115 Shares 4983 views

Jak przełączyć się na inną taryfę „Tele2”?

Zwykli użytkownicy telefonów komórkowych myśleć jak korzystne warunki usług, które są w tej chwili? Czy to możliwe, aby podnieść lepszą ofertę i przełączyć się na inną taryfę „Tele2” lub połączyć możliwość obniżenia kosztów, na przykład, dostęp do Internetu?


Aby wyświetlić aktualną liczbę opcji serwisowych zaleca się użyć operatora strony internetowej, która jest na tyle kompletne i szczegółowe plany i cen usług. I można znaleźć informacje dla wszystkich krajów w regionie, w którym operator „Tele2” świadczy usługi komunikacyjne.

Jak więc nastąpiła zmiana w taryfie „Tele2”, po wybraniu odpowiedniej opcji usług? Kwestia ta zostanie omówiona w obecnym artykule.

Opcje zmiany taryfy

Gdy abonent jest określona w planie taryfowym, który chciałby używać w swoim pokoju, to będzie podjąć działania, aby je połączyć. Zmiana taryfy „Tele2” można wykonać na kilka sposobów, z których opisują szczegółowo poniżej:

  • za pośrednictwem urządzenia mobilnego (zestaw krótkich poleceń, aplikacja mobilna „My Tele2”, zadzwonić pod numer serwisowy);
  • poprzez studium osobistego (tu wybrać odpowiednie polecenie, zobaczyć listę dostępnych opcji i wdrożyć zmiany, taka sama funkcjonalność jest dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnej);
  • przez pracowników centrum kontaktowego (należy podać dane posiadacza karty SIM).

Przejdź do innej taryfy „Tele2” może być dowolną z powyższych metod. W tym samym czasie za pośrednictwem Internetu (konto osobiste, aplikacji mobilnych), aby uczynić go trochę łatwiej, bo tu trzeba po prostu kliknij na wybraną opcję.

Oczywiście, przejście przez smartphone do innego kursu, bez korzystania z Internetu nie jest trudnym zadaniem. Jednak trzeba wiedzieć, jaki rodzaj krótkiego polecenia muszą być wprowadzane do podłączenia.

Jest to krótki numer serwisowy zmienić tp – 630. Jeśli to nazwać, użytkownik może słuchać przegląd planu stopy i włączyć go do woli.

Zakup karty SIM

Jak podłączyć taryfy „Tele2”, jeśli nie ma karty SIM od operatora? W tym przypadku konieczne jest, aby ją kupić. CLEC potencjalny klient dostępna możliwość podłączenia istniejącego numeru od innego operatora telefonii komórkowej.

Oznacza to, że jeśli dziś ludzie korzystają z usług operatora „MegaFon”, na przykład, że nie muszą zrezygnować z bieżącego numeru. Powinno stosować się do biura „Tele2”, a następnie ubiegać się o przejście do danego operatora. nabycie karty SIM mogą być dokonywane za pośrednictwem salonów i punktów, a także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Dlaczego nie mogę zmienić taryfę?

Wśród najczęstszych przyczyn wstrzymania przez zmianę TA są następujące:

  • Za mało pieniędzy na koncie. Na to pytanie należy podchodzić ostrożnie, ponieważ przejście do planu taryfowego może być wypłacona. W tym przypadku, pierwsza zmiana taryfy jest gwarancją darmo.
  • Wybrane taryfa nie jest dostępna dla abonentów: wybrana szybkość jest zapisany w pliku nie jest dostępna do połączenia tego obszaru, przejście z obecnego operatora nie jest możliwa taryfa.

Warianty TP „Tele2”

Taryfy Moskwa i Moskwa Region różnią się od tych z innych regionów. Należy zawsze brać pod uwagę. Aby nie zderzyć się z drugiego powodu, który został pokazany powyżej, i przełączyć się na inną taryfę „Tele2”, należy odwiedzić operatora serwisu, wybierz swój region w górnej części strony i zapoznania się ze wszystkimi istniejącymi propozycji. Dla regionu Moskwie jest kilka opcji:

  • TP serii „Black”: najbardziej „junior” taryfa jest wart 199 rubli i zapewnia dwieście minut i wiadomości testowych miesięcznie, również zapewnia ruch tutaj – dwa gigabajty w jednym okresie rozliczeniowym.
  • TP „urządzenia internetowe” – rozmieszczone taryfę bez miesięcznej opłaty, z jednej ceny za minutę i SMS – 1,80 rubli, domyślną opcją jest podłączony, który za 299 rubli miesięcznie zapewnia siedem gigabajtów ruchu ..
  • TP „Orange” – propozycja dla tych, którzy nie chcą płacić wybieranie. Opłata – tutaj jest nieobecny; Wielka opłaty za usługi – 1,50 rubli. SMS za minutę rozmowy i megabajta.

Jeśli nie można zmienić na własnej taryfy, co robić?

Po przełączeniu na inną taryfę „Tele2” sam nie może – istnieją trudności lub masz jakieś pytania? Zawsze możesz skontaktować się z centrum kontaktowego i uzyskać niezbędne informacje. Jeden numer dla wszystkich klientów 611 – może wezwać go za darmo, pod warunkiem, że połączenie zostanie dokonane przy użyciu karty SIM operatora.

W innych przypadkach należy wybrać 8-800-555-0611 (dla połączeń z telefonu stacjonarnego lub karty SIM innego operatora). Można wysłać zapytanie e-mailem. Nie ma jednak czas reakcji może potrwać kilka dni, podczas gdy można szybko uzyskać niezbędne dane w telefonie.