403 Shares 8461 views

Boytsov Denis – Rosyjski Tyson

Boytsov Denis – rosyjski bokser zawodowy. Służył w kategorii super-ciężkiej. W jego aktywnego przeprowadzono 37 walk i tylko jedną porażkę. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony krótki biografię sportowca.

dzieciństwo

Boytsov Denis urodził się w 1986 roku w Orle. Ojciec chłopca przyniosła boks. Po roku regularnych ćwiczeń Dennis miał problemy z zastawki serca. Chłopiec musiał udać się do Centrum Serca i pół tygodnia. Kilka lat później młody bokser pojawił się problemy zdrowotne – regularne bóle pleców. Ojciec myślał, że ich skargi chłopiec chce „zakosit” od treningu. Jednak badanie lekarskie będzie można umieścić wszystko na swoim miejscu. Znaleźliśmy Boytsova przesunięcie kręgu. Otrzymał go jeszcze dziecko, gdy zadziałał podczas gry. Ale wtedy Denis nie czuję nic, a szkoda „wysiadł” po kilku latach. Jeśli dostęp do lekarza się trochę później, chłopiec będzie zagwarantowane niepełnosprawności. A lekarz miał skomplikowaną operację bez komplikacji. Jedyną rzeczą, chłopiec musiał ciągnąć kręgosłupa i przez cały rok i pół laskę leżenia w łóżku.

Pierwszy mistrzostwo

Boytsov Denis nawet nie myśleć, aby związać się z boksu. Po rehabilitacji jest skończona, chłopiec natychmiast zaczął trenować. W 2000 roku udał się do Mistrzostw Świata Juniorów w Azerbejdżanie. Tam Fighters wygrał wyraźne zwycięstwo, nie tracąc ani jednego meczu. Od tego momentu zaczął swoją karierę amatorską.

Przejście z zalet

Cztery lata później, Dennis był na rozdrożu. Z jednej strony był to amatorski boks, gdzie dominuje. Z drugiej strony było to planowane kariery zawodowe i wyższe opłaty. W rezultacie, Boytsov Denis wybrał pieniądze i podpisał kontrakt z niemiecką firmą „Universum”. Warto zauważyć, że o jego przejściu do pro bokser nie mów nikomu, nawet własnego trenera. Dennis dochód natychmiast poprawić. Tak, dla wszystkich jego walk, jako kochanka, mężczyźni zdobył w sumie 20 tysięcy rubli. Opłaty za pierwszych trzech walkach jako zawodowy bokser mogą kupić ojcu nowy samochód (Ziguli wzór 12).

walk zawodowych

Pierwszy profesjonalny sportowiec Pojedynek odbył się w Hamburgu. Boxer dienis bojcow nie zawiódł Niemców, którzy mu zakład wykonane. Przeciwnik opuścił w głębokim nokaut pod koniec pierwszej rundy. I to było niesamowite! Po tym wszystkim, pokonał Słowacki miał bardzo solidne doświadczenie walki. Boytsova drugi mecz odbył się w tym samym stylu. Niemieckie gazety Dali Denisu przydomek „Rosyjski Tyson” (Mike był znany wysławszy wagi ciężkiej KO w 1 rundzie to samo).

Problemy zdrowotne

Boytsov miał zaledwie dziewiętnaście lat, ale nawet taki młody organizm nie powiodło się po ciężkich treningów. Dennis zaczął przeszkadzać serce. W 2005 roku, natychmiast po zdarzeniu na Kubie sportowiec przeszedł pełne badania. Jego wyniki są po prostu oszołomiony lekarzy zespół Rosji: Kilka statków bokser serca splecione w węzłach, który groził zatrzymaniem krążenia w każdej chwili. Ten problem rozwiązuje pilnej interwencji chirurgicznej.

nowych zwycięstw

Po sześciomiesięcznej rehabilitacji Denis wrócił do treningu i szybko udał się do Korei do mundialu. Mało kto spodziewał się dobrych wyników. Ale ludzie pewnie zajął pierwsze miejsce, aby udowodnić wszystkim wokół nich to wszystko ten sam niezwyciężony sportowca.

Natychmiast po Korea była bitwa w Austrii. Dennis stał się rywalem białoruski Oleg Tsukanov. nie Boytsova mylić przez fakt, że wróg miał siedem lat starsze i zważony 25 kg więcej. Denis „złamał” białoruskich potężne ciosy w brzuch i twarz. Stało się to na początku 2. rundy.

W trakcie swojej pracy zawodowej dienis bojcow, walki, które wyglądały wszystkich fanów boksu, spędził 37 mecze i doznał tylko jednej porażki. A on na pewno może wygrać wszystkie możliwe tytuły, jeśli nie po tragedii.

atak

W maju 2015 roku, Denis Boytsova zaatakowany w metrze w Berlinie. Został znaleziony przez robotników w jednym z tuneli z urazem głowy. Lekarze sportowiec natychmiast wszedł w stan sztucznej śpiączki. Boxer tam przez siedem tygodni.

Teraz stan zdrowia Denisa Boytsova oceniono jako bardzo poważny. On już dwie operacje na głowie, a wkrótce trzeci plan. Sportowiec otwiera oczy, mógł oddychać bez urządzenia, ale nie jest w stanie mówić ani poruszać. W apelacji otaczającej go leniwie reaguje usta i dłonie. Teraz żołnierze są w specjalistycznej klinice rehabilitacji pacjentów po śpiączce. Ponad 103 kg jego wagi spadła do 70.