610 Shares 8290 views

Lider Izmailovo OPG Anton Malevsky: biografia

Malevskiy Anton Viktorovich był jednym z najbardziej znaczących postaci świata gangsterskiego. Nie tak dawno temu, zmarł w bardzo tajemniczych okolicznościach. Podczas swojego istnienia Malevsky musiał żyć w różnych krajach świata, ale najwyraźniej dla niektórych przyczyn obiektywnych lub nie pozostanie długo w jednym z nich. W końcu wrócił do swojego domu w Rosji. Końcowe lata życia są ściśle związane ze skandali na rynku aluminium. Lider Izmailovo OPG – tak zwane organy ścigania człowieka.


Izmailovskaya OPG

Nawet grupa przestępcza o nazwie Izmailovskoye-Golyanovskoy. Dostała nazwę od dwóch obszarach, które znajdują się w Wschodniego Okręgu Moskwie. OPG powstała w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku za pomocą Oleg Iwanow, który sam był pochodzący z Kazania, ale był w stanie zjednoczyć gang Moskwie. Oprócz niego, wśród przywódców zorganizowanych grup przestępczych były tak dobrze znany w kręgach przestępczych ludzi takich jak Anton Malevsky (Izmailovo) Trofim, Athos, chłopcze. Siedziba gminy karnego znajduje się w kompleksie hotelowym, położony w pobliżu stacji metra „Park Izmajłowski”.

W przeciwieństwie do innych gangów

Różnica Izmailovo OPG z innych organizacji przestępczych w stolicy było to, że jej przywódcy nie strzelać jak zwykle, przynajmniej była to rzadkość. Brak wojen domowych w OPG nigdy nie zdarzyło się, i to serwowane w celu jej wzmocnienia, stając się w świecie przestępczym kraju. Równie ważne i mają w związku z prominentnych polityków, którzy uzyskali liderów organizacji przestępczej.

Kontrolowane obszary – i Golyanovo Izmailovo i Sokolniki i duże części Perov. Izmailovskaya OPG utrzymuje przyjazne stosunki z grupami Lyubertsy i Balashikha w stanie wojny z Czeczenów.

ścieżka przestępca

W pewnych kręgach spacery informację, że ich pozycja w środowisku karnego Malevsky został zobowiązany słynnego wor w zakonie Taiwanchik (prawdziwe nazwisko alimzhan tokhtakhunov). Jest to organ przyniósł Malevsky z przedsiębiorcami działającymi w dziedzinie aluminium. Jednak bliscy przyjaciele i współpracownicy twierdzą Malevsky że spotkał się z królami aluminiowych własnych kiedy oferowali „dach”.

Czarne braci (tych królów) przemieszczane z Uzbekistanu do stolicy Rosji jest wciąż tylko na początku lat dziewięćdziesiątych. Oczywiście, gdyby potrzebna była ona czyjeś wsparcie, ponieważ aluminium przyniósł dużo pieniędzy. To i skorzystał Malevsky, rzeczy, które były wówczas znacznie iść pod górę. W połowie lat dziewięćdziesiątych, stał się jednym z współwłaścicieli wielu firm, w tym lokali rozrywkowych i banków.

mieszkających za granicą

W 1993 roku Anton Malevsky wraz z kilkoma innymi osobami zatrzymany policję. Podczas przeszukania Malevsky wykrywania broni, w wyniku karnej. Nie czekając na rozprawę, Anton Malevsky ucieka do Bułgarii. Jest to organ przestępca próbował uzyskać obywatelstwo amerykańskie, ale lokalne stróże prawa odkryli miał sfałszowany bułgarski paszport. Ponownie Malevsky przeniósł się do innego kraju. W tym czasie Izrael został wybrany.

W 1994 roku władze nabywa obywatelstwo tego kraju, ale jednocześnie miał konflikt z lokalnymi przedsiębiorcami. Jest wykonana próbę. Choć Anton Izmajłowski i nie został ranny, stają się one zainteresowane organy ścigania. Nauki o ciemnych czynów przestępczych rosyjskich władz izraelskich próbowali pozbawić go obywatelstwa, ale dał odpowiednich roszczeń w sądzie, w związku z czym sprawa ciągnęła się przez długi czas. Dopiero w 1998 roku państwo Izrael udało się zorganizować jego deportację do Rosji.

powrót

W przeciwieństwie do wielu oczekiwań, w domu nie Malevsky aresztowany i traktuje go dość łagodnie. Sprawa karna, dzięki czemu zaczęła wędrować w obcych krajach, na ogół zamknięte. Malevsky tutaj kontynuuje swoje działania przestępcze, jest aktywnie zaangażowany w działalność aluminium, w szczególności Huta aluminium Novokuznetsk. Z tego powodu trochę później będzie mieć tytuł króla aluminium. Równolegle z tym Malevsky zaangażowany i Kachkanar GOK „Wanad”. Nie bez pomocy instytucji karnej zostały zastąpione przez założycieli obu firm na nowe, wśród których był brat Antona Izmaylovskogo – Andrew.

Pasja do spadochroniarstwa

W kraju afrykańskiego Anton Malevsky poszedł z jego rodziny: żony i dzieci. To właśnie w tym czasie 34 lat. Wraz z szefa mafii od jego dwóch przyjaciół, którzy byli zarówno instruktorów i skoki spadochronowe. Ten sport Malevsky objął około 1999, gdy był aktywnie sponsorowany przez rosyjski zespół akrobacji grupowych spadochron.

W Kenii Malevsky wynajęli mały samolot i po paru dniach po przybyciu, postanowili wypracować. Pierwszy skok z spadochronem Malevsky w tym kraju odległego i gorącej był ostatnim w jego życiu.

Szczegóły wydarzeń przed śmiercią

Północ wraz z innymi instruktorami biegłego jet, Malevsky z resztą rozpoczął przygotowania do skoku. Samolot wszedł około trzech tysięcy metrów. Malevsky przygotowany do skoku, potem zrobił. Tuż za szefa mafii skoczył z samolotu, zarówno instruktor. W odpowiednim czasie, wszyscy wydali swoje spadochrony w dół dalej. Prawie blisko ziemi, osiągając kilka metrów, spadochron Malevsky hit kieszeni powietrznej, tak że stracił stabilność, a kilka chwil później, Anton Malevsky zranić się na ziemię.

Znajomi, lądując w pobliżu, natychmiast zgłosił incydent do pogotowia ratunkowego. Weszła na scenę przez około dwadzieścia minut. Przez cały ten czas instruktorzy do podjęcia środków w celu ratowania życia swojego przyjaciela, który wciąż żyje. Był jednak nic nie mogło pomóc. Z powodu rozległych obrażeń, w tym złamań żeber, kręgosłupa złamań narządów wewnętrznych, lider przestępca zginął.

Pogłoski o przyczynę śmierci

Publiczność dowiedział się z mediów, że Anton Malevsky zmarł 8 listopada 2001 w kraju Afryki Kenii. Mediów stwierdził, co następuje.

„Był bardzo pasjonatem sportów ekstremalnych. Wśród tych pasji sportowych były skoki z samolotu. Malevsky w tym sporcie bardzo przygotowany. W Afryce, lider grupy przestępczej wykonane swój ostatni skok ze spadochronem. "

Niektóre źródła twierdzą, że śmierć została wystawiona w celu ukrycia zarówno od organów ścigania i innych elementów kryminalnych. Inni uważają, że to, co stało się z Malevsky były zamachy. Służby specjalne domagać się również na fakt, że organ śmierci naprawdę był wypadek. Odnoszą się one do tego, że wszystkie pozostałe wersje zostały przetestowane i odrzucone z powodu braku dowodów.

Taki czy inny sposób, ale w tym samym roku w Nowym Jorku odbył się proces w sprawie roszczeń byłych założycieli hutach akcjonariuszom „rosyjskiego aluminium”. Malevsky był oskarżony w tej sprawie. adwokat powoda powiedział, że przypadki śmierci jest bardzo podejrzane.