250 Shares 9530 views

„Kofetamin”: instrukcję obsługi, analogi, zdjęcia, opinie

Migrena zwana chorobą neurologiczną, która charakteryzuje się regularnych lub okazjonalnych rozdzierający i ciężkich ataków bólu, który występuje w jednej połowie głowy. Taki pacjent nie jest związana z poważnymi urazami, udar lub guz mózgu. Pulsujące charakter i intensywność bólu wyjaśnia obecność zmian naczyniowych oraz pacjent nie jest wysokie napięcie.


Należy również zauważyć, że migreny nie są związane z gwałtownym spadkiem lub wzrostem ciśnienia krwi, drgawki, ciśnienia śródczaszkowego lub jaskry.

wielu ekspertów zaleca zastosowaniem leku „Kofetamin” w celu leczenia choroby. Instrukcje użytkowania, lek zdjęć, opinii o tym, podobne narzędzia i funkcje są wymienione poniżej.

Kompozycję leku i jego uwalnianiu i pakowania

Jak wygląda lek „Kofetamin”? Instrukcje użytkowania, odpowiedzi wskazują, że ten obiekt jest dostępny w sprzedaży w postaci tabletek. Obejmują one substancje, takie jak winian ergotaminy, skrobia ziemniaczana, kwas stearynowy, talk, kofeina, glukoza i cukru.

Sprzedaż leków w blistrach.

cechy farmakodynamiczne leków

Niezwykłe tabletka „Kofetamin”? Instrukcje do stosowania sugeruje, że łączy się elementy, które ze względu na właściwości składników w kompozycji.

Kofeina ułatwia stymulacji naczynioruchowych i ośrodków oddechowych, ale również zwiększa pobudzenie kory. Ponadto substancja ta ma cardiotonic działania. To nieznacznie zwiększa ciśnienie krwi i zwiększa tempo oddechu i tętna. Kofeina zmniejsza także senność, pobudza aktywność ruchową, likwiduje zmęczenie, poprawia ogólny stan zdrowia.

Ciężkość i czas trwania tego składnika zależy od stanu człowieka, takich jak układ nerwowy i działania całego organizmu.

W małych dawkach kofeiny ma działanie stymulujące, a więcej – przygnębiający wpływ na OUN.

Jak dla ergotamina, ma działanie zwężające naczynia.

funkcje kinetyczne

Gdzie absorpcja funduszy jak „Kofetamin”? Instrukcje użytkowania sugerują, że lek ten jest bardzo dobry i bardzo szybko wchłania się z jelita. Ergotamina 98% wiąże się z białkami osocza, a kofeina – o 35%.

Najwyższe stężenie leku we krwi obserwuje się po 2 godzinach od podania tabletki. Główną część kofeiny zostaje utleniony i demetylowana, a następnie wyświetlane w moczu.

Ergotaminę metabolizm w wątrobie z utworzeniem aktywnych pochodnych.

Ten preparat pochodzi głównie w żółci przez pięć godzin.

Wskazania do przyjmowania tabletek leczniczych

Czy jesteś świadomy celów, do których można przypisać środek „Kofetamin”? Instrukcje, opinie donoszą, że ten lek jest bardzo skuteczny w formie vazoparaliticheskoy migreny, niedociśnienie, jak i sercowo-naczyniowych, zakaźnych i urazowych uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego, jest stosowany w celu obniżenia ciśnienia wewnątrzczaszkowego.

Zakazuje używania narkotyków

Kiedy nie do lekarzy „Kofetamin”? Instrukcja (analogi narkotyków wymienione poniżej) informuje, że narzędzie jest zabronione wziąć w wysokiej wrażliwości na lek, a także w czasie ciąży i podczas laktacji.

Ostrożnie, że lek stosuje się po ekspresji zaburzenia snu, nadciśnienia, choroby serca i naczyń krwionośnych (na przykład dusznicy bolesnej, miażdżycę tętnic, napadową tachykardia, zawał serca, choroba naczyń obwodowych), jaskry, zaburzenia lękowe i zaburzenia wątroby lub nerek, panika, agorafobia a na starość.

Lek „Kofetamin”: instrukcje użytkowania

Analogi tego leku należy wyznaczyć tylko lekarz. Wynika to z faktu, że mogą one mieć bardzo różne formy produkcji i metod użytkowania.

Lek ten należy stosować w okresie silne bóle głowy. W tym przypadku, to jest podawany w ilości 1-2 tabletek dwa razy dziennie. Następnie przez kilka dni leki 1 tabletkę o tej samej wielości.

Nie przekracza maksymalną pojedynczą dawkę równą 2 tabletki dziennie i równą 4.

Należy również zauważyć, że nie należy przyjmować leku pod uwagę przez dłuższy czas. Po tygodniu stosowania leku należy zrobić przerwę na 4 dni.

skutki uboczne

O ewentualnych skutków ubocznych mieć świadomość przed zażyciem tabletkę „Kofetamin”? Instrukcja mówi, że lek może powodować następujące reakcje:

  • Cardialgia, zawroty głowy, wzmożone napięcie, pobudzenie;
  • tachykardia, bóle głowy, niepokój, świąd, niepokój, drżenie, zwiększony refleks, nudności, bezsenność;
  • biegunka, skurcze, wymioty, parestezje kończyn, obrzęk.

Jeśli długotrwałe leczenie lekiem może rozwijać bóle mięśniowe, ogólne zaburzenia czucia w kończynach dolnych i słabości.

Przedawkowania Interakcje

Jakie są objawy przedawkowania wystąpić, gdy wyższe dawki leku jako „Kofetamin”? Instrukcje dotyczące wniosku stwierdza się, że w tym przypadku oczywistego pacjenta: senność, nudności, senność, wymioty, drętwienie palców kończyn górnych i dolnych, osłupienie i napadów i śpiączki. Aby wyeliminować takie zjawiska przeprowadzić płukanie żołądka. Ponadto, pacjent węgiel aktywowany.

Lek ten zwiększa działanie leków, które zawierają alkaloidy sporyszu i kofeinę. Gdy łączy się z leków przeciwdrgawkowych i barbituranów zwiększa prześwit kofeiny i przyspiesza jego metabolizm.

Nikotyna promuje szybkiego usuwania leku i pobudzające ośrodkowy układ nerwowy – nadmierną pobudliwość.

Oglądany lek zmniejsza działanie nasenne, narkotyczne środki przeciwbólowe, a także zwiększa wchłanianie i toksyczność glikozydów nasercowych i nie narkotycznych środków przeciwbólowych.

Jednoczesne podawanie kofeiny z beta-blokery często prowadzi do wzajemnego tłumieniu ich działania terapeutycznego i adrenergiczne środki rozszerzające oskrzela – do stymulowania ośrodkowego układu nerwowego i innych dodatków toksycznych reakcji.

Należy również pamiętać, że aktywny składnik leku może zmniejszać klirens teofiliny i inne ksantyny.

Aktywność zwężania naczyń ze wzrostem lek beta-blokery, alfa-adrenostimulyatorov, nikotyny i agonistów serotoniny.

Toksyczność wzrostu ergotamina makrolidów.

Koszt leku i podobnych leków

Kup ten środek w ilości 10 tabletek możesz za 100-150 rubli. W razie potrzeby można go zastąpić przez podobnych leków, takich jak „Kofergot”, „Ergofeyn”, „Nomigren”, „Ergoffin”. Ale przed tym, należy skonsultować się z lekarzem.

Liczba specjalistów i pacjentów

Teraz masz pomysł, w jaki sposób lek „Kofetamin”. Wykorzystanie tej prowadnicy, jak opisano powyżej. Odpowiedzi o nim są w większości pozytywne. Ci ludzie, którzy korzystają z tego medium, twierdzą, że jest skuteczny przeciwko ciężkiej migreny. Taki preparat jest bardziej skuteczny niż w innych, droższych leków. Konsumenci twierdzą, że wystarczy wziąć dwie tabletki dziennie. Takie dawkowanie bezpośrednio łagodzi ból. Chociaż czasami dyskomfort pozostaje nawet po podaniu leku. Ale w tym przypadku nie są one widoczne.

Negatywne strony narzędzia obejmują dużą liczbę reakcji ubocznych, które występują na tle jej odbioru.