531 Shares 3358 views

posiadacze ołówek z ich rąk: trzy z najciekawszych sposobów

Obraz po ołówki i długopisy są rozproszone po całym domu, można zauważyć niemal w każdym domu, gdzie są dzieci. Jak nauczyć dziecko, aby wszystkie przybory do pisania prawda? Czy zrobić dziecko razem „dom”, gdzie będą „na żywo” wszystkie materiały piśmienne do rysowania. Jak sprawić, by posiadacze ołówek własnymi rękami? Większość nowych pomysłów możemy powiedzieć tutaj w tym artykule.

posiadacze ołówek z własnych rąk i sznurka. Jaki jest związek?

Zdolność do przechowywania przyrządów do pisania w domu może być wykonana z materiału odpadowego, który jest Lina jutowa cyny i wyciąć lub sznurka, jak to się nazywa. Oprócz tych elementów nadal trzeba wstążki satynowe, klej „smok” czy „moment”, elementów dekoracji wnętrz (koraliki, cekiny), farby akrylowe.

posiadacze ołówek z własnymi rękami: krok po kroku

  1. Zakładanie strun. Rozłożone trzecia puszek od dołu kleju i szczelnie zamykającej liny. Następnie w ten sam sposób do przyklejania środkową i górną część zbiornika. Sznurek podczas nawijania trzeba nacisnąć delikatnie palcami, aby go „chwycił”.
  2. dekoracja produkt. Ołówek opcje posiadacze dekoracji może być wiele: malowanie farbami akrylowymi, owijając koralików i cekinów, kokardy z wstążką dekoracji.
  3. Pozostawić w ciepłym miejscu do całkowitego wyschnięcia.

Prace przy realizacji takich rzemiosł zajmie nie więcej niż 30-40 minut, i pozostanie w służbie swoim potomstwem przez długi czas, aż nie chce, aby nowe uchwyty ołówkiem. I z tej okazji, mamy więcej ciekawych pomysłów.

Lubisz pić sok? Wtedy masz nową zdolność do przechowywania ołówków

Nie spiesz się do dysponowania pustym pudełkiem soku lub mleka. Jest prawie gotowy do posiadaczy ołówkiem wykonanych z tektury. Z ich rąk, można zrobić oryginalny „dom” dla piśmiennych w minutach. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

  1. Ramka czyste i suche.
  2. Wyciąć górną część pojemnika i wyrzucić. nie będą potrzebne do dalszej pracy.
  3. Dolna część koloru papieru i wklejony zadekorirovat dowolny sposób. Ta aplikacja może być z papieru, materiałów naturalnych, taśmy tkaniny.

Odbywa się to tak szybko jest prosta, ale jednocześnie praktyczne w użyciu i piękny wygląd w posiadaczy ołówek z własnych rąk.

Drugie życie plastikowych butelek

Innym ciekawym przykładem pojemnik na długopisy i ołówki, które można zrobić z dzieckiem – to posiadaczy ołówek, który stanowi podstawę butelki PET. Ona odciąć i wyrzucić część górną i dolną sporządzenie samoprzylepnej folii i ozdobione jakichkolwiek elementów dekoracyjnych. Jeśli jesteś właścicielem lub hak druty, to posiadacze ołówek można „ubrać” w dzianiny okładce. Trzeba tylko wykonać prostokątny arkusz, co odpowiada wielkości butelek w kręgu i przyszyć. Udekoruj pokrywa może być wielobarwne koraliki, guziki, wstążki.

Jeżeli żadna z powyższych opcji są lubiane, sugerują dziecku marzyć o tym, co można jeszcze zrobić przez posiadaczy ołówka własnymi rękami. A w zaledwie minutę, on da Ci tak wiele oryginalnych pomysłów, które przekładają je w rzeczywistości, można myć i obsłużyć każdy „załatwić” w swoim osobistym domu.