834 Shares 2131 views

W „Yin Yang”: harmonijne połączenie przeciwieństw

Na ostatnim „Star Fabryka” odkryć było wiele udanych głównie ze względu na utalentowanego producenta. Już na ostatnim koncercie była tylko jedna siódma grupy muzycznej projektu – „Yin Yang”. Nazwa z sensu, ponieważ w zespole równej liczby mężczyzn i kobiet. Kim oni są? Co w przyrodzie? I obietnica podając tę nazwę?


symbole Taoism

Jednym z podstawowych pojęć chińskiej filozofii przyrody jest koncepcja yin i yang – fuzję czarno-białe, twarde i miękkie. Jeśli będziemy kontynuować linię antonimów, nieuchronnie będzie zestawienie męski i żeński. Znaczenie jest Yin Yang i – oddziaływanie sił polarnych przyczyn zmienności. W tym przypadku, Yin reprezentuje negatywne, zimne, kobiece i yang stanowi pozytywny, lekki i męski. Pomysł okazuje się być zaskakująco harmonijny, ponieważ objawia zgody Tao ciągłym zmianom i obowiązkowe komplementarne. Innymi słowy, nie może być czarny lub biały miękki bez stałego. Człowiek w jego istnienie jest dążenie do osiągnięcia równowagi i harmonii, inaczej żadne życie nie może być. Zasada ta została pierwotnie oparta na myśleniu o fizyce, ale potem stał się bardziej metafizyczny. Yin i yang – przeciwstawiając substancję, niepodzielną w swej istocie. Symbolizują one mężczyzna i kobieta w ich trudnej harmonii współistnienia.

Gdzie te „gwiazdy”

Projekt „Fabryka Gwiazda” dała krajowi wielu młodych i wspaniałych wykonawców. Były bogaty i sławny, ale zdarzało się, że drogę do nieznanego i bardzo młodym chwały. Skąd pojawił się zespół „yin-yang”? Zespół był nieznany aż do koncertu sprawozdawczym gdy pojawił się na scenie cztery. Każdy na swój sposób jest piękna i utalentowana. Debiutancki utwór został przyjęty z entuzjazmem. Wciąż przecież urodził się w stu procentach z Konstantin Meladze przebój – „Trochę, ale powoli.” Natychmiast po prawykonaniu kompozycji podjętej ciężkiego obrotu na kanałach muzycznych. I po kilku tygodniach, producent ponownie przedstawił Zaufaj nowy przebój – piosenkę „Save Me”, który natychmiast wzrosła do górnych warstw rosyjskich i ukraińskich wykresów. Wkrótce przybył, a klip. Nawiasem mówiąc, w historii projektu „Star Fabryka”, to był pierwszy raz, że trasa absolwentów były nie tylko w swoim ojczystym kraju, ale również za granicą. W szczególności młodzi wykonawcy spotkali się w Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Stanach Zjednoczonych i na Łotwie. Grupa tour „Yin Yang” zakończył się w Kijowie, gdzie Zaczął kręcenia klipu.

Miłość i wierność

sesje zdjęciowe i zaczął publikować w kolorowych czasopismach. Bardzo szybko staje się rozpoznawalnych wokalistów z „Yin-Yang”. On pozycjonuje się jako zbiorowa symbioza oszczędny, buntowniczy, namiętny i patrzy. Połączenie zabójcy, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że nawet kierunku na zewnątrz soliści – kompletne przeciwieństwa się od siebie. Prawdopodobnie najbardziej otwarte i wizualnie prosta – Artem Iwanow z Czerkasy. Już od projektu, był w środku trójkąta miłości. Jego lekki zez facet powodzeniem podbili dziewczęta. W rzeczywistości, Artem szczery, inteligentny, ale trochę lekkomyślny. Jego postać – wynik mieszania cygańską, mołdawską i ukraińską krew na boku matki i fińskiego – ojcowskiego. Rodzaj antyteza Artema stoi Siergiej Ashihmin z Tuły, facet z płonących oczach i czarnych włosach. Sergei głos równie ekscytujące, ale niewinny wygląd, który tworzy ciekawą aurę dualności.

Ale bez dziewczynek nie byłby tworzy kompletny zespół, „Yin-Yang”. Zdjęcie grupowe wraz z chłopakami to świat dwóch pięknych kobiet – Tatiana Bogachev i Yuliyu Parshutu.

Julia – najmłodszy z uczestników trafić na grupę, mając w arsenale modelowania doświadczenie firmy, była bardzo pomocna. Piękne, wspaniałe, i uśmiechając się, że sprzeciwia się wszelkim stereotypom wykazania, że model może być bardziej mądry i utalentowany. W rodzinnym mieście Soczi Parshuta ukończył szkół akademickich, artystycznych i muzycznych. Ona długo studiowała balet i koszykówkę, a jego seksowny głos pierś rozwijać niezależnie. W 2011 roku opuściła grupę. Przypuszczalnie powodem była chęć, aby rozpocząć projekt solowy.

Teraz grupa ma jeden solista – Tanya Bogachev, ona pochodzi z Sewastopola. Ten jasny brunetka o ciemnej skórze. Dziewczynka ma ciekawą ton głosu i niemal kocią gracją, którą natychmiast przyciąga ludzi. Zainteresowanie zespołem rozgrzana dzięki oryginalności i tożsamości uczestników. Obrazy spektakularnych i pełnych pasji młodych ludzi, daje odniesienie do głębokich uczuć. Najwyraźniej więc grupa „Yin Yang” został uhonorowany śpiewać hymn Day Rodzina Rodzina, miłość i wierność w Rosji.

Wśród innych projektów

Konstantin Meladze działa tylko godne godny. Jego utwory mają się czuć, aby przechodzić przez siebie. Na próbach mogą być łzy i kłótnie, ale efekt jest tego wart. W 2008 roku zespół „Yin-Yang” zaprezentował utwór „Karma” w konkursie „pięć gwiazdek” oraz Dnia miasta była piosenka „w konstelacji miłości taniec.” Zmienił swój styl: Rygorystyczne garnitury monochromatyczne rozwodnionego niebieskie barwy.

W „Yin Yang” w toku zatrzymuje iz każdym kolejnym utworze wznosi się coraz wyżej na listach przebojów.