199 Shares 6735 views

Wszy łonowe. Bo są tak lubiany przez ludzi?

Aha, i nie lubił ludzi z tych małych, nie większy niż trzy milimetry, owadów! Każdy chce, aby zadzwonić do nich złe słowa, a czasem wiąże się z nimi i ich wrogów. Tymczasem wszy łonowe – owady są bardzo ciekawy. Przez długi czas, około trzech miesięcy, są całkiem w stanie żyć bez pana. Ale spada w stan letargu. W ciągu dwóch dni, mogą czuć się świetnie pod wodą. Przetrwania w grubej warstwie piasku w ciągu czterech dni, utrzymywano ciśnienie jest prawie półtora kg.


Będąc w działalności, wszy seksualne ściśle stosować się do diety i jeść co najmniej cztery razy dziennie. Jeśli w tym czasie, aby oderwać je od właściciela, będą one szybko umierają. To jest niesamowite zwierzę nie może znieść głód. Ponadto, nie są one strasznie lubi zmiany otoczenia, a raz przylgnął do włosów pozostaje na nim aż do śmierci. Mówi się, że wiara, że wszy łonowe mogą być przekazywane wyłącznie z graciarnia ludzi, nie do końca prawda. Nawet szanowany wyglądający człowiek może być wektorem pasożyta. Do tej pory eksperci mają tendencję do nazwać wszy łonowe najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową przez. Jest to pod względem liczby zachorowań w danym społeczeństwie i sędziego o jego rozwiązłość.

Dziwi fakt, że wszy łonowe są dość selektywny. A jeśli nowy właściciel nie wydaje im atrakcyjne i smaczne, że nie będzie z nim żyć. Jednakże, jeśli ludzi takich jak to, pasożyty szybko orientować się i trzymać się jego włosami. Podczas próby usunięcia owadów, wykazuje niezwykłą aktywność i lgnie walczą o włosach z trzema nogami. Dlatego z reguły usunięte narządów wszy tylko z włosami.

Transmisja jest możliwa jak pasożyty na kontakt z zakażoną osobą lub poprzez zakażone pościeli i innych rzeczy. Owady można znaleźć w solariach publicznych, baseny, wanny i sauny. Wolą być zlokalizowany w pachwinie, ale czasami można je znaleźć w innych częściach ciała od pachy i rzęs wykończeniowych. Wyobraź sobie, że jesteś nowym właścicielem tych niesamowitych owadów jak wszy łonowe, możliwe jest ciężką świąd. Obzhivshis w nowym miejscu, wesz produkuje trąba i wstrzykuje substancję do kapilary, powodując poważne podrażnienie. Pasożyt ten jest bardzo leniwy i zjedliśmy kolację, nadal siedzieć na włosach. Istnieje również odtwarza i umiera. Rozpoznać choroby mogą być charakterystyczne niebiesko-szare plamy na nim. Człowiek zaczyna czesać swędzącą miejsce niż jeszcze bardziej pogarsza sytuację.

Dlatego też, jeśli istnieje podejrzenie, że podniósł łonowe wszy, leczenie należy rozpocząć natychmiast. Każdy, kto myśli, że vymyvshis dobrze, można pozbyć się pasożytów, głęboko myli. Są one, jak wspomniano powyżej, są bardzo lubi swojego mistrza, przetrwać w trudnych sytuacjach i mocno przylgnąć do włosów. Z tego powodu, po pierwsze musisz zgolić wszystkie włosy w miejscach intymnych i pod pachami. We współczesnej medycynie, masa niezawodnych, wydajnych i sprawdzonych leków łatwo pozbyć się tego problemu. Nie ma potrzeby, aby narażać się na doświadczeniach i pozbyć się pasożytów z użyciem nafty i innych środków ludowej. Umyć wszystkie miejsca zainfekowane z ciepłą wodą z mydłem. Pole tej procedury umierają, ale nie wszystkie, łonowej wszy. Leczenie kontynuowano siarkowego maści lub sublimować octu. Istnieją inne nowoczesne udogodnienia, takie jak Nittifor i Spray Pax. Dla ostateczności jeden wniosek jest wystarczający. Stosuje się go na powierzchnię niezbędną do pół godziny i następnie dokładnie przemyć gorącą wodą. Nie zapomnij, że jesteś w pełni chronione przed infekcją samo można uznać tylko wtedy, gdy wszystkie arkusze i rzeczy będą narażone na obróbce cieplnej, a twój partner będzie podjąć kurację z wami.