470 Shares 3991 views

Pomidor Diva – najlepsze warzywa chłodnym latem

Nowoczesna hodowla pozwala uprawiać warzywa i owoce w obszarach, które nie są w pełni nadaje się do ich uprawy. Na przykład, w krótkim północnej latem jest idealnym miejscem dla nowego hybrydowego pomidorów nazwie Diva. Jest to hybryda wcześnie. Tak, dojrzewanie przez dziewięćdziesiąt dziewięćdziesiąt pięć dni. Różnorodność pomidorowym Diva doskonale wykorzystywane do otwartej przestrzeni i do szklarni filmowych.


Rośliny pomidora Diva odnosi się do wyznacznika. Oznacza to, że ma ograniczenie wzrostu (wysokość odmian pomidora osiągnie sto dwadzieścia sto trzydzieści centymetrów). Zazwyczaj wyznacznikiem roślin owoce znajdują się na pierwszych czterech do pięciu oddziałów. Ta odmiana ma te same siedem lub osiem szczotki, które równomiernie rozłożonych owoce. Kolor owocu w klasie Diva intensywnym czerwonym kolorze. Owoce są zaokrąglone na końcu stoi mały dziobek. Konsystencja gęsta owoców, doskonały smak, z lekką kwasowością. Waga każdego owocu jest około sto pięćdziesiąt do dwustu gramów. Pomidory Diva różne optymalne połączenie kwasów organicznych i cukrów.

Typowo, wydajność tej odmiany jest szesnaście do osiemnastu kilogramów na metr kwadratowy. Odmiana ta jest bardzo odporna na rozwój w obszarach tzw ryzykowne rolnictwa. On nie ma zielonego miejsce na łodydze, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych odmian. Pomidor Diva ma inną bardzo ważną cechę: jest genetycznie odporne na pękanie. Ponadto, ze względu na ten obiekt, pomidory odporne na uszkodzenia, które występują w pomidorach podczas transportu Diva. Ta właściwość sprawia, że te pomidory przewoźny, to znaczy, że faktycznie transportowane na duże odległości, oczywiście, zgodnie z warunkami transportu.

W celu wzrostu sadzonki pomidorów odmiany Diva, trzeba siać nasiona na głębokości od dwóch do trzech centymetrów. Powinno to nastąpić pod koniec marca – początek kwietnia. Wybory przeprowadzone po wystąpieniu jednego – dwóch prawdziwych liści. Przed posadzeniem sadzonek w otwartym terenie, konieczne jest przeprowadzenie twardnienie. Dla tych hodowanych kiełki pomidorów powinien znajdować się w miejscu, w którym temperatura nie wzrosła powyżej piętnastu szesnastu stopni. Ta procedura jest przeprowadzana przez siedem do dziesięciu dni przed sadzeniem. Stopniowo jednak temperatura powinna wzrosnąć do dvadatsti-dwadzieścia dwa stopnie. Procedura lądowania Samu jest przeprowadzana, gdy jesteś pewien, że zagrożenie minęło mróz całkowicie. Wiek sadzonek może być pięćdziesiąt pięć – siedemdziesięciu dni. To znak, że sadzonki są gotowe do sadzenia w otwartym terenie, jest obecność sześciu lub siedmiu prawdziwych liści, a także co najmniej jeden gotowe do szczotki kwitnie. W celu uzyskania najwyższej wydajności, powinno być nie więcej niż posadzone trzy do pięciu roślin na metr kwadratowy. A żeby było na początku żniwa, roślina jest konieczne w celu utworzenia jednego pnia, wiążąc go w dowolnym pionowej podpory.

Pielęgnacja odmiany pomidora Diva wymaga bardzo ostrożny. Jedyną rzeczą, która należy podlewać ciepłą wodą, a podczas sezonu wegetacyjnego – karmione specjalny kompleks nawozy. Oczywiście, powinno być przeprowadzone przez pielenie i pielenia chwastów, ile potrzeba. Powinno być także wzrost pomidor zorganizować jego pionowych podpór.

Pomidor Diva jest stabilne hybrydomy. Tworzenie go, hodowcy wykonane pewnością chorób, takich jak Alternaria, Fusarium i TMV nie bali się go. W przypadku otrzymania wczesnego zbioru, odmiana ta może dać również dobrą dodatkowy plon.