiedyś musi zarabiać.

Nie daleko w tyle inne miasta i Praga są również zbudowane bardzo malowniczy most, który został stworzony w czasach Karola IV. Wielki Most Karola to smakołyk dla wszystkich turystów w Pradze, ponieważ wygląda bardziej jak prawdziwy skansen.

Każdego roku setki par jest przejście 500 metrów do kilku godzin. Taka długa droga ze względu na fakt, że zgodnie z legendą, konieczne jest, aby myśleć swoje pragnienia niemal obok siebie rzeźby na drodze, a wiele z nich. I pocałunki nad wodą obiecują długie i szczęśliwe życie razem.

Po malowniczym mostem – duma Londynu i całej Anglii. Jak można się domyślić, mówimy o Tower Bridge. Nawiasem mówiąc, skarb narodowy mostu nie zacząć od razu, a nawet wręcz przeciwnie, początkowo uznano za „szczyt złego smaku”.

Aż do roku 1910 przez Tower Bridge mógł przejechać nawet podczas przechodzenia przez nią statków – dzięki specjalnej galerii, który służy jako przejście do drugiego i obywateli. Ale ze względu na dużą liczbę kieszonkowców i dziewczynek freestyle galeria zachowanie postanowiła zamknąć, blokując w ten sposób drogę przez most. Po tym wydarzeniu mieszkańcy Londynu i nadal musi liczyć się z harmonogramem statków, który znajduje się tuż przy wjeździe na most.

Scenic mostu – to jest miejsce, gdzie można marzyć o przyszłości, aby zastanowić się nad tym czy ten problem. Otwarte niebo i wody wrzącej u dołu sprawiają, że umysł jasny, i właśnie w takich chwilach trzeba podjąć najważniejsze decyzje w życiu. Ale dla miłośników tego typu mosty są niemal święte miejsce, gdzie można wzmocnić swoją miłość na zawsze.