169 Shares 2695 views

Najlepsze cytaty Nikoly Tesly

W wielu legendach wielkiego wynalazcy XX wieku o imieniu Nikola Tesla. Nawet teraz, biografowie, naukowcy nie mogą powiedzieć, które z nich są prawdziwe, a które – fiction. Nadal twierdzą nawet, o co wynalazek rzeczywiście należała do Tesla. Jednak jeden fakt, nie można zaprzeczyć: Tesla był naukowcem, który udało mu się wyprzedzić epokę. Więc jakie są wypowiedzi wielkiego naukowca i wynalazcę pomaga lepiej zrozumieć jego sposób myślenia?

Zakres naukowiec myśli

Jeden z najbardziej znanych cytatów Nikola Tesla był następujący: „Działania nawet najmniejszych stworzeń prowadzić do zmian w całym wszechświecie” Jego pomysłowe podejście do pracy może być prawdziwym punktem odniesienia dla wydajności. Jego wynalazki, których używamy dzisiaj, tworzą ogromną listę. Ten cytat pokazuje, jak szerokie myślał naukowca. jest znany dość dobrze, że Tesla był niesamowita wyobraźnia. To nie pozostawia wątpliwości, że wynalazca miał swoje tajemnice, które nigdy nie staną się znane ludzkości.

Eksperymenty urojone i rzeczywiste

Przy najsłynniejszej wynalazca Nikola Tesla cytat brzmi: „I zostały z wykorzystaniem innej metody. Jestem nie spieszy się do podjęcia praktycznej pracy. Kiedy myślałem, że staram się rozwijać go najpierw w głowie. " Tesla w jego wyobraźni stworzył model niezwykle skomplikowane wynalazki, które następnie przeznaczone w rzeczywistości. Dla naukowca to nie obchodziło, rzeczywistych lub urojonych samochód przed nim. Był tak utalentowany, że był on w stanie z góry obliczyć wszystkie możliwe niedociągnięcia i słabości adresowych w czasie. Jego eksperymenty w rzeczywistości były tak samo psychicznego. „Jeszcze fizyka jest dość poważna nauka – nie jest najlepszym polem do prób i błędów” – mówi wynalazca. Nie zgadzam się z nim jest niemożliwe.

Tesla i intuicja

Jest znany jako Nikola Tesla cytatem o intuicji. Powiedział tak: „Intuicja – jest to dar, który jest w stanie wyprzedzić ludzkiej wiedzy. Mózg jest … dość subtelne komórki zmysłowe, a także z ich pomocą ludzie mogą czuć się prawdy, nawet gdy nie jest dostępny logika ". Wynalazca był przekonany (i zapewne nie bez racji), że osoba od charakteru wrażliwości na otaczający świat odgrywa rolę w przetrwaniu. Tylko człowiek w dobie postępu i rozwoju technologii zapomina użyć tego cennego narzędzia. Naturalnie, naukowiec pracujący na swoich wynalazkach, oparty na faktach – w przeciwnym razie pewnych eksperymentów z energii elektrycznej może również kosztować go życie. Jednak intuicja często poproszony naukowca, jak udany będzie jego wynalazek.

Nikola Tesla: lista najlepszych cytatów

Jest to niemożliwe, aby wyliczyć wszystkie cenne wypowiedzi tego niezwykłego naukowca. Jednak wiele zrobić pojawiają się podobne do życia tego wielkiego wynalazcy:

  • „Czy wiesz, że wyrażenie” nad głową nie potrafią skakać „? Zapomnij o tym. Ludzkie możliwości są nieograniczone. "
  • „Wielkie tajemnice tylko do końca niewyjaśniona. Sama śmierć nie może być koniec wszystkiego. "
  • „Wszystko to, co zostało wykonane przez mnie, zrobiłem tylko dla dobra ludzkości”.

Są to najlepsze wyrażeń i zwrotów Nikoly Tesly. Mogą być one postrzegane jako ofiarna postawa naukowca było wynalazczej pracy i jak to inspirowane tej działalności. Te możliwości człowieka , nigdy nie wątpił.

Tesla i siła woli

Wiadomo również, że duży wpływ dał Tesla będzie się rozwijać. To pragnienie przyszedł do niego po przeczytaniu książki „syn Aba”. Od tego czasu, wynalazca zdecydował, że będzie on na pewno też trzeba ćwiczyć swoją wolę. To ma wiele powiedzeń i zwrotów z Nikola Tesla. „Na początku trzeba było wielkiego wysiłku – powiedział. – Jednak w miarę upływu czasu, te sprzeczności są wygładzone ". Tesla rozpoczął się mały: na przykład, jeśli miał jakieś dobre jedzenie, zjadł go i oddał go komuś innemu. Tesla był w stanie pokonać hazardu, kawy i palenie. Z biegiem czasu, wynalazca zauważył: sprzeczność między swoich wewnętrznych pragnień i wolicjonalne wysiłków wygładzone. Naukowiec zaczął żyć w doskonałej harmonii.

ćwiczenia fizyczne

Tesla pracował w sposób ciągły – z małym lub bez przerw. Obudził się o trzeciej rano i pracował aż do jedenastej w nocy. Wszelkie wyjście z naukowca nie było. Puste wątpliwości wynalazca odjechał. Jeśli on wpadł na pomysł – będzie to z pewnością muszą być sprawdzone. Logiczną konsekwencją takiego sposobu życia został przepracowaniem ciało. Pan Stsigetti, które Tesla nie raz wspomniał w swych pamiętnikach, sugeruje naukowca na ćwiczenia. chętnie odpowiedział na propozycję wynalazca. Radzą sobie z każdym dniem. Kolejny cytat Nikoly Tesly wskazuje na korzystny wpływ na niego ćwiczenie: „Kiedy myśli zwracają się do tematu, mam upodobanie odkryli, że pewna sukcesu niż kiedykolwiek wcześniej.”

Jest to nowa filozofia życia Tesli?

Z jednej strony, wypowiedzi naukowca nie posiadają niczego, co mogłoby być całkiem nowy. Po naukę o potrzebie rozwijania intuicji ciężko pracować i kochać swoją pracę, dziś jest to możliwe, aby usłyszeć wielu trenerów na temat rozwoju osobistego. Przykładem tego, jak naukowiec mieszkał jego życie, doprowadziło wielu do myślenia o tym, co oni spędzać czas, który wydali. Często ci, którzy chcą w jakiś sposób zmienić swoje życie, może negatywnie wpłynąć na otoczenie. Mogą po prostu powiedzieć: „To niemożliwe!” Lecz jeśli myślał, że wiele wynalazków Nikola Tesla dzisiaj po prostu nie istnieje. Znany fraza Nikoly Tesly stał się prawdziwie prorocze: „Ja nie działa na razie – mogę to zrobić w przyszłości.”