279 Shares 2329 views

Hyu Lori: od komedii do powagi. Przegląd najlepszych dzieł aktora


Brytyjski aktor, który zagrał ponad 170 ról w całej jego karierze od 1975 roku, został powszechnie uznany za wiodącą rolę w kultowym serialu „House MD”. Trochę ciemne, ale mądry diagnosta ma możliwości, które odróżniają go wśród kolegów. Stał się swego rodzaju prototyp, jak pracować w medycynie, przy zastosowaniu tradycyjnych metod nie całkiem. Seria zebrał miliony fanów. I aktor sam pośpieszył do zmiany roli, aby nie pozostać w jednym obrazie. Pozostaje przypomnieć, w jaki inne filmy musiał wycofać.

pierwsze kroki

Jest mało prawdopodobne, że mała Hugh mógł sobie wyobrazić, że lek przez całe życie przejdzie obok. Ojciec, lekarz z zawodu, zobaczyłem jego następcy rodzinnego biznesu jednak zostać lekarzem, Hugh nie jechał. Przynajmniej nie w telewizji. Jako dziecko był posłusznym dzieckiem – miała charakter spokojny, był dobrym uczniem, uczęszczał do kościoła. Poszedłem do Uniwersytetu Cambridge, który ukończył z wyróżnieniem. BA w Archeologii, szybko zorientował się, że wybrana specjalizacja nie przynosi pożądanego satysfakcję. Ponieważ zacząłem angażować się w play-aktorskiej: teatru amatorskiego przez wiele lat, aby realizować swoje marzenia, a później popełnił jej przewodniczącego. Liczne odtworzeń, do którego scenariusz Hyu Lori osobiście napisał, doprowadziły do telewizji – pierwszy występ w serialu „Blackadder”, gdzie zdobył szereg ról pozwoliło mówić o nim jako obiecującego młodego aktora.

komunikowania role

Koniec lat 80-tych ubiegłego wieku został oznaczony przez następstwo różnych, ale nie był niezapomniany zdjęć. Uruchamianie polowania serii prime-time zwany w sporadycznych obrazów Hyu Lori. Filmografia aktora w momencie przypomina najsłynniejsze show „Młodsze pokolenie”, „Morderstwa w Midsomer”, „Alfresco”. Ponadto opublikował kilka taśm telewizyjnych: fantastyczna komedia „The Crystal Cube”, w którym partnerzy Hyu Lori są współpracownicy w teatrze Uniwersytet Emma Thompson i Stiven Fray, dramat polityczny „Restless Heart”, gdzie główną rolę wykonywane przez Meril Gazy, oraz komedia „Laughing więźnia” ,

"Jeeves i Wooster"

Pojawia się losy wielu twórców projektu, prędzej czy później, rozwijając w pełni swoją przyszłą karierę. I nie był wyjątkiem i Hyu Lori. filmów należą popularne komiks serialu „Jeeves and Wooster”. To było filmowane historie, nadziewane z muzyką w stylu ragtime. Warto zauważyć, że tytułowy utwór wykonywany się Laurie, i to jest możliwe, aby usłyszeć jego dobrego wokalu. Po tym, jak poważnie muzyka. Przedstawienie roli Bertie Wooster, frywolnym arystokraty, który mówił o Hugh umiejętności jak doskonały komik.

"House MD"

Był to drugi projekt, zmiana kariery, Hugh. Aby dostać się do show, aktor musiał całkowicie zmienić, bo takie obrazy on nie grał. Misanthrope, pedant, symulowane zaskakujące amerykański akcent, który nie rozpoznał nawet producentów, szybko i dokładnie zdobył serca publiczności. Seria zebrał wiele różnych bonusów i pozwolił zdobyć uznanie w Stanach Zjednoczonych, który do tej pory był mało znany aktor sam.

Najbardziej uderzające filmy z Hugh Laurie

Istnieje kilka ważnych dzieł w całej filmografii aktora: „Przyjaciele Petera” w 1992 roku, słynny film „Rozważna i romantyczna”, „101 dalmatyńczyków” i „Człowiek w żelaznej masce”. Sporadyczne pojawianie się jest on zobowiązany do serialu „Przyjaciele”, „Tracy odbiera”, „wszystko albo nic”.

Wraz z zakończeniem kariery „Doktor House” aktora 2012 roku nie został zatrzymany. Ku radości fanów. Już w 2008 roku odgrywa główną rolę w thrillerze „Street Kings”. Film został ciepło przyjęty przez krytyków i opłaconych do budżetu.

Na szczególną uwagę zasługuje upodobanie do dubbingu aktora. Podczas swojej kariery Hyu Lori dał głos do wielu znaków, w tym kierunku animowanego "Potwory kontra Obcy", "Hop", "Arthur Christmas", "Valiant: Feathered Special Forces", "The Adventures of Little Pigs", „Brzydkie Kaczątko "" Królowa śniegu "" Family Guy ".

Jako doświadczony aktor, Hugh można umiejętnie łączyć gatunki. W 2012 roku spośród komedii „The Oranges”, gdzie grał główną rolę. W tym samym roku pojawia się w niezależnym dramacie „Mister Pip”, a rok później – w dokumencie historii muzyki „Bayou Maharaja.” 2015 produkcja planowana fantastyczny taśma "Land of the Future", który Laurie grał razem ze znanych gwiazd Hollywood Dzhordzhem Kluni, Britt Robertson, Dzhudi Grir, Ketrin Han i innych.