868 Shares 1440 views

Hormonalne leczenie w okresie menopauzy: czy one działają

Menopauza – jest to nieuniknione, stanu fizjologicznego kobiecego ciała. Większość kobiet błędnie uważa, że punkt kulminacyjny uczyni życie dyskomfortu i niższości. Oczywiście, jest wielkim błędem, a my staramy się zrozumieć, w jaki sposób uniknąć nieprzyjemnych objawów i normalizacji zanik funkcji jajników. Lekarze często zalecają hormonów w okresie menopauzy, w trakcie zmian związanych z wiekiem funkcji seksualnych. Leki, które zawierają estrogen, pomaga normalizować i poprawić równowagę hormonalną, a także w celu zneutralizowania dyskomfort w tym okresie.

Niestety, w większości przypadków zespół klimatyczne przyczyniają się do nieprzyjemnych zjawisk, a mianowicie:

-bessonnitsa;

-prilivy;

-golovokruzhenie;

-migreni;

-uchaschennoe serca;

-neredko wzrost temperatury;

-osteoporoz (choroba kości);

-nederzhanie moczu;

-able wyładowania w różnym natężeniu menopauzy;

-suhost skóry i błon śluzowych;

, zwiększając tym cholesterol;

-Violation procesy metaboliczne.

Wszystkie te objawy rozwijać ze względu na niższą produkcję hormonów płciowych. W tym artykule omówimy, jak pomagać i ułatwiać wystąpienie menopauzy. Normalnie hormonów w okresie menopauzy są powoływani przez nagły niedobór estrogenów, z tego powodu i pojawiają się powyższe objawy. Aby ułatwić leków hormonalnych stosuje się dwa typy łączy oraz zawierające estrogen.

Zastępcze leczenie hormonalne w okresie menopauzy , aby pomóc poprawić ogólną kondycję w naturalnym procesem fizjologicznym i wyeliminować nieprzyjemne objawy. Zanim przepisać hormony, lekarz przepisuje testów. Lek jest w ramach obowiązkowego nadzorem specjalisty.

W niektórych chorobach przeciwwskazane terapii hormonalnej: nowotwory śluzówki macicy, rak piersi, choroby wątroby i dróg żółciowych, mięśniaków macicy, skłonność do zakrzepicy, endometrioza, choroby sercowo-naczyniowe i nadmierne krwawienia podczas menopauzy z narządów rodnych.

środki homeopatyczne często używane do usuwania takich objawów jak depresja, bezsenności, zmęczenia, ogólne złe samopoczucie, występowanie nieuzasadnione paniki, pływów krwawienia macicy. Ugruntowaną produkty "Klimadinon", "Miakaltsik", "Benefos", "ksidifon". Niezależnie wyznaczyć terapia jest surowo zabronione.

Leki homeopatyczne pomagają zapobiegać nie tylko objawy, ale również w celu ochrony błony śluzowej intymnych obszarów zmian zwyrodnieniowych, a także w celu wzmocnienia na centralny układ nerwowy. Ponadto, takie leczenie wykazuje korzystny wpływ na układ hormonalny i normalizuje równowagi hormonalnej ciała.

Hormonalne leczenie w okresie menopauzy, aby pomóc zrekompensować braku estrogenów, ale jak się okazało, nie wszystkie z nich nadają się zatem jako terapia zastępcza stosować leków ziołowych. W swoim składzie zawiera naturalne substancje, które są podobne w strukturze do hormonów płciowych. Główną zaletą fitoestrogenów – są całkowicie bezpieczne i pokazać dobre wyniki.

oni też nie szkodzą na wątrobę i nie mają negatywnego wpływu na układ hormonalny. Popularne leki ziołowe "Estrovel", "Remens", "Menopace", "Lefem". Prawidłowe leczenie w każdym przypadku będą mogli wybrać się do lekarza.