398 Shares 6854 views

Jak związać szprychy Cardigan

Przytulny, piękny sweter – to rzeczywisty kawałek w szafie każdej kobiety. On pasował wełny, wełny lub sznurka. Takie rzeczy są harmonijnie łączy się zarówno z klasycznym stylu i casual. Na wysokości sposób i krótki, jak bolerka, rozpinanych i wydłużone w postaci płaszcza. Przez kardigany można dodawać jasne akcesoria i piękny pas, a potem twój wygląd nie ma sobie równych. Najważniejszą rzeczą – że ten element garderoby zarówno dla szczupłych dziewcząt, i panie w organizmie. Krawat kardigan mówił moc nawet najzwyklejszym miłośnika robótek.


Zastanów się, co to ma do drutach Bagatelle:
– około 1000 gramów przędzy z włókna o średniej grubości;
– szprychy (№3, №4 i №5);
– maszyna do szycia.

operacja

Przed tie igieł Cardigan, zrobić szablon, na którym skupimy. W tym procesie, to najlepiej stosować następujące gęstości: 21 pętli i 26 wiersze 10 do 10 cm w szablonie sterowania, ustawienia innego.? Następnie wykonać swoje obliczenia, ale nie ma innej metody – select szprychy na wielkość większą lub mniejszą w celu uzyskania pożądanej gęstości dziania. Również odebrać wcześniej modelu, który jest odpowiedni dla Ciebie, ponieważ nie są wolne i tworzą sylwetkę, wydłużone i dość krótkie swetry, dzianiny szprychy. Schematy poszczególnych modeli można znaleźć w każdym czasopiśmie dla wygodnych ludzi.

Produkty spina do 44 lub 46 wielkości pasowania, ponieważ tworzenie pętli 108 i dominująco. Zamknąć odpowiednie przedziały dla armhole od pierwszego etapu (70 cm). Po obu stronach produktu przez każdego provyazyvaem rzędu 5 STS, 1 raz – 4 pętle kolejne 1 – 3 razy pętlowe, następny czas – 2 pętle i ostatni – 1 pętli. Razem będzie 78 pętle. Gdy dzianiny igłami Cardigan skosy ramiona uzyskuje się, jeżeli odstęp 90 cm, w celu zamknięcia pętli. Także, w co drugim rzędzie provyazyvaem trzykrotnie czterech pętli. Cięcie na karku na zewnątrz, jeśli nie zamknąć pętle zaangażowanych.

Półka do prawej strony wychodzi, jeśli wpiszesz 23 pętle z lepkiego dominującego wzorca. W odstępie od pierwszego etapu dziania (70 cm), w pobliżu pętli bełkot stronie wyrobu do tworzenia takich jak pachy tyłu. Odmierzyć 90 cm od początkowego etapu dopasowaną do uzyskania stożkowe ramię. Wraz z tym możemy zamknąć dolną produktu w co drugim rzędzie, raz robi pętlę 4, a potem jeszcze raz – dwa. Następnie skojarzyć z drugiej strony w ten sam sposób co w prawo.

Przypisać kardigan igieł dziewiarskich – a więc zamocować prawidłowo głównego produktu tulejowego. Ich dziania rozpoczyna się pętle 58 i przebiega skręcenia dominująco przez następne 10 cm. Po dodaniu pętli startu ze wszystkich stron tulei 3 razy co 12 rzędów i 3 razy co 14 rzędów pętli. W sumie będzie szprychy 70 pętle.

Dostanie się na tulei jest utworzona na poziomie pierwszej fazie dziania na wysokości 45 cm, zamykając wszystkie strony wyrobu. Aby to zrobić, dzianiny jednym czasie trzy pętle trzy razy po dwie pętle osiem razy – jedna pętla trzykrotnie czyni dwie pętle i ostatni raz – trzy pętle. Na tym etapie, pokryta tuleja kardigan końca.

Kieszeń 26 jest utworzona przez zbiór pętli, a następnie dzianie dominującą wzór. – 10 cm vyvyazyvayut Również guma 2 do 2 cm taśmy. Po drutach szprychy kardigan, tworząc element, dwie kieszenie.

Pręty do karku i pleców są wykonane, z pętlą 230 i kolejnym dziewiarskich do 15 cm dominująco. Zamknięte pętle i jest drugim co do deski.

Teraz Stitch ubocznych i barkowe sekcje przy użyciu maszyny do szycia. Umieszczenie elementów wnętrza rękawa ściegu czoła cięcia łokciowego. Szyć tulei do produktów armhole. Przyszyć kieszeni przechowywania w odległości 22 cm od krawędzi wyrobu. Bar uszyć wokół krawędzi lewej i prawej półki, a na końcu, na odwrotnej stronie szyi.

Jak widać, aby związać igieł cardigan – nie tak trudne. Wynik może się zdarzyć – ekskluzywna rzecz niezbędna i najbardziej popularny w swojej szafie.