115 Shares 5999 views

Fotele Sako: Opinie lekarzy, zwłaszcza producentów i typy

Meble bezszkieletowe zyskuje na popularności. Aby zrozumieć, jak to jest wygodne i właściwe, większość konsumentów w pierwszej kolejności nabywać krzesło – torby. Recenzje cech istnieją różne, żal i chwała są zredukowane do poziomu samoświadomości w momencie zakupu.

Co jest Meble bezszkieletowe

Włosi kochają życie i często zaskakują świat nowymi pomysłami, rzeczy, jakościowo uzupełnienie codziennego życia. Pierwsze egzemplarze krzesła bez sztywnych ram pojawiły się w 1967 roku. Chwała wynalazca wielu ludzi twierdzi, dowiedzieć się, kto ma rację – dbanie o Włochów, reszta ludności świata z przyjemnością korzystał z twórczego myślenia.

Mówi się, że pierwsze torby fasoli były wypełnione fasolą i furię jego wygodę i oryginalność rozwiązań. Model klasyczny jest uważany za krzesło, które przypomina kształt gruszki. Następnie, wynaleziono wiele opcji dla postaci, która wskazuje na ogromny potencjał kierunku projektowania mebli tapicerowanych.

Ważną zaletą modeli bezramowych jest ich względna łatwość, nie każdy fotel lub kanapa może być przeniesione, ale ruch pod wpływem siły prawie nikogo. W tym meble są zawsze łagodne formy, nie rama zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a zatem, gry dla dzieci wszelkich wybryków zrobić bez szkody. Wygodnie w fotelu rozliczania każdej osoby, zajętych przez uczucie komfortu, ponieważ wynika kontury ciała i wspiera ją w dowolnej pozycji.

Bezramowe krzesła składa się z dwóch osłon: spód spoczywa maksymalnego obciążenia, przy czym górna (zewnętrzna) wykonuje funkcję ozdobną. Z jakiego materiału będzie wykonana przez tych dwóch skorup, zależy w dużej mierze na produktach długowieczność, komfort, transformacji. Wypełniacz krzesło jest nie mniej ważne. Fasola, łuski gryki, wykończenia piankowe, koraliki polistyrenu i kilka innych opcji – z których wszystkie mogą być w bezramowe mebli. Naturalne materiały do wypełniania, w produkcji masowej, nikt nie używa i jakie opcje pokazać najlepszą wydajność dla siedziby – torby, prawdziwej publiczności konsumentów sugerują lepszy producent reklam.

rozmiar ma znaczenie

Również materiały użyte w produkcji mebli bezramowe są praktycznych rozmiarach istotności produktów, takich jak torby fasoli. Opinie konsumentów powiedzieć o awariach przy wyborze krzesło dla osoby dorosłej. Producenci mebli w określa średnicę, na przykład, 75 cm., O wielkości odpowiedniej dla fotelika dziecięcego, siedzenie dorosły będzie niewielki.

Wymiary krzesła – worek w zależności od wzrostu:

 • Średnica 70 cm. – odpowiednie dla ludzi, których wysokość nie przekracza 150 cm.
 • O średnicy 80 cm. – wygodne, gdy wzrost 170 cm.
 • Średnica 90 cm lub więcej – jest wygodny dla wszystkich i obowiązkowe dla osoby powyżej 170 cm.

pokrowce materiałowe

Wewnętrzna kieszeń powinien posiadać wypełniacz i utrzymać niezwykły ładunek, bo to nie jest po prostu ładny krzesło usiąść i prawie upadł. Z tego samego powodu, pokrywę wewnętrzną powinny być pewną część elastycznego rozciągnięcia i przyjął kształt woreczka. Na progu bezramowe rozszerzania gniazda w Rosji, wewnętrzne pokrywy były wykonane z tkanin mieszanych – bawełna, poliester. Dzisiaj, nowych materiałów i mebli eksperci biznesowi polecam wybrać krzesło z wewnętrznej włókniny pokrywa spunbond. Materiał powinien być gęsty wystarczy posadzić służył przez długi czas, nie raspolzayas w szwach.

Dekoracyjny, osłona zewnętrzna jest wykonywana z dowolnej tkanki. Dobrze sprawdzone tkaniny „Oxford”. Jego funkcjonalność jest odpowiedni do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Pozostawienia mebli tapicerowanych na ulicy, nie należy się martwić – to nie jest dużo zamoczenia, szybko schną, łatwo skażenie są czyszczone z gąbką z detergentem lub umyć samochód.

Pokrywa zewnętrzna może być wykonana z naturalnej skóry syntetycznej, skóry, tkanin – bawełna, Oxford, stado, futerko, słowo wszystkim, że jak i nadaje się do wnętrza. Ważniejsze cechy zamek błyskawiczny wszyty w górnej pokrywie. Długość zamek powinna wynosić co najmniej 80% średnicy wewnętrznej osłony z wypełniaczem. Jeżeli warunek ten nie jest spełniony, szanse przełamać zarówno powłoki wzrośnie gwałtownie, piorun szybko staną się bezużyteczne, może trzeba zmniejszyć ilość wypełniacza sam i stracił wygląd i komfort.

Recenzje materiału

ocena konsument dekoracyjnych osłon na ogół pozytywne, ponieważ są one usuwane i usuwane w pralce automatycznej. Członkowie mały nacisk na ocenę materiałów obejmuje więcej podkreślając na wypełniacza, ale niektóre opinie powiedzieć:

 • Krzesło – „Oxford” torba otrzymał pozytywne recenzje. Tkanina demonstruje łatwość pielęgnacji i trwałości operacji. Wiele z nich zwrócił uwagę na szeroką gamę kolorów, wygodne dotykowe czuję. Negatywnych ocenach klientów wykazały, że tkanina gromadzi dużo kurzu.
 • Fotel worek nylonu. Recenzje okładek wykonanych z tego materiału nie są dostępne, ale istnieje wiele opinii na temat materiału. Według opowieści konsumentów, nosi dobrze, składa się w 100% z materiału syntetycznego, który zapewnia długie zachowanie kształtach, kolorach. Ponadto, tkanina jest całkowicie usunięte, to nie zatrzymuje kurz. Negatywna jakość uznaje się, że tkanina jest oddychająca, ale pokrowce na krzesła torbę, która nie ma znaczenia.

Wielu producentów oferuje worki fasoli bez osłonki wewnętrznej, która zawiera wypełniacz. To obniża cenę, ale szybko czyni mebel nieatrakcyjne. W tej operacji może się różnić szwy i wypełniacz spadnie, pokrywa nieuchronnie brudzą i przemyć go ze wszystkimi jego zawartość jest niemożliwe.

Wysokiej jakości skóra ekologiczna – jedyny materiał, który jest używany do bezramowe mebli bez wewnętrznej okładce, w tym uszyte z krzesła – torby. Recenzje tego oszczędność miejsca akcesoriów mówić o dobrych cechach jakościowych – plamy mogą być szybko usunięte, kurz nie gromadzi materiał jest odporny na rozciąganie, pomieszczenie, ścieranie. Wskazane braki nie są zbyt przyjemne w lecie, ale opcjonalnie można rzucać bawełnianej szmatki, a problemy pojawiają się w zimie, jeśli w domu jest zimno. Fotele worek skóra dobrze tolerowane operację na zewnątrz.

nadzienie

Wspólne zarobkami do krzesła worek:

 • Styropian. Innymi słowy – w małych kulek piankowych. Jest to najczęściej wypełniacz z kilku powodów: Dostępność geograficzne, stosunkowo tanie, niskiej masie i dużej głośności. Wybierając krzesło z takim wypełniaczem, Cechą charakterystyczną gęstość kulki. Jakościowa polistyren ma gęstość wynoszącą co najmniej 25 kg / m 3, niższe poziomy zapewniają szybki osiadania fotela. Ale w każdym przypadku, wypełniacz piankowy jest konieczne okresowo do wypełnienia, trzyma zły kształt.
 • Kawałki gumowe. Z takim wypełniaczem produkowane gruszki bokserskie, a także drobne przedmioty meble, jak szybko siada i ma duży ciężar, meble traci swój kształt, trudno wymieszać. W przypadku wymiany należy całkowicie zmienić zawartość kanistrów.
 • Granulat gumowy z powietrzem. Przy wytwarzaniu kulek kauczuku w powietrzu są dodawane. Ten rodzaj wypełniacza jest w najwyższej kategorii cenowej. Jest bardzo odporny na kurczenie się, ma długą żywotność bez konieczności dodawania, wygodne, o łącznej masie fotela jest tylko nieznacznie większa niż penostirolnym zarobki. Według opinii klientów, torby krzesło z gumy elastycznego wypełniacza, szybko nabiera kształtu ciała, aby nie zmarnować zachować ciepło.

Producenci Meble bezszkieletowe są praktycznie wszystkie firmy czyniąc standardowe meble, małych prywatnych firm, które specjalizują się w slipcovers szycia dla mebli tapicerowanych i przedsiębiorców indywidualnych.

Recenzje wypełniacza

Praktycznie wszystkie opinie ludzi cechy jakościowe Meble bezszkieletowe dotyczą wypełniaczem styropianowym pokryte w fotelu – torby. Recenzje mówić o stałej potrzebie, aby wypełnić wypełniacz do torby. Wskazuje, że żywotność zawartości piany, od trzech miesięcy do roku, w zależności od intensywności użytkowania i ciężaru użytkownika.

Dla części miłośników siedzenia torba to drobną wadę, ponieważ wygoda i komfort są ważniejsze. A niektórzy, w obliczu konieczności uzupełnienia gotowego produktu wskazać niemożność zakupu polistyrenu, jego wysoki koszt, a więc stały wzrost kosztów mebli, mimo że wygląda bardziej jak kaprysu niż przedmiot stałej troski.

modele klasyczne

Najczęściej sklepy oferują standardowe modele bezramowe mandatów:

 • „Gruszka” model – kształt faktycznie przypomina owoc. Dostępne w różnych rozmiarach, dostosowany dla dzieci i dorosłych odbiorców. Jest to popularne jako miejsce do siedzenia i wystarczająco mocno do tyłu jest obsługiwana. Recenzje worków fasoli „gruszka” różnią się także jakiegokolwiek innego modelu. Wszystko zależy od tego wypełniacza – jak to łapie do osiadania, wielkość fotelu – jak wygodne dorosłych i okładka – jak łatwo jest do opieki, trwałe i pasują do wnętrza.
 • Model „Bal”, wykonywana jest przez kształt i design w formie z piłką nożną, najczęściej oblicza się na widowni dziecięcej. Dzieci są bardzo zadowoleni z tego mebla, po prostu przeniósł się z miejsca na miejsce może być wykorzystywane do różnych gier.
 • Model "Mat". Opcja ta przypomina bardzo dużą poduszkę. Można wyginać w dowolnym miejscu, a otrzymasz mini-sofę, leżak, i tak dalej. D. wymaga dużo miejsca, więc nie nadaje się do małych pomieszczeń.

Do tej pory opcje bezszkieletowe Meble jest wiele. Które krzesło worek lepiej wybrać zależy od ilości wolnego miejsca, krzesło-gruszka dla dorosłego zajmuje duży obszar. Jeśli ten mebel jest nie tylko wyposażone przestrzeń konieczne liczyć indywidualnie.

Szacunki konsument i przedsiębiorca

Meble bezszkieletowe jest popularny, ale tylko jako uzupełnienie wnętrza. Według opinii klientów, że doskonale nadaje się na letnie rozrywką na świeżym powietrzu, zrelaksować się po ciężkim dniu z książki lub oglądania telewizji. Jest to wygodne krzesło – torba? Recenzje w przeważającej powiedzieć – tak. Wielu nie wymieniają możliwość korzystania bezramowego siedzenie do innych rodzajów mebli do zgromadzeń. Ale w tym samym czasie, te same wentylatory skarżą się, że roztrwonić worka szybko i często mają na celu uzupełnienie wypełniacza, ale w stanie nie można go kupić – zajmują dużo miejsca.

Recenzje krześle – klasyczna torba mówić o jego wygody, a dużych wymiarach. Użytkownicy powinni nabyć Meble bezszkieletowe tylko wtedy, gdy istnieje duża przestrzeń w mieszkaniu. Jeśli chodzi o dzieci, tu w szacunkach można prześledzić bezwarunkową akceptację i pozytywną ocenę. fotel dla dzieci – worek prawdziwe odkrycie – bezpieczny, delikatny, hipoalergiczny, łatwy, rozbudza wyobraźnię, daje możliwość zaangażowania się w aktywnych gier bez szkody dla zdrowia.

Oprócz oceny konsumentów, powinni słuchać opinii lekarzy – ortopedów, a oni twierdzą, że korzystanie z siedzenia torbę ma pozytywny wpływ na ogólny stan człowieka. Dogodnie usytuowany w miękkim uścisku, człowiek szybko relaksuje, łagodzi zaciski mięśni, stres wyrównane w pierwszym etapie. Hipoalergiczny wypełniacz pozwala cieszyć się wszystkie meble. Jedyną rzeczą, że lekarze ostrzegają – nie używaj siedzenia torbę na sen i stałej posiedzenia. Wszystko jest dobre z umiarem.