547 Shares 5050 views

Kuzyuk Maksim Vadimovich: zdjęcia, biografia, kariera

Szef korporacji państwowej „sprzętu lotniczego” (z 2015 roku – „technodynamics”) Kuzyuk Maksim Vadimovich jest jednym z najmłodszych członków komendy „Rostec”. Szef holdingu pochodzi z działalności międzynarodowej. Pod wieloma względami, młody dyrektor generalny styl pracy nie pasuje do ustalonych tradycyjnych przekonań o liderów agencji państwowych.

Kuzyuk Maksim Vadimovich: Wprowadzenie

Obecność wysokich umiejętności i bogatego doświadczenia praktycznego międzynarodowych działań w różnych obszarach iw różnych częściach świata, pozwala nowym liderem do przedstawienia innowacyjnych sposobów rozwiązywania problemów zbiorowych i do osiągania wysokich wyników.

Kuzyuk Maksim Vadimovich pozycjonowany jako menedżer z głębokim zrozumieniem międzynarodowych zasad i reguł biznesowych. To pomaga mu osiągnąć jeden z głównych strategii holdingu – równy udział w procesach zachodzących na rynku międzynarodowym. Do roku 2020 planowana dostawa 12 zaawansowanych systemów statku powietrznego dla samolotów rosyjskich i zagranicznych.

Kuzyuk Maksim Vadimovich: biografia

Ten człowiek urodził się 28 sierpnia 1975 w Dolgoprudny (reg Moskwa.). W 1998 roku ukończył studia w Instytucie Technicznym fizyczny-Moskwa z dyplomem „Fizyka i matematyka.” W 2006 roku został edukacja kontynuował: Kuzyuk Maksim Vadimovich otrzymał tytuł MBA. W latach 1999-2003, obiecujący młody specjalista służył jako jednostka głowy, a następnie spółki z grupy firm „ArtTehTsentr”. W okresie od 2004 do 2006 roku pracował w firmie Moskwa „DrillTek Rus”. Gdzie jego specjalnością jest budowa rurociągów. Wkrótce Maxim Kuzyuk stał zastępca dyrektora generalnego przedsiębiorstwa i kierownik projektu. W okresie od 2007 do 2010 roku, młody menedżer zajmował różne stanowiska w konsultacji BCG Corporation (biurze Boston Consulting Group, Paryż).

W latach 2010-2011. BCG służył jako szef przedstawicielstwa w Moskwie. W okresie od 2011 do 2012 piastował stanowisko NGO „Izhmash” zastępca dyrektora generalnego. Następnie stał się dyrektor generalny firmy. W okresie od 2012 do 2016 roku pracuje na stanowisku dyrektora generalnego korporacji „sprzętu lotniczego”. W 2015 roku firma zmieniła nazwę na „technodynamics”. Jednocześnie szefowie Maxim Kuzyuk zawarte w CRA organizacji „Kotwica”.

Zgodnie z jednym z rosyjskich blogów wojskowych, decyzja o zmianie przywództwa „technodynamics” został przyjęty pod koniec 2016 roku. Donoszono, że były dyrektor generalny Kuzyuk Maksim Vadimovich oddalić. Został zastąpiony przez Igor Nasenkov, który wcześniej służył jako pierwszy zastępca dyrektora generalnego Kret, jest również częścią „Rostec”. Jak już wspomniano, wkrótce opuścić swoje stanowisko Kuzyuk Maksim Vadimovich. Rezygnacja z „technodynamics” bo to jest związane z nowej rundy karierze. Przewodnik „Rostec” stanowi wielkie nadzieje na młodego utalentowanego menedżera. Nowe biuro, które odbędzie Kuzyuk Maksim Vadimovich – Dyrektor Zarządzający Państwowej Corporation „Rostec”.

rodzina

Pomimo ogromnego czasu, ciągle znajduje czas dla rodziny Kuzyuk Maksim Vadimovich. Żona, którego zdjęcie nie jest w domenie publicznej, jest osobą niepubliczną. Wiadomo, że rodzina wychował dwoje dzieci. Informacje otrzymane w mediach, że każdego ranka młody reżyser prowadził syna do szkoły. Dane sama żona Kuzyuk Maksim Vadimovich nie udziela dziennikarzom.

Maxim Kuzyuk: kariery i sukcesu tajemnic

Młode CEO „technodynamics” szczerze współdzielone z reporterów jego poglądy na wiele kwestii związanych z jego działalnością, otworzył czynnikami motywującymi, które pomagają jego osobistego rozwoju. Według niego, zrozumienia własnej motywacji jest bardzo ważne dla każdego człowieka. Intensywnie pracować bez potrzeby wewnętrzne, to jest bardzo trudne.

Zewnętrzna motywacja (pieniądze, stanowisko, i tak dalej. N.) jest tymczasowa. Głównym motywem dla każdego utalentowanego młodego człowieka, powiedział Maksim Kuzyuk powinno być zainteresowanie pracą, świadomość wagi i znaczenia jego pracy.

początek

Rejestrując się w Instytucie Fizyczna-Technicznego MIPT pomyślał byłoby zrobić naukę. Ale sprawy potoczyły się inaczej. Po roku uczył się na studiach, miałem do wyboru między biznesem a nauką. W tym czasie bardziej cenne niż doświadczenie zdobyte podczas pracy w organizacji handlowych reprezentująca pracę dla niego. Kraj jest wtedy potrzebne księgowych, ekonomistów, prawników, pośredników, finansistów. Popyt na naukę była niewielka. Dla młodego człowieka, to zawsze była bardzo ważna niezależność finansową, więc przy pierwszej sposobności starał się zarobić na życie. W swoich studenckich lat, mówi Maxim Kuzyuk, miał mały prywatny biznes. Ale, mając chęć napisać stopień jakości, zmienił pracę i pracował w firmie dystrybucyjnej, nowa praca różniła się bardziej elastyczny i wygodny rozkład, który pozwolił mu kontynuować naukę i ukończyć studia.

Praca w firmie Bang & Olufsen, nauczył się podstaw negocjacji biznesowych. W okresie współpracy z przedsiębiorstwami zagranicznymi tam był pomysł, aby uzyskać MBA. Praca w Sachalin na stworzeniu projektu rurociągu, Maxim V. postanowił udać się do szwajcarskiego IMD. Najważniejszy wynik uzyskany na koniec MBA, było poznanie siebie i swoich motywujących czynników.

Wiedział, że na tym etapie ważne jest, aby zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie. Młody człowiek zdecydował się na nowy kierunek i zdecydował się na pracę w The Boston Consulting Group. Było to bardzo ważne doświadczenie i kontynuował studia. Maxim V. wyznał dziennikarzom, że odnosi się do tych ludzi, którzy wierzą, że należy regularnie uczyć się nowych rzeczy. Po 2 latach, stał kierownik projektu, a kolejne dwa – reżyser.

Pracując w biurze Paryżu był w stanie realizować projekty w różnych krajach: Niemcy, Belgia, Francja, Ukraina i różnych regionów Rosji. Jego aktywność jest związana z różnych gałęzi przemysłu .. farmaceutyczny, petrochemiczny, motoryzacja, itp Jest zaangażowany w organizacji, efektywności operacyjnej i strategii rozwoju modelu biznesowego. Poprzednia praca w różnych dziedzinach można tworzyć jasną wizję wykonalność w każdym przypadku jednego lub inną metodą.

"Rostec"

W pewnym momencie zdał sobie sprawę, jak ważne jest dla niego osobiście, aby wpłynąć na wzrost konkurencyjności kraju, aby przyczynić się do rozwoju rosyjskiej gospodarki. Wiedział, jak wielki jest potencjał do pozytywnych zmian w ich ojczyźnie. To był czynnik, który skłonił młodego specjalistę, aby powrócić do Rosji. Po powrocie otrzymał ofertę, która zdecydowała się podjąć. On był reprezentowany przez dość skomplikowany, niestandardowych sytuacji, z której nie odmówił Kuzyuk Maksim Vadimovich. „Rostec” zaprosił go do prowadzenia zarządzania kryzysowego i restrukturyzacji „Izhmash”. Zakład w tym czasie był w stanie głębokiego kryzysu.

Potem on sam nie wierzy, że będzie to możliwe, aby wszystkie nasze plany i spotkać się zgodnie z planem, wyznaje Kuzyuk Maksim Vadimovich. Przejście do „Russian Technologies” został sparowany z koniecznością rozwiązania dość trudnej sytuacji. Najtrudniejszy moment dla całego okresu realizacji projektu, jakie uzna za niezbędne zapowiedź postępowaniu upadłościowym i przekonać ludzi, że to nie jest droga do śmierci przedsiębiorstwa, a do jego przedłużenia. Kluczową rolę w rehabilitacji i restrukturyzacji „Izhmash” fabryce, zgodnie z Maxim V., grał „Rostec”. W ramach projektu nie byłaby możliwa bez gwarancji przewidzianych przez korporację państwowej, bez jego udziału w negocjacjach z wierzycielami i pomóc w rozwiązywaniu problemów z podatku.

rezygnacja

Kolejnym etapem w jego karierze, otworzyło nowe możliwości, zgodnie Kuzyuk Maksim Vadimovich – rezygnację wynikającego z dużego przetasowania w „Izhmash”, która miała miejsce w czerwcu 2012 roku. Głowica złożona działając dyrektor generalny zakładu i zaczął, zgodnie z nowym położeniu, do pełnienia funkcji Dyrektora Generalnego Holding „sprzętu Aviavitsonnoe”. W 2015 roku firma została zmieniona na „technodynamics”. Kuzyuk Maksim Vadimovich, pełniący funkcję dyrektora generalnego holdingu pozostał członkiem zarządu menedżerów „Izhmash” i kontynuowała monitorowanie strategii rozwoju spółki.

Kierownictwo korporacji państwowej „Russian Technologies”, podkreślano, że młody prezes zakładu sprawdził się jako doskonały manager, zdolne w krótkim czasie, aby powrócić do życia i zapewnić skuteczność nawet najbardziej niespokojnych aktywów. Pod jego kierownictwem NGO „Izhmash” otrzymał nowe rozkazy z partnerami zagranicznymi, najbardziej obiecujący na wylocie fabryki zostało otwarte w Stanach Zjednoczonych, miał znaczący przełom w dziedzinie rozwoju projektu, przeprowadził globalną restrukturyzację przedsiębiorstwa. Zgodnie z wynikami jego kierownictwem „Izhmash” została zwiększona prawie dwukrotnie wyjście na 1 pracownika wzrosły średnie wynagrodzenie o 20%, który wyniósł 14,5 tys rubli. przychody spółki wzrosły o 40%.

„Sprzęt Aircraft”

Jako szef Maxim Kuzyuk holdingu koncentruje się na tworzeniu konkurencyjnej przedsiębiorstwa sektora gospodarczego odstaje międzynarodowych firm. Miał dość krótki okres czasu, aby nadrobić, co zostało utracone w 10-15 lat. Tylko w ten sposób mogli zapewnić rozwój lotnictwa w kraju. Firma zajmuje się w dostarczaniu kompletnych systemów producentem samolotów. Został on wprowadzony model, w pobliżu zachodniego. Kluczowym zagadnieniem jest rozdzielenie produkcji komponentów i produktów końcowych, zapewniając zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa.

"Technodynamics"

Stworzenie Holding „technodynamics” (marca 2015, pierwsza nazywa się „sprzętu lotniczego”) odnosi się do 2009 roku. Składa się ona z 36 firm przemysłu lotniczego. Właścicielem 100% udziałów jest własnością państwa korporacja „Rostec”. Gospodarstwa rozwija i produkuje komponenty i systemy dla samolotów i helikopterów do celów wojskowych i cywilnych. Jej przedsiębiorstw wytwarzane produkty dla przemysłu ropy naftowej i gazu oraz przemysłu lotniczego, transportu, energii. Holding posiada 46% rynku jednostek lotniczych w Rosji, wytwarzają one ponad 20.000 rodzajów produktów, z których 35% to produkty przemysłu cywilną. Liczba pracowników firm – ponad 30 tysięcy osób.

W 2015 roku gospodarstwo zostało rebranding, zmiana nazwy. firma stała się obecnie znany jako „technodynamics”. Jak wyjaśnił dziennikarzom szef gospodarstwa, to było powodem. Stara nazwa została uwzględniona ograniczenie możliwości przedsiębiorstwa, które nie produkuje tylko sprzęt dla lotnictwa, ale również produkty dla innych branż .. Maszyny do przeciwlotniczych zestawów rakietowych, wyposażenie dla nurków, itp Ponadto, marka powinna pasować do stanu wewnętrznego firmy, która to przekształciła się w nowoczesnej spółki holdingowej mającej na strategicznych celów – rozwój innowacyjnych technologii dla rozwoju przemysłu lotniczego i przejścia na nowy poziom działalności. Nowa marka to nie tylko nazwa uległa zmianie, powinna ona odzwierciedlać zadania i perspektywy dla spółki.

postęp

Skonsolidowany zarządzanie raportuje wyniki działalności przedsiębiorstwa: na nim w 2013 roku przychodów „technodynamics” wyniosły ponad 20 mld rubli (zysk netto – 1 mld USD) w 2014 roku – ponad 21 mld, łączny zysk – około 1,5 mld wzrostu. wydajność firmy – 19%. Wzrost wydajności jest obserwowany w kolejnych latach: w 2015 roku zysk netto spółki wyniósł około 2 mld rubli, wzrost rentowności – 4%.

głowa

Możliwość wyboru personelu Maxim Kuzyuk uważa krytyczną menedżera zadań. W swoim zespołem zyskuje on jasne, wszechstronne osobowości. Takie podejście sprawia, że komenda naprawdę cenne. Problem z pracowników musi być rozpatrywana z różnych punktów widzenia, jedynym sposobem, aby dojść do rozwiązania optymalnego. Dla Maksima Kuzyuka ważne jest, że ludzie z jego zespołu byli prawdziwi profesjonaliści, mieliśmy pręt do środka, przesuwając je do celu, pomimo trudności.

Głównym zadaniem głowy jest możliwość się przekonać, mówi Maxim Kuzyuk. Menedżerowie muszą być w stanie zbudować motywację dla osób, które promują efektywną współpracę na wynik.

wniosek

Kolejnym etapem w jego karierze, który ma do pokonania na początku 2017 Kuzyuk Maksim Vadimovich – rezygnacji ze stanowiska dyrektora generalnego „Termodynamiki” i mianowania dyrektora zarządzającego korporacji państwowej „Rostec”. Wiadomym jest, że próg nowego roku będą oznaczone przez dość istotnych zmian w zakresie zarządzania kluczowymi gospodarstw korporacyjnych.

Jak sam przyznaje, Maxim Kuzyuk mieć najwyższej jakości potrzebne do efektywnego zarządzania firmą: jest on stale stara się uczyć nowych rzeczy, starając się zbadać każdy proces od wewnątrz, zawsze stara się „dokopać” do korzeni problemu i zrozumieć jego prawdziwą naturę.