520 Shares 2155 views

Bransoletki Miedź: nieruchomości, korzyści i szkody

W 1980 roku media pisał dużo o leczniczych właściwościach produktów miedzianych. Metal ten przywłaszczył cudownych właściwości, wierzono, że pozbywa się dolegliwości i różnych chorób. Większość osób aktywnie zaangażowanych w obróbce metali w domu. Z monet monety, opony, kable i arkusze zostały wyprodukowane pierścionki, broszki i bransoletki wykonane z miedzi. W carskich czasach, ludzie zastosowano miedzianą monetę na wstrząsami i uderzeniami. Nawet nasi przodkowie dokonały szerokie wykorzystanie tej metody do celów medycznych.


Jakie jest znaczenie ciała jest miedź?

Od niepamiętnych czasów ludzkość wie, że metal szlachetny jest zaangażowana w procesy anaboliczne (przekształcenie substancji prostych w kompleksie) i działania określonych enzymów. Okazało się, że związek miedzi jest nasycony tlenem i Normalizacji hematopoezy procesów komórkowych. Ponadto, metalowe promuje kości i neutralizuje szkodliwy wpływ rodników.

Science okazało się, że sole miedzi z organizmu wyeliminować niektóre rodzaje wirusów, grzybów i drobnoustrojów, które żyją w przewodzie pokarmowym i układu oddechowego. bransoletki miedziane aktywować przemianę materii mineralnej i wody słonej, stymuluje mechanizmy obronne organizmu i łagodzi stany zapalne. Fakty te potwierdzają lecznicze właściwości tego ważnego czynnika ludzkiego.

Niezbędne dekoracje takiego leczenia nadciśnienia i niedociśnienia. Uważa się, że pomaga bransoletkę miedzi na ciśnienie, ból, zapalenie stawów i zły stan zdrowia. Nasze produkty metalowe od tej pory aktywnie wykorzystywane przez medycyny współczesnej (IUD). Po wielu badaniach, że element został podany (w 2008 roku) statusu substancji leczniczych o działaniu bakteriobójczym.

poziomy metali szlachetnych w naszym organizmie, co to jest?

Na litr krwi, zawiera do 25 mikronów, z miedzi. Brak tego elementu prowadzi do poważnych konsekwencji. Organizm ludzki nie jest w stanie syntetyzować metalu, dzięki czemu otrzymujemy z pożywienia i wody. Dzienna szybkość na kilogram masy ciała, 0,05 mg materiału. Ale są ludzie, których ciała są bardzo źle wchłania miedź, pomimo dobrego odżywiania.

W takich sytuacjach należy szukać innych źródeł uzupełnienia do prawidłowego funkcjonowania narządów i układów wewnętrznych. Aby pomóc w tym trudnym problem może bransoletki miedziane. W celach terapeutycznych, produkt jest bardzo ważna. Nosząc nasze ciało zaczyna odzyskiwać niedobór tego podstawowego elementu. Stopniowo na skórze są zielone utwory z miedzi, to jest wskazanie procesu terapeutycznego.

Terapia z magnesem i miedzi

Więcej niż jeden człowiek Millennium do celów medycznych stosuje się magnez i miedź. Obecnie lek jest szeroko stosowany terapii magnetycznej w wielu procesach patologicznych. Po kilku sesjach ciała staje się coraz mocniejsza i mniej podatny na różne choroby rodzaju.

Dzięki nowoczesnej technologii, co przyczynia się do wytworzenia miedzi bransoletki magnetyczne, ludzie mogą odzyskać i poprawy zdrowia bez konieczności odwiedzania kliniki. Regularne carry takich terapeutyczny dekoracji pobudza krążenie krwi i składników odżywczych dostaw ciało pomaga wyeliminować toksyny. Ponadto metalu zmniejsza szkodliwe efekty napromieniowania i zmniejsza stan temperatura ułatwia patologii nowotworowej.

zakres

Dowiedziono naukowo, że 90% miedzi bransoletki magnetyczne łagodzi stany zapalne stawów i przyczynia się do zwiększenia mobilności. Oczywiście, nikt nie mówi, że ta dekoracja jest panaceum na wszystkie bolączki, ale mimo to potwierdzone fakty i praktyka pokazują, że znacznie poprawia ogólny stan zdrowia. Eksperci są nadal zaangażowany w badania tego stopu i badania właściwości lecznicze.

Ale jedno jest jasne: bransoletki miedziane pomóc rwa kulszowa, migreny, artretyzm, bezsenność, meteozavisimosti, zakrzepowe zapalenie żył i chorób serca. Zaleca się ich zastosowanie w jelitowej, układu nerwowego, chorób zapalnych i nowotworów. Powołany przez noszenie bransoletki z menstruacyjny skurcze, senność, utrata siły i złamań. Może być stosowany równocześnie z obróbką leków. Żaden lekarz nie mógł obalić lecznicze właściwości tego metalu.

skutki uboczne podczas noszenia

Pomimo użyteczności bransoletki miedzi mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie. Dlatego eksperci zalecają przed noszenia, aby skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem i lekarzem. Niektórzy ludzie (z częstego noszenia) oznaczony nudności, zawroty głowy, metaliczny smak i objawy zatrucia. W tym przypadku, w momencie zatrzymania terapii.

Jak nosić bransoletkę miedzi?

Właściwości aktywnego metalu ma cudowne. Eksperci radzą, aby nosić zastępców dekoracji – po prawej stronie, a następnie na lewym nadgarstku lub podudzia, nie więcej niż 12 godzin dziennie. Z zastrzeżeniem zasad noszenia będzie w stanie zwiększyć swoją biopola elektromagnetyczne.

Pamiętaj, że bransoletka powinien znajdować się w pozycji otwartej, więc można poprawić swoje zdrowie i wyeliminować szkodliwe ładunki bio-energii. Gdy ciało jest w kontakcie z ciałem bransoletka sama zaczyna absorbować małą dawkę metalu, który następnie przedostaje się do krwiobiegu i pomaga utrzymać równowagę miedzi. Aby uzyskać pozytywny efekt zdrowotny, produkt musi być wadze nie mniejszej niż '50

Takie uzdrowienie „maskotka”, aby uspokoić układ nerwowy i pomaga uporać się z długotrwałą depresję. Nie zapomnij regularnie czyste biżuterię z papieru ściernego lub konwencjonalnego proszku protez. Taki zabieg przedłuży trwałość metalu i uczynić ją silniejszą. Przy okazji, można zrobić bransoletkę miedzi własnymi rękami z dostępnych materiałów.

instrukcja

Stanie się on z następujących elementów:

  • Szerokość drut miedziany cm i długości 15 cm i grubości 3 mm (w zależności od wysokości kostek i nadgarstków);
  • trzeba ozdobić koraliki, można wziąć ceramiczne lub szklane w różnych kolorach;
  • papier ścierny do szlifowania.

Z pomocą papieru ściernego zashlifuem końce drutu, tak że nie chwyci, a ich lekko zaokrąglone. Sznurka jej perełek przygotowane. Skręcić końce bransoletki pod rozmiaru pędzla i umieścić na. Oto prosty bransoletka miedzi własnymi rękami, można zrobić dla poprawy. Przydatne właściwości cenne ozdoby są przechowywane przez okres do ośmiu lat. Ponadto, produkt można kupić w każdym salonie lub specjalność biżuterii w sklepie internetowym.

Istnieje wiele skutecznych alternatywnych metod leczenia, jedna z nich jest miedź. Sądząc po entuzjastyczne recenzje od ludzi, którzy korzystają z tych produktów, można powiedzieć, że oni naprawdę pomóc osobie, aby pozostać zdrowym i pełnym energii.