420 Shares 5351 views

Dekoracja stołu świątecznego

Dla każdej rodziny, przyjmowania gości w domu lub świętować imprezę w wąskim kręgu rodziny, ważne jest wygląd, serwowania i dekoracji świątecznego stołu. W zależności od charakteru uroczystości, projekt tabeli mogą być bardzo zróżnicowane. Z tej okazji, w rocznicę typu lub oficjalna uroczystość zdarzenia odpowiedni do klasycznej wersji, która obejmuje biały obrus i ścisłego porcję – bezbłędne kryształów kieliszków i szklanek, białe lub czarne talerze, drogie sztućce nakrochmalony serwetek i premedytacją osób w tabliczce na tabela. Jeżeli zdarzenie nie ma charakteru oficjalnego, projekt świąteczny stół własnymi rękami przyniesie Ci wiele radości i pozwoli, aby pokazać wyobraźnię i talent projektanta i stylisty. Nie przegap okazji, aby stworzyć mały wakacje w szarej rutyny dnia codziennego!


Zatem rejestracja świątecznym stole w domu zaczyna się właśnie teraz. Porozmawiajmy trochę o nieodłącznych atrybutów wakacji. Jeśli zadbali wcześniej o serwetki, świece i kwiaty, dekoracja stołu świątecznego nie będzie dla Ciebie problemem. Na wakacje z dużą ilością zaproszonych gości tabeli jest zazwyczaj pokryta tkaniną, ale można zastąpić go z toru, postelennuyu środku, a do każdego zestawu sztućców położyć serwetkę lnianą.

Uroczystość miłej świątecznym stole może być udzielona, fantazjowania i gra kolorem. Na przykład, w naszym zdjęcie pokazuje jak stworzyć elegancki i uroczysty żółto-biały design, używając tylko kilka bukietów kwiatów i zwykły biały obiadowy przy minimalnym wysiłku. Ostateczny dotyk wyrafinowanego luksusu dać tej wersji zapalonych białych świec.

Dekoracje na świąteczny stół w stylu romantycznym, można również pokonać kolor. Pastelowy niebieski, fioletowy, różowy. Różowy obrus, niebieski kubek. Różowy spodek, niebieski serwetka, różowy bukiet kwiatów. Nic skomplikowanego, ale atmosfera jest spokojny romantyczny został już utworzony. Inną opcją porcja nie będzie trudne do wykonania nawet człowieka, który nigdy nie zrobił czegoś takiego. Wystarczy umieścić na stole różowy ślad i zorganizować jej bukiety róż. Uroczysty tabeli dekoracji w stylu „Rose Garden” jest gotowy, a kobieta będzie ekstatyczne! Tylko nie zapomnij, aby zapalić różową świecę.

Podsumowując – kilka słów o skomplikowanych dekoracji stołu wariant. Jeśli, jako utalentowany gospodyni, zna sztukę rzeźbienia przynajmniej w małej ilości, i być w stanie przeciąć rozetę liści pomidora i ogórka do niego, będzie to całkowicie zmienić oblicze przekąski na świątecznym stole. Nie należy również lekceważyć wybór wyśmienitych możliwości składania serwetek. Po spędzeniu trochę czasu na praktykę, można rozłożyć na talerze tkanki ptaków raju lub lotosy, który zdziwiony i mile zaskoczony swoich gości. Powodzenia!