302 Shares 6485 views

11 marca – Dzień organów kontroli leków. Gratulacje Dniu narkotyków organy kontrolne pracownika

Przed organami specjalne zostały ustalone w Rosji, nie było jasne, system monitorowania leczenia narkomanii. Każde ministerstwo działania takie prowadzone są na swój sposób. Pojawienie się jednym upoważnioną agencję wysłał pracę w jednym kanale. Chcesz wiedzieć, dlaczego tak ważne jest data 11 marca (dzień organów kontroli narkotyków)? Następnie przeczytać artykuł.


zawód

Być pracownikiem narkotyków biust – bardzo niebezpieczny zawód. Spełnienie obowiązków w sytuacjach awaryjnych, codziennie ryzykują swoje życie. Prawo federalne stanowi, że pracownicy muszą spełniać rygorystyczne wymogi. Przede wszystkim muszą one być uczciwy, sumienny, i być w stanie pozostać niewykryte. Specyfika pracy nie wybacza błędów i niedociągnięć. przestępstwa narkotykowe są gotowi zrobić wszystko, aby uratować drogich towarów.

Nie jest zaskakujące, że rosyjski prezydent docenił wkład Federalnej Służby Kontroli Leków w walce z narkotykami i agresją formalnie zatwierdzone Dnia organów kontroli leków jako profesjonalny triumfu. Lek w każdym kraju powinny być szczególnym zwolennikiem. władze federalne do kontrolowania produkcji i dystrybucji substancji psychoaktywnych są obrońcy w Federacji Rosyjskiej.

Wymagania dla pracownika

Aby pracować w Służbie Kontroli Narkotyków Federalnej, muszą być spełnione następujące kryteria:

 • być obywatelem Rosji (limit wieku od 18 do 40 lat);
 • poddania służby wojskowej w armii;
 • znajomości języka państwowego;
 • uzyskać wykształcenie prawnicze lub szkolenie w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych;
 • posiadają niezbędne cechy osobiste i zawodowe;
 • Wiedzieć materiału regulacyjnego;
 • być oceniana co najmniej raz na cztery lata i nie częściej niż raz na dwa lata.

Obywatele Service in władz policyjnych lek jest dobrowolne. Życia i zdrowia pracowników objętych obowiązkowym ubezpieczeniem.

Zadania pracowników Federalnej Służby Kontroli Leków

Uroczysty Dzień Organy kontroli leków Management Service dostarcza sprawozdanie z wykonanej pracy, określa cele na najbliższą przyszłość.

Główne cele pracy to lek popiersie:

 1. Zapewniając współdziałanie poszczególnych służb w zakresie kontroli uzależnień.
 2. Operacja roboczo-search.
 3. Zapobieganie naruszeń w ramach kompetencji Federalnej Służby Kontroli Narkotyków.
 4. Wstępne dochodzenie prawa karnego i administracyjnego w sprawach związanych z pracą kontroli narkotyków.
 5. Środki zapobiegawcze z nielegalnym handlem narkotykami. Psychoaktywnych
 6. Kontrola i regularne monitorowanie podmiotów prawnych zaangażowanych w przemyt substancji kontrolowanych. Wydawania zezwoleń na ich działalność.
 7. Magazynowania, transportu, wycofanie leku.
 8. Zgodność z wymogami dotyczącymi niszczenia narkotyków.
 9. Wykonywać inne funkcje zgodnie z ustawodawstwem rosyjskim.

Historia pochodzenia święto

Rozwój przemysłu chemicznego i farmaceutycznego, co doprowadziło do wzrostu liczby leków i twardych aktywów. Do skutecznego zwalczania przestępczości narkotykowej w 2002 roku zorganizowano specjalny dział w MSW. W 2003 roku kierownictwo kraju przyjął 11 marca – Dzień organów kontroli leków – jako oficjalne święto. Początkowo agencja o nazwie Federal Drug Service Control Rosji. Po roku 2004, w związku z wdrażaniem reform, przemianowany Usługę Kontroli Leków Federalnej.

Od kilku lat policjanci lek przyjąć moje najszczersze życzenia na wakacje w dniu 11 marca. Kontroli Leków oficerskie wyróżnienia głowy i najwyżsi urzędnicy państwa.

Uroczystości z okazji wakacji

11 marca nie jest odtwarzany w Rosji. W telewizji i radiu pokazuje programów dedykowanych dla Służby Kontroli Narkotyków Federalnej. Pałace scen kultura urzędnicy mówią o codziennym życiu robotników, eliminacja kanałów dystrybucji pod kontrolą funduszy są twórcze zespoły. Zwłaszcza, szanowni koledzy nagrodzone certyfikatami, nagrodami pieniężnymi, znaki szczególne.

11 marca Dzień funkcjonariuszy organów kontroli narkotyków uczcić wszystkich pracowników, niezależnie od rangi, pozycji lub absolwentów instytucji i weteranów. Ceremonie kontynuowane przy świątecznym stole w kawiarni i restauracji. tosty dźwięk i nakazowe „wash gwiazdami” koledzy, podwyższone w rankingu.

Wyniki serwisowe

Odbieranie gratulacje Dniu funkcjonariuszy organów kontroli narkotyków, komisja sporządza sprawozdanie ze swojej działalności. Przez lata FSKN udowodnione jako efektywnej struktury. Priorytetem jest wyeliminowanie dostaw przemytu substancji kontrolowanych. Szczególną uwagę przywiązuje się do działań profilaktycznych wśród młodzieży.

Skuteczność zwalczania agresji leku zależy od ilości ujawniania i zwalczania przestępczości zorganizowanej, domy narkotyków opuszczony. Około 99% spraw karnych dotyczących prania brudnych pieniędzy z nakrodeyatelnosti i 90% wszystkich wykrytych dużych ilości leków są zalety Federalnej Służby Kontroli Narkotyków. Przez zasługi struktury obejmują zamknięcie wielu witryn w Internecie zajmującej się promocją i sprzedażą substancji kontrolowanych.

Środki poprawiające działalność Federalnej Służby Kontroli Narkotyków

służby bezpieczeństwa regularnie zidentyfikować nową formułę substancji psychoaktywnych. Międzynarodowe organy kontroli leków mają szersze uprawnienia niż w Rosji. Po zatwierdzeniu Federalnej Służby Kontroli Narkotyków nowej ustawy będzie mógł sporządzić wykazy substancji potencjalnie niebezpiecznych. Zatem usługa może być aktywne.

W uroczystych Oficerów Kontroli Leków Komitet Dzień Rosyjski przywództwo zwraca uwagę na ścisłej współpracy z Federalnej Służby Kontroli Narkotyków Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego. Kiedy kościoły i klasztory istnieje cała sieć ośrodków rehabilitacyjnych dla narkomanów. Centra umożliwić powrót do normalnego życia osobom z uzależnieniem od substancji psychotropowych. Ponadto organy kontroli narkotyków przyciągnęła duchownych do prowadzenia działań społecznych w ośrodkach zdrowia dla dzieci i domów dziecka.

Gratulujemy profesjonalnego święto Federalnej Służby Kontroli Narkotyków

Jeśli wśród znajomych, są tacy, którzy są zaangażowani w walkę z handlem narkotykami, nie zapomnij o ich profesjonalnym wypoczynku i pogratulować te słowa:

 • „Drodzy obrońcy! Ryzykują zdrowie, codziennie zapisywania miliony istnień ludzkich. Życzymy dobrego zdrowia, hart ducha i optymizm. Powodzenia w wybranej ścieżce, osiągając szczyty na polu zawodowym. Głęboki ukłon dla ciebie, i niech Bóg cię chronić.”
 • ! „Szanowni Państwo, Pozwólcie mi wyrazić moją szczerą wdzięczność za to, że Twoja praca czyni nasz świat jaśniejsze Załóżmy, że w tej nierównej walce z przestępczością narkotykową, będzie w końcu być pragnie, wskaźniki skuteczności rosły zwycięzca, a wraz z nimi – .. I gwiazdy na ramiączka! "
 • „Przyjaciele! W tym dniu, nie spotkał się tylko, aby zaznaczyć swoją profesjonalną wypoczynek, ale także po raz kolejny zwrócić uwagę na problem narkomanii w kraju. Tylko razem możemy pokonać kupcy śmierci. Niech nam się za ręce i nie zapominajmy, że ten kłopot może dotknąć każdą rodzinę. "
 • „W dniu 11 marca – Dzień organów kontroli leków. – Dobry powód, aby powiedzieć dziękuję członkowie tego trudnego zawodu jesteście prawdziwymi bohaterami współczesnego świata niech szczęścia w rozwiązywaniu problemów związanych z codzienną pracą i intuicji nigdy nie zawodzi ..”